hamburger menu
search

redvid esle

redvid esle

رویداد ایران > رویداد > اجتماعی > بارندگی و مه‌گرفتگی در جاده‌های ۹ استان کشور/ آخرین وضعیت راه‌ها و جاده‌ها اعلام شد

بارندگی و مه‌گرفتگی در جاده‌های ۹ استان کشور/ آخرین وضعیت راه‌ها و جاده‌ها اعلام شد

آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌ها و جاده‌های اعلام شد.

به گزارش شبکه شرق، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا، از بارش باران در جاده‌های ۹ استان کشور خبر داد.

سرهنگ احمد شیرانی، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور گفت: برابر آخرین گزارش‌های دریافتی از مراکز کنترل پلیس راهور فراجا از سراسر کشور در حال حاضر شاهد ترافیک نیمه سنگین در مسیر جنوب به شمال محور فیروزکوه در حدفاصل مسکن مهر گیلاوند تا دماوند هستیم. همچنین وضعیتی مشابه در آزادراه تهران-کرج-قزوین در محدوده‌های پل کلاک، پل فردیس در حدفاصل مهرویلا تا پل حصارک گزارش شده است. در دیگر محورهای مواصلاتی تردد به آرامی در جریان است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا درباره وضعیت جوی جاده‌های کشور نیز گفت:‌ گزارش‌ها حاکی از وقوع مه‌گرفتگی در جاده‌های چالوس، هراز و فیروزکوه است. در این شرایط توصیه می‌شود که رانندگان حتما چراغ مه‌شکن خود را روشن کرده و با سرعت مطمئنه رانندگی کنند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا همچنین از بارش باران در برخی از محورهای استان‌های اردبیل، سمنان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، گلستان، گیلان، کهگیلویه و بویراحمد، مازندران و فارس خبر داد و گفت: در شرایط بارندگی رانندگان حتما باید با دقت بیشتر و رعایت سرعت مطمئنه رانندگی کرده و با توجه به لغزندگی معابر فاصله‌طولی مناسب را با خودروی مقابل رعایت کنند.

شیرانی در خصوص محورهای مسدود نیز گفت:‌ محور خرم آباد-پلدختر تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از محور جایگزین خرم آباد-کوهدشت و آزادراه خرم آباد-پل زال انجام می‌شود. همچنین محور اراک-بروجرد نیز تا اطلاع بعدی مسدود است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا ادامه داد:‌ در میان محورهای مسدود غیرشریانی نیز محورهای هشتگرد-طالقان، کمربندی جدید خرانق-یزد، اسپکه-بمپور، یزد-دربید،  حاجی آباد-آهنگران و رباط پشت بادام-بیاضه تا اطلاع‌ بعدی مسدود است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا با اعلام شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ و ۱۲۰ از رانندگان و مسافران خواست که پیش از آغاز سفر حتما با این شماره‌ها تماس گرفته و ضمن اطلاع از وضعیت جوی، ترافیکی و انسداد محورها، مناسب‌ترین زمان و مسیر را برای سفر خود انتخاب کنند.

بارش باران در جاده‌های شمالی کشور

تردد در محورهای چالوس، هراز، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت (رفت و برگشت) روان گزارش شده است.

ترافیک در محور فیروزکوه (جنوب-شمال) حدفاصل مسکن مهر گیلاوند تا دماوند سنگین و تردد در محورهای چالوس، هراز، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت (رفت و برگشت) روان گزارش شده است.

بر اساس این گزارش، محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه دارای بارش باران و مه گرفتگی و آزادراه قزوین-رشت و آزادراه تهران-شمال فاقد مداخلات جوی‌اند.

همچنین آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورها، ترافیک در آزادراه کرج-قزوین حدفاصل مهر ویلا تا پل حصارک سنگین است

طبق آخرین وضعیت جوی، در برخی از محورهای استان اردبیل، خراسان شمالی، خراسان رضوی، گلستان، گیلان، کهگیلویه و بویراحمد، مازندران و فارس دارای بارش باران است.

منبع: sharghdaily-930965

امتیاز: 0 (از 0 رأی )
برچسب ها
نظرشما
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی‌شود
نظرهای دیگران
نظری وجود ندارد. شما اولین نفری باشید که نظر می دهد