رویداد ایران
hamburger menu
search

دریافت نشان عالی روابط عمومی و تقدیر از عملکرد رسانه ای شرکت فولاد مبارکه / بی انصافی ها هم نمی تواند دستاوردهای فولاد مبارکه را زیر سوال ببرد

1400/03/23 , 23:21
همزمان با برگزاری پنجمین رخداد بررسی مسائل و چالش های روابط عمومی ایران، مراسم اختتامیه جایزه صنعت روابط عمومی ایران برگزار و نشان عالی روابط عمومی به خاطر عملکرد رسانه ای شرکت فولاد مبارکه به هادی نباتی نژاد مدیر روابط عمومی این شرکت اهدا شد.

آگهی استخدام شرکت فولاد سنگ مبارکه

1400/02/9 , 00:29
شرکت فولاد سنگ مبارکه به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود، بر اساس مصوبه 10-99 مورخ 1399/11/23 هیات مدیره شرکت، اقدام به جذب تعداد 17 نفر از واجدین شرایط در مشاغل اپراتوری و کارشناسی می‌نماید. 

تولید عریض‌ترین تختال ۲۰۰۰ میلیمتری در راستای شعار سال و مانع زدایی از تولید

1400/01/29 , 14:07
مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه از تولید عریض‌ترین تختال در فولاد مبارکه خبر داد و افزود: در روزهای ابتدایی سال ۱۴۰۰ و در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری که با عنوان تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها نام‌گذاری شده، توانستیم یکی از موانع سد راه برخی صنایع را برداشته و به تولید اسلب با عرض ۲۰۰۰ میلیمتر و ضخامت ۲۵۰ میلیمتر دست پیدا کنیم.

فولاد مبارکه واحد برتر همایش سازگاری با کم‌آبی

1398/04/11 , 19:20

در نشست و نمایشگاه تخصصی «سازگاری با کم‌آبی» که طی سه روز در تهران برگزار شد، بر اساس ارزیابی‌های کمیته تخصصی معدن و صنایع معدنی کشور، شرکت فولاد مبارکه شایسته دریافت عنوان «واحد برتر در زمینه سازگاری با کم‌آبی» شناخته شد و لوح تقدیر این آئین را به خود اختصاص داد.

افزایش تولید گروه فولاد مبارکه تا 12 میلیون و 800 هزار تن

1398/04/11 , 19:15
حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل گروه فولاد مبارکه به مناسبت روز صنعت و معدن در جمع خبرنگاران حاضر شد و ضمن پاسخ‌گویی به سؤالات آنان، راهبردهای گروه فولاد مبارکه در حوزه‌های تولید در سال رونق تولید، توسعه‌های آتی، اقدامات شرکت در بخش بومی‌سازی و اشتغال‌زایی را تشریح کرد.

بازسازی فاضلاب اصفهان با 736 میلیارد تومان اعتبار

1398/04/4 , 17:17
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان در نشست خبری به مناسبت هفته صرفه‌جویی در مصرف آب گفت: خوشبختانه با تلاش‌های شکل گرفته فرهنگ سازگاری با کم‌آبی در میان مردم نهادینه شده است و همکاری خوبی در راستای صرفه‌جویی در مصرف آب وجود دارد.

ایجاد ۱۰ میلیون تن ظرفیت تولید فولاد در منطقه خلیج‌فارس

1398/03/26 , 18:54

حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل فولاد مبارکه در نشست بررسی برنامه تولید ۱۰ میلیون تن فولاد در منطقه خلیج‌فارس که با حضور خداداد غریب‌پور رئیس هیئت عامل ایمیدرو، مشاور طرح جامع فولاد، مدیران عامل شرکت‌های ملی فولاد ایران، گل گهر، منطقه خلیج‌فارس، ‌ مادکوش، ‌ صبا فولاد خلیج‌فارس و کاوه جنوب برگزار شد، گفت: با توجه به ظرفیت‌های مناسب موجود در منطقه هرمزگان و با تأمین زیرساخت‌های مناسب از قبیل معدن، آب، برق، ریل و جاده، طرح ایجاد ۱۰ میلیون تن ظرفیت تولید فولاد در منطقه خلیج‌فارس که در راستای منافع ملی است، می‌تواند در دست‌یابی به اهداف سند چشم‌انداز افق 1404 فولاد کشور و ایجاد ظرفیت 55 میلیون تن فولاد و همچنین توسعه صادرات و خارج شدن هرچه بیشتر از اقتصاد متکی به نفت مؤثر باشد.

تلاش فولاد مبارکه برای رفع تمامی نیازهای داخلی

1398/03/26 , 18:45

حدود ۳۰۰۰ شرکت، تأمين کالا و خدمات را براي فولاد مبارکه بر عهده دارند. حمیدرضا عظیمیان، مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان در گفت‌وگو با چیلان گفت: شرکت‌های گروه فولاد مبارکه تلاش می‌کنند تمامی «نیازهای داخلی» از ساختمان تا صنعت خودرو و لوازم‌خانگی را پوشش دهند.

تلاش فولاد مبارکه برای بومی‌سازی فناوری فولاد

1398/03/12 , 17:24

روز چهارشنبه هشتم خردادماه جلسه شورای عالی دفتر همکاری‌های شرکت فولاد مبارکه و دانشگاه اصفهان با حضور حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه، معاون تکنولوژی، مدیر تحقیق و توسعه و رئیس دانشگاه اصفهان به همراه معاون آموزشی، معاون پژوهشی و مدیر واحد ارتباط با صنعت این دانشگاه تشکیل شد.

فولاد مبارکه در کنار مردم است‏

1398/03/8 , 19:22

هم‌زمان با ایام خجسته میلاد باسعادت کریم اهل‌بیت، حضرت امام حسن مجتبی (ع)، هشتمین مراسم گلریزان شرکت فولاد مبارکه و شرکت‌های زیرمجموعه این شرکت، ویژه آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد در مجموعه فرهنگی-ورزشی فردوس فولاد مبارکه برگزار شد.

فولاد مبارکه تبلور رونق تولید است

1398/03/1 , 18:40

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به این‌که اگر بخواهیم از پس مشکلات اقتصادی برآییم باید اشتغال‌زایی را اولویت قرار دهیم، اظهار داشت: با وجود این رویکرد از سوی فولاد مبارکه و اراده مسئولان شهرستان مبارکه مبنی بر حمایت از صنعت، ما مطمئنا به نتایج بهتری در خصوص تعامل مستحکم‌تر منطقه و صنعت خواهیم رسید.

ستاره طلایی روابط عمومی ایران به فولاد مبارکه رسید

1398/03/1 , 17:45

در آیین نکوداشت روز ملی روابط عمومی که روز چهارشنبه 25 اردیبهشت‌ماه جاری در مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد، نشان ستاره طلایی ششمین جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران به روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه اختصاص یافت.

تأثیر روابط عمومی در برقراری ارتباط مؤثر

1398/03/1 , 16:48

به مناسبت روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات مدیرعامل فولاد مبارکه با مدیریت و کارکنان روابط عمومی این شرکت دیدار و ضمن ابراز خرسندی از عملکرد مدیریت و کارکنان این حوزه از تلاش آنان قدردانی کرد.

فواید فولاد مبارکه به ۸۰ میلیون ایرانی می‌رسد

1398/02/15 , 22:04

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان، در اختتامیه همایش بین‌المللی آینده جهان اسلام در افق ۱۴۱۴ که در دانشگاه تهران برگزار شد، اقدام‌های شرکت فولاد مبارکه در شرایط فعلی منطقه و جهان اسلام را امیدبخش دانست.

فولاد جایگزین مناسب برای نفت

1398/02/12 , 18:35
پنجمین کنفرانس بین‌المللی «استیل پرایس» با موضوع صنعت فولاد و مواد اولیه، ایستادگی، توسعه صادرات در هتل استقلال تهران با حضور شرکت‌های فولادی نظیر فولاد مبارکه برگزار شد.

تأکید بر نقش تأثیر‌گذار فولاد مبارکه در اقتصاد کشور

1398/02/9 , 18:15

حمیدرضا عظیمیان، مدیرعامل فولاد مبارکه، طی برنامه‌های جداگانه با آیت الله سید یوسف طباطبایی‌نژاد نماینده ولی‌فقیه در استان اصفهان و امام‌جمعه شهر اصفهان و حجت‌الاسلام موسوی امام‌جمعه مبارکه دیدار و گفت‌وگو کرد.

رکوردشکنی‌های جدید در گروه فولاد مبارکه

1398/02/9 , 17:13

عبور از مرز تولید نیم‌میلیون تن محصول در نورد گرم فولاد مبارکه، ثبت رکورد 116 هزار و 54 تن محصول ضخامت پایین با کیفیت بسیار بالا در مجتمع فولاد سبا، تولید 65 هزار و 51 تن آهن اسفنجی در شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری و ثبت رکوردهای پی‌درپی روزانه در واحدهای احیا مستقیم و فولادسازی و نورد سرد شرکت باعث شد تا در سایه الطاف الهی و تلاش کارکنان فولاد مبارکه فروردین ماه سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام «رونق تولید» مزین شد، نویدبخش سالی پرخیروبرکت برای صنعت فولاد کشور باشد.

فولاد مبارکه الگویی برای فولادسازان

1398/02/9 , 16:46

در دیدار مدیر روابط عمومی فولاد مبارکه با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان بر اهمیت اطلاع‌رسانی صحیح و به‌موقع و لزوم تعامل هرچه بیشتر صنعت و حوزه فرهنگ تأکید شد.

بی‌نیازی کشور از واردات تسمه‌های بسته‌بندی و حمل محصول

1397/12/25 , 11:36
رئیس گروه فنی تولید ناحیۀ نورد سرد با اعلام خبر فوق و با بیان اینکه سالانه حدود 2000 تن تسمۀ فلزی برای استفاده در سیکل تولید و خطوط حمل و ارسال ناحیۀ نورد سرد از خارج از کشور وارد میشد افزود: با هدف دستیابی به دانش فنی و جلوگیری از واردات، طراحی و تعیین مشخصات فنی ورق موردنیاز تولید این تسمهها در واحد متالورژی و روشهای تولید (MPT) انجام شد.

قدردانی مدیرعامل گروه فولاد مبارکه از عملکرد مدیریت و کارکنان فولاد هرمزگان در سال 97

1397/12/25 , 11:34
مدیرعامل گروه فولاد مبارکه در جریان بازدید از خطوط تولید شرکت فولاد هرمزگان و دیدار با مدیران و کارکنان این شرکت ضمن قدردانی از تلاشهای مدیران و کارکنان این شرکت و با تشکر از حمایتهای خانوادههای آنان در سال جاری، اظهار امیدواری کرد در سال آتی نیز این شرکت در راستای اهداف گروه  فولاد مبارکه و اعتلای اقتصاد کشور خوش بدرخشد.

ذوب آهن نقش موثری در پیشرفت استان اصفهان و شهرستان لنجان دارد

1397/12/18 , 10:57

علی اصغر ذاکری هرندی مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری ، سعید نادی زاده رییس شورای اسلامی زرین شهر و میثم محمدی شهردار به همراه دیگر مسئولین این شهرداری ضمن حضور در ذوب آهن اصفهان ، با مهندس منصور یزدی زاده مدیرعامل این شرکت دیدار و گفتگو نمودند .

اختصاص جایزه مدیریت فناوری و نوآوری ایران به فولاد مبارکه

1397/12/18 , 10:46
در ششمین دورۀ جایزۀ ملی مدیریت فناوری و نوآوری ایران که روز سهشنبه ۱۴ اسفندماه ۱۳۹۷ به میزبانی سازمان فناوری اطلاعات ایران و با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعـــــات، جمعـــــی از مقامــــــات، دانشگاهیان، فعالان و سیاستگذاران حوزۀ مدیریت فناوری و نوآوری، نمایندگان کسبوکارهای موفق فناور و نوآور و ارزیابان جایزه برگزار شد، جایزه مدیریت فناوری و نوآوری ایران به فولاد مبارکه اختصاص یافت.

افتتاح مرکز آموزشی، رفاهی فرهنگیان شهرستان مبارکه

1397/12/18 , 10:45
همزمان با روز احسان و نیکوکاری، مرکز آموزشی، رفاهی فرهنگیان شهرستان مبارکه با مشارکت شرکت فــــــولاد مبارکـــــه و بـــا حضــــور وزیــــر آمـــــوزشوپـــــرورش، نماینــــدۀ مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل آموزشوپرورش استان و مدیر اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اصفهان، ائمۀ جمعه و جماعات، فرماندار، مدیران و مسئولین این شهرستان و جمعی از معاونان و مدیران فولاد مبارکه افتتاح شد.

فولاد مبارکه در کاهش مصرف آب پیشتاز است

1397/12/18 , 10:44
مدیرکل مدیریت بحران استان اصفهان به همراه جمعی از مدیران بحران فرمانداریهای شهرستانهای این استان ضمن بازدید از خطوط تولید فولاد مبارکه، این شرکت را در کاهش مصرف آب پیشتاز خواند.

اصلاح شبکه آب در کوچه عدل از محله وینیچه مبارکه

1397/12/12 , 12:20
با توجه به کمبود فشار و حوادث فراوان در کوچه عدل از محله وینیچه مبارکه ، اداره آبفا مبارکه ۱۳۵ متر لوله قطر ۴۰ میلیمتر را از مدار بهره برداری خارج و ۱۳۵ متر لوله قطر ۹۰ میلیمتر پلی اتیلن جایگزین نمود .

نصب علائم ایمنی در تصفیه خانه فاضلاب منطقه مبارکه

1397/12/12 , 12:19
با توجه به بازدید مدیریت عامل شرکت مهندس امینی از تصفیه خانه فاضلاب منطقه مبارکه و تاکید ایشان بر افزایش ایمنی این محل ، آبفا مبارکه اقدام به نصب تابلو و علائم ایمنی در محل های تایین شده توسط دفتر ایمنی و بهداشت حرفه ای ستاد نمود .

فولاد مبارکه میزبان پیشکسوتان صنعت فولاد

1397/12/11 , 12:55
معمرین این مجتمع عظیم صنعتی، در یکی از روزهای سرد زمستان گردهم جمع شدند تا برای نخستین بار با مدیرعامل فولاد مبارکه در دیداری صمیمانه از انتظارات، مشکلات و درخواستهای خود بگویند.

چراغ فولاد مبارکه را فروزان تر از همیشه حفظ کنیم

1397/12/11 , 12:54
مدیرعامل فولاد مبارکه در روز چهارشنبه 8 اسفند با حضور در دفتر مدیریت ناحیه آهنسازی، در قالب جلسهای با حضور معاون بهرهبرداری و مدیــــران نواحــــی آهـــــنسازی، فولادسازی، نورد گرم، سبا، نورد سرد و همچنین مدیر روابط عمومی به تبــــــادلنظر و گــفتوگـــــــو دربارۀ اولویتهای نواحی مختلف تولیدی و ارائه راهکارهای لازم در خصوص آنها پرداخت.

با تامین به موقع مواد اولیه ظرفیت تولید ذوب آهن تکمیل می شود

1397/12/7 , 11:39
در همایش پیشگامان انقلاب و صنعت که به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و با حضور مدیران عامل و دیگر مسئولین سابق ذوب آهن و مدیران و سرپرستان فعلی این شرکت در روز سه شنبه 7 اسفند ماه سال جاری در تالار آهن برگزار شد ، روند فعالیت ها، چالش ها، طرح های توسعه، موفقیت ها ،تولیدات ،مسئولیت های اجتماعی و مسایل پیش روی این مجتمع عظیم صنعتی مورد بررسی قرار گرفت 

همه اهداف تولیدی فولاد مبارکه در سال 1397 محقق خواهد شد

1397/12/6 , 11:37
مختار بخشیان با اشاره به اینکه تولید گندله در سال جاری با ۲.۷ درصد افزایش نسبتبه برنامه، به ۷ میلیون و ۵۰۰هزار تن خواهد رسید، ادامه داد: تولید کلاف گرم از مرز ۶ میلیون و ۴۰۰هزار تن خواهد گذشت که این میزان تولید از برنامۀ هدفگذاری شده بیشتر است.

ایمیدرو و فولاد مبارکه تعامل بسیار مؤثری دارند

1397/12/6 , 11:36
خداداد غریبپور با تأکید بر نقش فولاد مبارکه در صنعت فولاد کشور خاطرنشان کرد: ایمیدرو و فولاد مبارکه ارتباط مؤثری دارند. موضوعات ایمیدرو و فولاد مبارکه بهخوبی در حال پیشرفت است و در یک کلام باید گفت، ایمیدرو و فولاد مبارکه تعامل بسیار موثری دارند.

فولاد مبارکه بزرگ‌ترین شرکت بورس اوراق بهادار شد

1397/12/6 , 11:33
در این مجمع که با حضور اکثریت 75 درصدی سهامداران رسمیت یافت، پس از انتخاب اعضای هیئترئیسه، مهندس عظیمیان، مدیرعامل شرکت بهعنوان رئیس جلسه، خانم سیفی نمایندۀ سازمان خصوصیسازی و آقای مولوی نمایندۀ سازمان ایمیدرو بهعنوان ناظر و طهمورث جوانبخت سرپرست معاونت اقتصادی و مالی شرکت بهعنوان دبیر جلسه انتخاب شدند.

اصفهان| سلام بر زاینده‌رود

1397/11/9 , 14:57

این روزها در اصفهان زاینده‌رود نقل محافل است؛ این شهر از روز گذشته حال و هوای دیگری دارد؛ شاید در چند ماه اخیر هیچ‌گاه چنین شورونشاطی در میان اصفهانی دیده نشده بود اما از روز گذشته همه‌جا صحبت از زاینده‌رود خروشان است، میهمانی که تنها 20 روز می‌ماند اما دل یک استان را شاد کرده و به مردمش امید هدیه داده است. حوضه زاینده‌رود از دو استان اصفهان و چهارمحال و بختیاری تشکیل‌شده که 93 درصد از مساحت و 98 درصد از جمعیت زیرپوشش این حوضه در اصفهان و هفت درصد از مساحت و 2 درصد از جمعیت زیرپوشش آن در استان چهارمحال و بختیاری قرار دارد. زاینده‌رود به طول بیش از 380 کیلومتر که 280 کیلومتر آن آب ندارد و تالاب گاوخونی هم در نبود آب در سال‌های آینده به تأکید کارشناسان یکی از چالش‌های زیست‌محیطی کشور و فلات مرکزی ایران تبدیل می‌شود. این رود بزرگ‌ترین رودخانه منطقه مرکزی ایران است که از کوه‌های زاگرس مرکزی به‌ویژه زرد کوه بختیاری سرچشمه گرفته و در کویر مرکزی ایران به سمت شرق پیش می‌رود و به تالاب گاوخونی در شرق اصفهان می‌ریزد.

فعالیت پژوهشکده فولاد با همکاری فولادمبارکه و دانشگاه صنعتی

1397/10/19 , 12:12

در حاشیه نخستین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران، سند راهبردی پژوهشکده فولاد دانشگاه صنعتی اصفهان به‌عنوان قطب پژوهشی فولاد ایران میان رئیس دانشگاه صنعتی اصفهان و مدیران عامل شرکت فولادمبارکه و شرکت فولادهرمزگان به امضا رسید.