• زمان انتشار: 1399/07/24 09:41
  • / کد خبر: 50510

سرماخوردگی نداریم؛ همه علائم، نشانه کروناست

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: دیگر چیزی را به عنوان سرماخوردگی نباید حساب کرد بلکه هرگونه علائمی مانند آبریزش بینی و کوفتگی نشانه کرونا است.
 سعید کشمیری دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر بیان کرد: دیگر چیزی را به عنوان سرماخوردگی نباید حساب کرده بلکه هرگونه علائمی مانند آبریزش بینی و کوفتگی نشانه کرونا است و افراد درگیر به این علائم باید در منزل قرنطینه شوند.
او ادامه داد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان بوشهر تاکنون ۱۴  هزار و  ۴۹ مبتلا به این بیماری شناسایی شده‌اند.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر افزود: با ثبت سه مورد فوتی جدید، مجموع جانباختگان کرونا در استان تا ۲۳ مهر به ۶۴۴ ‏نفر رسیده است.
کشمیری عنوان کرد: سه نفر فوتی جدید در رده سنی ۴۴ تا ۵۷ سال بوده و بیماری زمینه‌ای فشارخون بالا، دیابت، بیماری قلبی و عروقی، آسم و بیماری کلیوی داشته‌اند.
او افزود:  ۳۱۰ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بستری هستند.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر بابیان اینکه هم‌اکنون ۳۸ نفر در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند، گفت: از این تعداد در حال حاضر ۱۴ مورد از آن‌ها با کمک دستگاه تنفس می‌کنند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز دوشنبه ۱۵آذر ۱۴۰۰ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
تراژدی معیشت معلمان
تراژدی معیشت معلمان
کسب و کار ارزش آفرین راه چاره ی اقتصاد امروز
کسب و کار ارزش آفرین راه چاره ی اقتصاد امروز
مادری در زیر باران فریاد می‌زند
مادری در زیر باران فریاد می‌زند
ویژه استان ها
وقف ۲ هزار جلد مصحف شریف در خراسان رضویجمعیت "قرقاول" در زیستگاه‌های اردبیل ۱۱درصد افزایش یافتآمار کرونا اردبیل ۱۶ آذر؛ یک فوتی و ۳۱ ابتلای جدیدآمار کرونا اصفهان ۱۶ آذرماه؛ ۱۰ فوتی و ۲۰۴ ابتلای جدیدبستری ۱۱۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا در فارسفوت 1 نفر دیگر بر اثر کرونا در سیستان و بلوچستانصلح و سازش پرونده قتل پس از ۶سال در استان کردستان به سرانجام رسیدطرح ساماندهی محله پرتمان در حال بررسی است۳۲ مورد جدید مبتلا به کرونا ویروس در ایلام شناسایی شدآیا دانشجویان می توانند بیمه تامین اجتماعی شوند؟ارتباطم با دانشجویان دائمی می‌شود/ دانشجویان مراقب نفوذی‌ها باشندآمار کرونا کرمانشاه ۱۶ آذر؛ یک فوتی و ۴۱ ابتلای جدید۸۹ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژهآمار کرونا کاشان ۱۶ آذر؛ یک فوتی و ۲۶ ابتلای جدیدبرنامه مراکز تجمعی و منتخب واکسیناسیون کووید ۱۹ اصفهان در روز سه‌شنبه ۱۶ آذرماهفرماندار شهرستان گلپایگان منصوب شدابتلا ۲۱۶ نفر به کرونا در آذربایجان غربیبستری ۳۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اردبیلواکسن مناسب تزریق دوز سوم کدام است؟پوشش ۸۱ درصدی واکسیناسیون در استان/آغاز تزریق دوز سوم واکسن کرونا برای افراد بالای ۴۰ سال