رویداد ایران
hamburger menu
search

تهران| 5 قلوهای دماوندی صاحبخانه شدند

1398/02/5 , 15:22
فرماندار شهرستان دماوند از رفع مشکل مالکیت حقوقی مسکن 5 قلوهای دماوندی با حمایت برخی نهادها و خیرین خبر داد و گفت: این مشکل بعد از گذشت 10 سال مرتفع شد.

مدارس 4 شهرستان تهران فردا تعطیل شد

1397/11/22 , 21:59
طبق اعلام اداره کل آموزش‌و‌پرورش شهرستان‌های استان تهران، به دلیل بارش برف، برودت هوا و یخبندان معابر فردا "سه شنبه 23 بهمن ماه 1397" تمام مدارس آموزش‌وپرورش فیروزکوه، دماوند و رودهن در دو نوبت صبح و عصر در تمام مقاطع تعطیل است.
همچنین مدارس ابتدایی، متوسطه اول پیش‌دبستانی پردیس نیز فردا تعطیل است.

تهران| ویلا نشینی بلای جان دماوند

1397/11/6 , 15:54

دماوند از قدیم، ازجمله شهرستان‌های خوش آب‌وهوای استان تهران بوده و حالا با شلوغ‌تر شدن تهران و افزایش مشکلات ناشی از آن ساخت‌وساز در دماوند هم روزبه‌روز بیشتر می‌شود و این امر برای منطقه دماوند مشکل‌ساز شده است.

آشتی با طبیعت در گردشگری کشاورزی

1397/06/25 , 15:58
نخستین سایت آگروتوریسم (گردشگری کشاورزی) ایران در حالی در منطقه دماوند تهران راه‌اندازی شده است که بحران آب سراسر ایران را فراگرفته و کارشناسان در گفت‌وگو با همشهری رونق آگروتوریسم در کشور را در شرایطی که کشاورزی وابسته به آب، رو به قهقراست، جایگزین خوبی برای تأمین معیشت روستاییان با بهره‌گیری از مزارع کشاورزی اعلام کردند.

تهران| چاه‌های غیرمجاز رمق دماوند را می‌کشند

1397/05/8 , 16:28
دماوند روزگاری زنگ تفریح تهرانی‌ها بود. منطقه‌ای سرسبز و خرم که اعتدال کم‌نظیر و تنوع آب و هوایی آن هرسال گردشگران زیادی را به‌سوی خود می‌کشاند اما حالا معضل چاه‌های غیرمجاز را در دل خود جای‌داده و بی‌آبی و خشکسالی به این شهر سلام می‌کند. هرکس آماری می‌دهد، یکی می‌گوید حدود 10 هزار ساخت‌وساز غیرمجاز در دماوند شناسایی‌شده که اگر برای هرکدام دستکم یک چاه غیرمجاز در نظر بگیریم همین تعداد چاه غیرمجاز داریم اما برخی مسئولان دیگر اعلام می‌کنند که امکان دارد چاه‌های غیرمجاز شهرستان کمتر باشد. 

تهران| خصوصی سازی بین دو راهی دو دولت

1397/04/9 , 15:23
نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس گفت: تیم اجرا کننده اصل ۴۴ قانون و خصوصی‌سازی متاسفانه میان دو تفکر دوره قبل و کنونی گیر کرده‌اند یعنی دولت گذشته در اجرای این اصل برخلاف این دولت بسیار سریع حرکت می‌کرد .