hamburger menu
search

redvid esle

redvid esle

رویداد ایران > رویداد > بازی Perfect Dark شامل داستان و جهانی کاملا جدید خواهد بود

بازی Perfect Dark شامل داستان و جهانی کاملا جدید خواهد بود

به‌گفته استودیو The Initiative، بازی Perfect Dark داستان و جهانی کاملا جدید را ارائه می‌دهد و تجربه آن نیازی به آشنایی قبلی با مجموعه ندارد.

رویداد اخیر بازی‌های ایکس باکس به مدت‌ها انتظار طرفداران پایان داد و سرانجام توانستیم اولین نگاه به گیم‌پلی بازی موردانتظار Perfect Dark از استودیو The Initiative داشته باشیم. در این تریلر مامور ویژه جوانا دارک را دیدیم که به گاردن سیتی در Cairo می‌رود تا به‌دنبال دنیل کرینگتون بگردد. همانطورکه می‌توان از سری پرفکت دارک انتظار داشت، نمایش گیم‌پلی ریبوت با صحنه‌های اکشن تیراندازی اول‌شخص، مخفی‌کاری، پارکور و استفاده از انواع گجت‌های جنگی همراه بود.

حال پست جدیدی در Xbox Wire منتشر شده‌ است که تایید می‌کند ریبوت Perfect Dark از مکانیسم‌های دو بازی اول سری الهام می‌گیرد. بااین‌حال ریبوت داستانی کاملا جدید را روایت خواهد کرد و جهان تازه‌ای را برای کاوش در اختیار بازیکن‌ها قرار می‌دهد.

استودیو The Initiative در پست خبری مذکور ادامه داد: «ریبوت Perfect Dark برای بازیکن‌های قدیمی و تازه‌وارد برداشت تازه‌ای از مأموریت‌های مخفی جوآنا دارک ارائه می‌کند و فرصتی عالی خواهد بود تا بازیکن‌ها به روایت‌های جهان و شخصیت‌های آن وارد شوند. بااینکه طرفداران لحظاتی را تجربه می‌کنند که آن‌ها را به یاد خاطرات گذشته می‌اندازد، اما این تجربه جدید هیچ نیازی به آشنایی قبلی نخواهد داشت.»

نشانه گرفتن تفنگ به سمت دشمن در ریبوت Perfect Dark

گیم‌پلی ریبوت Perfect Dark از ترکیب اکشن تیراندازی اول‌شخص با مخفی‌کاری و غوطه‌وری‌های همه‌جانبه تشکیل می‌شود و هدف آن ارائه یک تجربه فانتزی اصیل از مأموریت‌های مخفی خواهد بود. بازیکن‌ها می‌توانند در این تجربه از انواع تجهیزات و توانایی‌های مختلف خود به سبکی که تمایل دارند استفاده کنند و به‌نظر می‌رسد این آزادی‌عمل یک رویکرد کلیدی برای توسعه‌دهندگان بوده است.

داستان ریبوت Perfect Dark در آینده‌ای نزدیک رخ می‌دهد؛ جایی‌که در آن The Cascade به شیوه‌های مختلف بر زندگی جهان تاثیر می‌گذارد. دراین‌میان یک ابرکمپانی به‌نام Core Mantis تصمیم می‌گیرد از شبکه GEN برای بازگرداندن تعادل اکولوژیکی در Cairo استفاده کند. دراین‌جا گره زدن این جهان با آینده‌ای امیدوارکننده، ارزشی حیاتی پیدا می‌کند تا بتواند باوجود چرخه ویرانی‌ها و بازسازی‌ها، بر حس تیرگی گذشته غلبه کند.

در این زمان جوآنا دارک به‌عنوان مامور مخفی dataDyne وارد عمل می‌شود و باید با خصومت شخصی عمیقی که اخیرا در قاهره رخ داده‌اند، دست‌ و پنجه نرم کند. ریبوت Perfect Dark در تاریخ نامشخصی برای کامپیوتر، ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس عرضه می‌شود.

منبع: zoomg-369117

امتیاز: 0 (از 0 رأی )
برچسب ها
نظرشما
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی‌شود
نظرهای دیگران
نظری وجود ندارد. شما اولین نفری باشید که نظر می دهد