• زمان انتشار: 1400/07/22 08:39
  • / کد خبر: 93445

رئیس مرکز بهداشت شهرستان زنجان:

۵۰ درصد از زنجانی‌ها دوز دوم واکسن وکرنا را دریافت کردند

رئیس مرکز بهداشت شهرستان زنجان با بیان اینکه تزریق واکسن کرونا در زنجان خوب است،گفت: تاکنون بیش از ۵۰ درصد از زنجانی‌ها دوز دوم واکسن کرونا را دریافت کردند.
​محمود حریری در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه روند تزریق واکسن کرونا در شهرستان زنجان به خوبی جلو می‌رود، گفت: ۵۱ مرکز در زنجان تزریق واکسن را انجام می‌دهند.
وی اظهار کرد: تاکنون بیش از ۵۰ درصد از زنجانی‌ها دوز دوم واکسن کرونا را دریافت کردند.
رئیس مرکز بهداشت شهرستان زنجان گفت: آمار تزریق واکسن کرونا در استان نسبت به ماه گذشته روند قابل توجهی داشته است و این مهم طی روزهای آینده افزایش می‌یابد.
حریری با بیان اینکه از مردم استان درخواست می‌شود با توجه به رنج سنی اعلام شده برای تزریق واکسن اقدام کنند، تاکید کرد: باید بیش از ۷۰ درصد از زنجانی‌ها باید واکسینه شوند تا باید تا ایمنی کامل مردم استان تمام پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.
وی ابراز کرد: رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی در استان باید تقویت شود و تنها راه رهایی از این ویروس منحوس رعایت بهداشت فردی و جلوگیری از دورهمی ها است.
رئیس مرکز بهداشت شهرستان زنجان با بیان اینکه شهروندان زنجانی به محض دریافت پیامک یا فراخوان برای تزریق واکسن در موعد مقرر به محل مراجعه کنند و این کار را با تعویق نیندازند، افزود: مردم بر این امر اذعان داشته باشند که تزریق واکسن به معنای رهایی از بیماری نیست و اجتناب از دورهمی ها و تجمعات باید در دستور کار باشد.

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز دوشنبه ۱۵آذر ۱۴۰۰ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
تراژدی معیشت معلمان
تراژدی معیشت معلمان
کسب و کار ارزش آفرین راه چاره ی اقتصاد امروز
کسب و کار ارزش آفرین راه چاره ی اقتصاد امروز
مادری در زیر باران فریاد می‌زند
مادری در زیر باران فریاد می‌زند
ویژه استان ها
جمعیت "قرقاول" در زیستگاه‌های اردبیل ۱۱درصد افزایش یافتآمار کرونا اردبیل ۱۶ آذر؛ یک فوتی و ۳۱ ابتلای جدیدآمار کرونا اصفهان ۱۶ آذرماه؛ ۱۰ فوتی و ۲۰۴ ابتلای جدیدبستری ۱۱۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا در فارسفوت 1 نفر دیگر بر اثر کرونا در سیستان و بلوچستانصلح و سازش پرونده قتل پس از ۶سال در استان کردستان به سرانجام رسیدطرح ساماندهی محله پرتمان در حال بررسی است۳۲ مورد جدید مبتلا به کرونا ویروس در ایلام شناسایی شدآیا دانشجویان می توانند بیمه تامین اجتماعی شوند؟ارتباطم با دانشجویان دائمی می‌شود/ دانشجویان مراقب نفوذی‌ها باشندآمار کرونا کرمانشاه ۱۶ آذر؛ یک فوتی و ۴۱ ابتلای جدید۸۹ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژهآمار کرونا کاشان ۱۶ آذر؛ یک فوتی و ۲۶ ابتلای جدیدبرنامه مراکز تجمعی و منتخب واکسیناسیون کووید ۱۹ اصفهان در روز سه‌شنبه ۱۶ آذرماهفرماندار شهرستان گلپایگان منصوب شدابتلا ۲۱۶ نفر به کرونا در آذربایجان غربیبستری ۳۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اردبیلواکسن مناسب تزریق دوز سوم کدام است؟پوشش ۸۱ درصدی واکسیناسیون در استان/آغاز تزریق دوز سوم واکسن کرونا برای افراد بالای ۴۰ سالهوای اصفهان و سگزی ناسالم است