• زمان انتشار: 1400/07/24 12:36
  • / کد خبر: 93718

رئیس مرکز توسعه سلامت کیش:

مهلت تزریق واکسن دانش آموزان در کیش تا ۲۷ مهرماه تمدید شد

 رئیس مرکز توسعه سلامت کیش گفت: مهلت تزریق واکسن کرونا به دانش آموزان در این جزیره به مدت چهار روز تا ۲۷ مهرماه تمدید شد.

محمدرضا رضانیا با اشاره به تمدید مهلت تزریق واکسن دانش‌آموزان کیش تا ۲۷ مهرماه، اظهار داشت: دانش آموزان ۱۲ تا ۱۸ سال که تاکنون موفق به دریافت واکسن کووید ۱۹ خود نشده اند می‌توانند تا سه شنبه ۲۷ مهر جهت دریافت واکسن، به تالار شهر مراجعه کنند.

وی، با اشاره به اینکه در صورت بازگشایی مدارس، حضور دانش آموزان در مدارس منوط به دریافت هر دو دز واکسن است، افزود: دانش آموزان از شنبه تا سه شنبه از ساعت ۹ تا ۱۲و ۱۸ تا ۲۰ جهت دریافت واکسن مراجعه کنند.

رئیس مرکز توسعه سلامت کیش گفت: از آغاز طرح واکسیناسیون ساکنان این جزیره علیه ویروس کرونا تا کنون ۷۱ هزار و ۱۷۸ دُز واکسن به واجدان شرایط تزریق شده است.

رضانیا ابراز داشت: این تعداد شامل ۵۰ هزار و ۳۱۳ دُز در مرحله اول و ۲۰ هزار و ۸۶۵ دُز در مرحله دوم است و هم اکنون روند تزریق به کیشوندان در مرحله دوم و همچنین مرحله اول ویژه دانش آموزان ادامه دارد.


ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز دوشنبه ۱۵آذر ۱۴۰۰ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
تراژدی معیشت معلمان
تراژدی معیشت معلمان
کسب و کار ارزش آفرین راه چاره ی اقتصاد امروز
کسب و کار ارزش آفرین راه چاره ی اقتصاد امروز
مادری در زیر باران فریاد می‌زند
مادری در زیر باران فریاد می‌زند
ویژه استان ها
جمعیت "قرقاول" در زیستگاه‌های اردبیل ۱۱درصد افزایش یافتآمار کرونا اردبیل ۱۶ آذر؛ یک فوتی و ۳۱ ابتلای جدیدآمار کرونا اصفهان ۱۶ آذرماه؛ ۱۰ فوتی و ۲۰۴ ابتلای جدیدبستری ۱۱۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا در فارسفوت 1 نفر دیگر بر اثر کرونا در سیستان و بلوچستانصلح و سازش پرونده قتل پس از ۶سال در استان کردستان به سرانجام رسیدطرح ساماندهی محله پرتمان در حال بررسی است۳۲ مورد جدید مبتلا به کرونا ویروس در ایلام شناسایی شدآیا دانشجویان می توانند بیمه تامین اجتماعی شوند؟ارتباطم با دانشجویان دائمی می‌شود/ دانشجویان مراقب نفوذی‌ها باشندآمار کرونا کرمانشاه ۱۶ آذر؛ یک فوتی و ۴۱ ابتلای جدید۸۹ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژهآمار کرونا کاشان ۱۶ آذر؛ یک فوتی و ۲۶ ابتلای جدیدبرنامه مراکز تجمعی و منتخب واکسیناسیون کووید ۱۹ اصفهان در روز سه‌شنبه ۱۶ آذرماهفرماندار شهرستان گلپایگان منصوب شدابتلا ۲۱۶ نفر به کرونا در آذربایجان غربیبستری ۳۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اردبیلواکسن مناسب تزریق دوز سوم کدام است؟پوشش ۸۱ درصدی واکسیناسیون در استان/آغاز تزریق دوز سوم واکسن کرونا برای افراد بالای ۴۰ سالهوای اصفهان و سگزی ناسالم است