hamburger menu
search

redvid esle

redvid esle

رویداد ایران > رویداد > اجتماعی > آخرین وضعیت صندوق ضمانت زنان

آخرین وضعیت صندوق ضمانت زنان

معاون زنان و خانواده ریاست جمهوری به ایجاد وحدت رویه در تثبیت پست مشاورین امور بانوان و الزام حضورشان در تمام شوراهای اصلی و بهره برداری و توجه و بکارگیری نظرات آنها در دستورالعمل‌ها، قانون‌ها و آیین نامه‌هایی که وضع می‌شود اشاره کرد.

به گزارش شبکه شرق، انسیه خزعلی در نشست مشاوران امور بانوان دستگاه‌های اجرایی در حوزه سیاست گذاری و قانون گذاری، به ایجاد وحدت رویه در تثبیت پست مشاورین امور بانوان و الزام حضورشان در تمام شوراهای اصلی و بهره برداری و توجه و بکارگیری نظرات آنها در دستورالعمل‌ها، قانون‌ها و آیین نامه‌هایی که وضع می‌شود اشاره کرد.


به گفته وی پیگیری مصوبه دولت جهت اجرایی سازی صندوق ضمانت زنان، اجرای طرح نوهمسران در دو استان و طرح کسب و کار پایدار که در ۳۱ استان، پیگیری اجرایی سازی پنجره واحد خدمات زنان سرپرست خانوار، برگزاری دو جلسه ستاد ملی زن و خانواده از دیگر اقدامات انجام شده توسط معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده است.

 به گزارش روابط عمومی معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری؛ خزعلی در ادامه بیان کرد: آخرین دستور رییس جمهور این بود که مصوبات ستادملی زن و خانواده مستقیما و با دستور رییس جمهور امضاء و ابلاغ شود و نیاز به تایید در کمیسیون‌های دولت ندارد.

 

منبع: sharghdaily-933924

امتیاز: 0 (از 0 رأی )
برچسب ها
نظرشما
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی‌شود
نظرهای دیگران
نظری وجود ندارد. شما اولین نفری باشید که نظر می دهد