رویداد ایرانفهرست جستجو
رویداد ایرانرویدادفرهنگیدانلود قسمت پایانی خاتون | دانلود سریال خاتون قسمت 23
بستن

دانلود قسمت پایانی خاتون | دانلود سریال خاتون قسمت 23

دانلود قسمت پایانی خاتون | دانلود سریال خاتون قسمت 23
قسمت 23 سریال خاتون به نویسندگی و کارگردانی تینا پاکروان و تهیه کنندگی علی اسدزاده دوشنبه 15 فروردین 1401 در شبکه نمایش خانگی منتشر شد .

قسمت 23 سریال خاتون به نویسندگی و کارگردانی  تینا پاکروان و تهیه کنندگی علی اسدزاده دوشنبه 15 فروردین  1401 در شبکه نمایش خانگی منتشر شد .

خلاصه داستان سریال خاتون

خاتون سریالی درام، تاریخی و عاشقانه با بازی نگار جواهریان، اشکان خطیبی، میرسعید مولویان، شبنم مقدمی، بابک حمیدیان، رضا بهبودی، ستاره پسیانی، شاهرخ فروتنیان، بهناز جعفری، مهدی قربانی، مهتاب ثروتی و با حضور مهران غفوریان، پیام دهکردی و فرخ نعمتی و با حضور افتخاری عاطفه رضوی، پژمان بازغی، غزل شاکری، قربان نجفی، سروش صحت و باهنرمندی مهران مدیری و نویسندگی و کارگردانی تینا پاکروان و تهیه‌کنندگی علی اسدزاده محصول سال ۱۴۰۰ کشور ایران است.
خاتون اولین سریال تینا پاکروان است و داستان خانواده‌ای را در بستر تاریخ روایت می‌کند. داستانی که از ابتدای شهریور سال ۱۳۲۰ و در دوران جنگ جهانی دوم و اشغال ایران توسط متفقین آغاز می‌شود و سرنوشت تحولات یک خانواده و یک سرزمین را به تصویر می‌کشد. تاریخ ایران با همه فراز و فرودهایش در زندگی همه ما جریان دارد و خاتون داستان زنی از زنان این سرزمین است که روزی روزگاری در ایران برای زندگی جنگیده‌اند.

نام این قسمت:

روزی روزگاری ایران

خلاصه این قسمت:

می خواهند خاتون را به سیبری بفرستند. خاتون نباید از ایران برود….نظر شما