hamburger menu
search

redvid esle

redvid esle

رویداد ایران > رویداد > سیاسی > ذوالنوری: به مسئولان نمره‌ی ۷۰ از ۱۰۰ می‌دهم

ذوالنوری: به مسئولان نمره‌ی ۷۰ از ۱۰۰ می‌دهم

حجت الاسلام و المسلمین مجتبی ذوالنوری نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: وضعیت ما، نسبت به آن چه که قبلا بودیم و راهی که بعدا رفتیم، دنیا را متحیر کرده است. اما نسبت به آنچه که در شأن مردم ما و متناسب با اهداف انقلاب است، راه نرفته‌ی طولانی را در پیش داریم که باید با همت بلند آن را طی کرد.

نائب رئیس مجلس گفت: وضعیت ما، نسبت به آن چه که قبلا بودیم و راهی که بعدا رفتیم، دنیا را متحیر کرده است. اما نسبت به آنچه که در شأن مردم ما و متناسب با اهداف انقلاب است، راه نرفته‌ی طولانی را در پیش داریم که باید با همت بلند آن را طی کرد.

به گزارش جماران؛ حجت الاسلام و المسلمین مجتبی ذوالنوری در آستانه ۴۵ سالگی پیروزی انقلاب اسلامی در خصوص دغدغه مسئولان در برابر مردم گفت: اولین مورد باید تداوم مسیری که حضرت امام تعیین کردند و پشت سر مقام معظم رهبری قرار گرفتن است و مورد دوم بحث معیشت مردم است که امروز مهم‌ترین مشکل مردم ما، معیشت و اقتصاد است که در ادامه این مجلس، خط کاری مجلس آینده باید حل مشکلات اقتصادی مردم باشد.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی درباره اینکه آنچه امام در ابتدای انقلاب مدنظر داشتند تا امروز چقدر محقق شده است؟ گفت: وضعیت ما، نسبت به آن چه که قبلا بودیم و راهی که بعدا رفتیم، دنیا را متحیر کرده است. اما نسبت به آنچه که در شأن مردم ما و متناسب با اهداف انقلاب است، راه نرفته‌ی طولانی را در پیش داریم که باید با همت بلند آن را طی کرد.

ذالنوری در پاسخ به این سوال که با گذشت ۴۵ سال چه نمره‌ای را به مردم و مسئولان می‌دهد، گفت: به مردم نمره‌ی ۱۰۰ از ۱۰۰ را می‌دهم و به مسئولان نمره‌ی ۷۰ از ۱۰۰ در نظر بنده است.

منبع: fararu-708708

امتیاز: 0 (از 0 رأی )
برچسب ها
نظرشما
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی‌شود
نظرهای دیگران
نظری وجود ندارد. شما اولین نفری باشید که نظر می دهد