hamburger menu
search

redvid esle

redvid esle

رویداد ایران > رویداد > اجتماعی > نزاع دو مرد جوان به‌خاطر دعوای بچه‌‍‌ها، رنگ خون گرفت

نزاع دو مرد جوان به‌خاطر دعوای بچه‌‍‌ها، رنگ خون گرفت

دعوای دو کودک باعث شد پدران آنها با هم درگیر شوند و یکی به دست دیگری به قتل برسد.

در یکی از تازه‌ترین پرونده‌های جنایی پایتخت، دو همسایه با هم درگیر شدند و جروبحث آنها منجر به درگیری فیزیکی و قتل شد. اکنون تحقیقات برای دستگیری قاتل ادامه دارد.

به گزارش سایت جنایی، ماموران کلانتری بازار ساعت ۲۱ دیشب، مرگ مردی را که چاقو خورده بود، به جواد شفیعی، بازپرس کشیک قتل دادسرای امور جنایی تهران اطلاع دادند. بازپرس جنایی پس از شنیدن گزارش اولیه راهی محل حادثه شد.

شاهدان که ساکنان ساختمان محل وقوع قتل بودند، در تحقیقات میدانی گفتند: قاتل و مقتول دو همسایه بودند که یکی از آنها دیگری را با چاقو مجروح کرد و از صحنه درگیری گریخت. بعد هم فهمیدیم همسایه زخمی فوت شده است‌.

ادامه تحقیقات حکایت از آن داشت که درگیری دو مرد بزرگسال به هواخواهی و حمایت از فرزندانشان شروع شد. همسایه‌ها گفتند: بچه‌های این دو همسایه در کوچه بازی می‌کردند که انگار سر موضوعی جروبحث و دعوا کردند. شب وقتی پدرها به خانه آمده بودند، هر دو بچه یا یکی از آنها ماجرای دعوا در بازی فوتبال را تعریف کرد که ماجرای درگیری پدرها از آنجا شروع شده بود.

همسایه‌ها در پایان گفتند: ناگهان صدای داد و فریاد آنها را که شنیدیم و بعد از دقایقی دیدیم یکی از آنها زخم چاقویی در بدن دارد که او را به بیمارستان رساندیم، اما ضربه چاقو کاری بود و او فوت کرد.

در پی به‌ دست آمدن این نتایج و با شناسایی هویت ضارب  فراری تحقیقات برای دستگیری این متهم به قتل ادامه دارد.

 

منبع: etemadonline-663089

امتیاز: 0 (از 0 رأی )
برچسب ها
نظرشما
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی‌شود
نظرهای دیگران
نظری وجود ندارد. شما اولین نفری باشید که نظر می دهد