رویداد ایران
hamburger menu
search

نقدعلی: مشکل اصلی اصفهان، اختلافات با چهارمحال‌وبختیاری در مورد زاینده‌رود است

1400/06/25 , 12:34
نماینده خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر مشکل اصلی اصفهان اختلافات در مورد زاینده رود با استان بالا دست یعنی چهارمحال و بختیاری بوده و لازم است استاندار جدید در این راستا گام‌های مهمی را بردارد.

اشغال ۱۰۰ درصدی تخت‌های بیمارستان منظریه ‌خمینی ‌شهر/ وضعیت وخیم ۴۰ درصد بیماران

1400/06/2 , 12:00
رئیس ‌بیمارستان ۹ دی خمینی ‌شهر، گفت: ‌در شرایط فعلی تعداد ۱۶۴ بیمار در بیمارستان منظریه ‌خمینی ‌شهر بستری هستند و ضریب اشغال تخت‌ها صددرصد شده است، حدود ۴۰ درصد از این بیماران در وضعیت وخیمی ‌به ‌سر می‌برند ‌که در بخش‌های مراقبت‌های ویژه و سایر بخش‌ها بستری ‌هستند.

برگزاری مراسم ختم تنها در آرامستان‌ها مجاز است

1399/07/28 , 14:09
فرماندار خمینی‌شهر گفت: از امروز آرامستان‌ها با محدودیت بازگشایی می‌شوند و هر کسی قصد برگزاری مراسم را دارد باید در فضای باز آرامستان با قرار دادن صندلی و رعایت فاصله‌گذاری و بدون پذیرایی این کار را انجام دهد.

فوت کودک ۱۸ ماهه در خمینی شهر

1398/12/26 , 09:47
فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر گفت:دختر بچه‌ی ۱۸ ماهه ساکن خمینی شهر بر اثر افتادن در ظرف حاوی مواد ضد عفونی و اسیدی فوت شد.

ویدئو / خانه «مجیر»، یادگار قاجاری خمینی‌شهر

1398/10/28 , 08:55
پیشینه خمینی‌شهر، با دوران پیش از اسلام آمیخته‌شده و تشخیص چهره راستین آن از ورای زمان کاری بس دشوار است. ارمغان قدم زدن در خانه «مجیر»، آشنایی با معماری ایرانی-اروپایی و بازدید از موزه مشاهیر خمینی‌شهر است. زیرزمین خانه مجیر به موزه مشاهیر شهرستان خمینی شهر تبدیل‌شده و تصاویری از آن‌ها در موزه قرار گرفته است. در این ویدئو نگاهی انداخته‌ایم به این بادگار دوران قاجاریه در خمینی شهرِ اصفهان.

تعطیلی مدارس اصفهان فردا 7بهمن97

1397/11/6 , 18:11
با افزایش آلاینده‌ها مدارس اصفهان و برخی شهرستان‌ها روز یکشنبه تعطیل شد. کارگروه استانی شرایط اضطرار آلودگی هوای کلانشهر اصفهان با توجه به افزایش غلظت آلاینده‌ها تشکیل جلسه داد و مصوب شد برخی مدارس استان روز یکشنبه تعطیل شوند.