hamburger menu
search

redvid esle

redvid esle

رویداد ایران > رویداد > اجتماعی > ۴ سؤال درباره نقشه‌های ابهام آمیز مسجد پارک قیطریه

۴ سؤال درباره نقشه‌های ابهام آمیز مسجد پارک قیطریه

تطبیق پلن منتشره با نقشه پارک بر مبنای متراژ اعلامی حاکی از آن است که تعداد قابل توجهی درخت چندین ساله در دل این طرح قرار می‌گیرند و از بین می‌روند. آن حرف‌های شهردار کجا و این نقشه کجا؟!

امروز در برخی صفحات اجتماعی متخصصان معماری، نقشه‌ها و طرح‌های مسجدی که شهرداری تهران اصرار دارد در پارک قیطریه بسازد منتشر شده است. چون این نقشه‌ها در فضای عمومی منتشر شده اند، این مطلب نیز در فضای عمومی مطرح می‌شود تا شهرداری بدان پاسخ دهد.

به گزارش عصرایران، گذشته از سوالات اساسی مانند چرایی ساخت مسجد در این نقطه خاص که اطرافش چندین مسجد قرار دارد (و پارک هم نمازخانه دارد)، ۴ پرسش زیر باید پاسخ داده شود:

۱ - آیا این نقشه‌ها و جانمایی مندرج در آن‌ها برای مسجد پارک درست است؟ اگر درست نیست شهرداری همین فردا نقشه‌های واقعی را منتشر کند چرا که قطعا به طرح و نقشه رسیده اند که فضای مورد نظر را محصور کرده اند. اگر هم درست است درباره موارد زیر نیز شفاف سازی کند.

۴ سؤال درباره نقشه‌های ابهام آمیز مسجد پارک قیطریه

۴ - سوال آخر این که چرا برای طراحی مسجد که به قول شهرداری قرار است در یک پارک فرامنطقه‌ای ساخته شود، فراخوان عمومی نداده اند و آن را به شرکت یکی از خودی‌ها داده اند؟

منبع: fararu-722740

امتیاز: 0 (از 0 رأی )
برچسب ها
نظرشما
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی‌شود
نظرهای دیگران
نظری وجود ندارد. شما اولین نفری باشید که نظر می دهد