رویداد ایران
hamburger menu
search
رویداد ایران > استان ها > ویژه استان ها > نقدعلی: مشکل اصلی اصفهان، اختلافات با چهارمحال‌وبختیاری در مورد زاینده‌رود است

نقدعلی: مشکل اصلی اصفهان، اختلافات با چهارمحال‌وبختیاری در مورد زاینده‌رود است

انتشار
نماینده خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر مشکل اصلی اصفهان اختلافات در مورد زاینده رود با استان بالا دست یعنی چهارمحال و بختیاری بوده و لازم است استاندار جدید در این راستا گام‌های مهمی را بردارد.
محمد تقی نقدعلی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا در مورد گزینه‌های پیشنهادی استانداری اصفهان اظهار کرد: وزیر کشور از مجمع نمایندگان استان اصفهان برای انتخاب استاندار جدید تقاضای مشاوره کرد و نمایندگان عضو مجمع استان نیز طی بررسی‌های انجام گرفته، پنج گزینه پیشنهادی برای استانداری اصفهان را به وزارت کشور معرفی کردند.
وی افزود: نمایندگان استان اصفهان وظیفه مشاوره‌ای خود در خصوص انتخاب استاندار اصفهان را انجام دادند و اکنون بر اساس قانون وظیفه وزارت کشور است که با مشاوره رئیس جمهور و بر اساس سوابق و استعلامات، استاندار را انتخاب کند.
نماینده خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: وزارت کشور مضاف بر بررسی میزان مقبولیت گزینه‌های پیشنهادی استانداری بین نمایندگان، ملاک‌های دیگری را برای انتخاب استانداری اصفهان بررسی خواهد کرد.
نقدعلی یادآور شد: در حال حاضر مشکل اصلی اصفهان اختلافات در مورد زاینده رود با استان بالا دست یعنی چهارمحال و بختیاری بوده و لازم است استاندار جدید در این راستا گام‌های مهمی را بردارد.
امتیاز: 0 (از 0 رأی )
نظرشما
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی‌شود