hamburger menu
search

redvid esle

redvid esle

رویداد ایران > رویداد > اجتماعی > خبر مهم آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان

خبر مهم آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان

اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان اعلام کرد: به استناد اخطاریه سطح نارنجی هواشناسی استان، فعالیت آموزشی مدارس چند شهر استان، به صورت مجازی خواهد بود.

به گزارش شبکه شرق، مدیر اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: به استناد اخطاریه سطح نارنجی اداره کل هواشناسی استان مبنی بر تشدید بارندگی‌ها در حوزه جنوب و بر اساس تصمیم ستاد مدیریت بحران فرمانداری‌های شهرستان‌های چابهار، کنارک، زرآباد، دشتیاری و پلان، فعالیت آموزشی مدارس شیفت صبح مناطق یاد شده در تاریخ ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ به صورت غیر حضوری خواهد بود.

داود گلی، مدیر اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان اظهار کرد: بر اساس اخطاریه سطح نارنجی صادرشده از سوی اداره کل هواشناسی استان و به استناد تصمیم ستاد مدیریت بحران شهرستان‌های حوزه جنوب، فعالیت آموزشی مدارس شیفت صبح چابهار، کنارک، زرآباد، دشتیاری و پلان در تاریخ دوشنبه «۲۳ بهمن ۱۴۰۲» به صورت غیرحضوری خواهد بود.

به نقل آموزش و پرورش استان، مدیر اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان ضمن تاکید بر پرهیز از توجه به شایعات فضای مجازی، تاکید کرد: در خصوص نحوه فعالیت مدارس این شهرستان‌ها و مناطق در شیفت عصر، موضوع از طریق وبگاه و کانال‌های ارتباطی این اداره کل اطلاع‌رسانی خواهد شد.

منبع: sharghdaily-918401

امتیاز: 0 (از 0 رأی )
برچسب ها
نظرشما
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی‌شود
نظرهای دیگران
نظری وجود ندارد. شما اولین نفری باشید که نظر می دهد