hamburger menu
search

redvid esle

redvid esle

رویداد ایران > رویداد > اجتماعی > ‌نمی‌گذاریم پلاسکویی دیگری اتفاق بیافتد

‌نمی‌گذاریم پلاسکویی دیگری اتفاق بیافتد

رئیس بنیاد مستضعفان با تأکید بر این‌که «نمی‌گذاریم پلاسکویی دیگر اتفاق بیفتد»، از چند ساختمان ناایمن این بنیاد در تهران خبر داد و گفت: «به شهرداری گفتیم که ناایمن بودن این ساختمان‌ها را اعلام کند تا بتوانیم اقدامات بعدی را برای ایمن‌سازی انجام دهیم.»

حسین دهقان، پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت در نشستی با خبرنگاران در اردوگاه امام خمینی (ره) درباره ایمن سازی ساختمان‌های در تملک این مجموعه گفت: بنیاد چند ساختمان ناایمن در تهران دارد که به شهرداری گفته شده که این ساختمان‌ها را اعلام کنند که ناایمن هستند.

به گزارش ایرنا، وی افزود: البته این ساختمان‌ها امکان ایمن سازی ندارند و عمر ساخت برخی از آن‌ها بالای ۵۰ سال است که ساختمان آلومینیوم یکی از ان‌ها است و ما اجازه نمی‌دهیم که یک پلاسکوی دیگر تکرار شود. با شهردار تهران صحبت‌هایی در این زمینه داشته ایم و تأکید کردیم که ساختمان‌های ناایمن بنیاد را اعلام کنند تا اقدامات بعدی را برای ایمن سازی انجام دهیم.

رئیس بنیاد مستضعفان تأکید کرد: ماموریت اصلی و اساسی بنیاد از ابتدای تشکیل، توانمندسازی محرومین و پیشرفت مناطق محروم بوده است؛ این که چه منطقه‌ای را محروم بدانیم و چه شاخص‌هایی دارد، بر اساس آن باید ماموریت‌ها محقق شود. مبنای انقلاب اسلامی توجه به مستضعفان بوده و بر مبنای توجه به همین اقشار به کار‌های محرومان رسیدگی می‌کند.

منبع: fararu-735933

امتیاز: 0 (از 0 رأی )
برچسب ها
نظرشما
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی‌شود
نظرهای دیگران
نظری وجود ندارد. شما اولین نفری باشید که نظر می دهد