• زمان انتشار: 1400/07/24 09:38
  • / کد خبر: 93644

تزریق واکسن دلیل بر نزدن ماسک نیست / ۶۸ درصد همدانی‌ها از ماسک استفاده می‌کنند

مدیر سلامت محیط و کار معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا گفت:کرونا به اتمام نرسیده است و رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی همچنان الزامی است.
 لیدا رفعتی مدیر سلامت محیط و کار معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا ۶۸درصد مردم همدان از ماسک استفاده می‌کنند در صورتی که بیماری کرونا به اتمام نرسیده است و رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی همچنان الزامی است.
او از تشدید بازرسی واحد سلامت محیط و کار معاونت بهداشتی استان در مقابله با کووید ۱۹ خبر داد و گفت: طی هفته گذشته ۴ هزار و ۳۸۱ مورد از مراکز خدماتی، صنایع، اماکن عمومی و مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی بازرسی شد.
مدیر سلامت محیط و کار معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا از پلمب ۱۵ مرکز متخلف شامل ۶ سوپرمارکت و خواروبارفروشی، یک نانوایی، یک رستوران و هفت مرکز دیگر خبر داد  و افزود: ۵۶۷ مورد اخطار و معرفی به مراجع قضایی صورت گرفت.
رفعتی با اشاره به اینکه در بازرسی از واحد‌ها ۷۱ درصد به تهویه هوای محیط توجه می‌ کردند که شامل ۳ هزار و ۱۰۹ مورد بود گفت: میزان رعایت  شیوه نامه‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی، در مارکز بازرسی شده ۶۷ درصد شامل ۳ هزار و ۹۴۷ مورد می‌شد.
او با بیان اینکه ۶۸ درصد نیز نسبت به استفاده از ماسک حساس بودند که ۳ هزار و ۴۲ واحد را شامل می‌شود گفت: رعایت بهداشت و حفاظت فردی ۷۶ درصد و ۳ هزار و ۳۲۹ مورد بوده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز دوشنبه ۱۵آذر ۱۴۰۰ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
تراژدی معیشت معلمان
تراژدی معیشت معلمان
کسب و کار ارزش آفرین راه چاره ی اقتصاد امروز
کسب و کار ارزش آفرین راه چاره ی اقتصاد امروز
مادری در زیر باران فریاد می‌زند
مادری در زیر باران فریاد می‌زند
ویژه استان ها
جمعیت "قرقاول" در زیستگاه‌های اردبیل ۱۱درصد افزایش یافتآمار کرونا اردبیل ۱۶ آذر؛ یک فوتی و ۳۱ ابتلای جدیدآمار کرونا اصفهان ۱۶ آذرماه؛ ۱۰ فوتی و ۲۰۴ ابتلای جدیدبستری ۱۱۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا در فارسفوت 1 نفر دیگر بر اثر کرونا در سیستان و بلوچستانصلح و سازش پرونده قتل پس از ۶سال در استان کردستان به سرانجام رسیدطرح ساماندهی محله پرتمان در حال بررسی است۳۲ مورد جدید مبتلا به کرونا ویروس در ایلام شناسایی شدآیا دانشجویان می توانند بیمه تامین اجتماعی شوند؟ارتباطم با دانشجویان دائمی می‌شود/ دانشجویان مراقب نفوذی‌ها باشندآمار کرونا کرمانشاه ۱۶ آذر؛ یک فوتی و ۴۱ ابتلای جدید۸۹ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژهآمار کرونا کاشان ۱۶ آذر؛ یک فوتی و ۲۶ ابتلای جدیدبرنامه مراکز تجمعی و منتخب واکسیناسیون کووید ۱۹ اصفهان در روز سه‌شنبه ۱۶ آذرماهفرماندار شهرستان گلپایگان منصوب شدابتلا ۲۱۶ نفر به کرونا در آذربایجان غربیبستری ۳۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اردبیلواکسن مناسب تزریق دوز سوم کدام است؟پوشش ۸۱ درصدی واکسیناسیون در استان/آغاز تزریق دوز سوم واکسن کرونا برای افراد بالای ۴۰ سالهوای اصفهان و سگزی ناسالم است