hamburger menu
search

redvid esle

redvid esle

رویداد ایران > فرایند افتتاح حساب برای اتباع خارجی به زودی شروع می‌شود

مدیرکل اتباع و مهاجرین استانداری فارس:

فرایند افتتاح حساب برای اتباع خارجی به زودی شروع می‌شود

مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری فارس از آغاز فرآیند افتتاح حساب برای اتباع خارجی ساکن در این استان خبر در آینده نزدیک خبر داد.

بهرنگ قربانی توضیح داد: طی روزهای آینده و پس از ابلاغ شیوه‌نامه، اتباع خارجی دارای برگ سرشماری و گذرنامه خانواری ، می‌توانند با دریافت معرفی نامه‌ از اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی، برای افتتاح حساب به شعب منتخب بانک ملی در سراسر فارس مراجعه کنند.

قربانی گفت: پیش از این فقط اتباع دارای کارت آمایش امکان افتتاح حساب بانکی را داشتند و همین موضوع مشکلاتی را برای دیگر اتباع به وجود آورده بود که با توجه به تفاهم سازمان ملی مهاجرت و بانک ملی ایران این مشکل مرتفع شده است.

وی مهمترین مزیت این طرح را دریافت دفترچه‌ اقامت قابل تمدید برای این طیف از اتباع برشمرد و گفت: از مزایای دیگر این سپرده‌ گذاری؛ استفاده از بیمه تکمیلی درمان، بیمه حوادث، بیمه عمر و سرمایه گذاری، بیمه آتش سوزی و استفاده از صندوق ذخیره تسهیلات فرزندان اتباع خارجی است.

مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری فارس گفت: اتباع دارای کارت آمایش نیز می توانند در این طرح شرکت کرده و از مزایای آن استفاده کنند.

انتهای پیام

امتیاز: 0 (از 0 رأی )
برچسب ها
نظرشما
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی‌شود
نظرهای دیگران
نظری وجود ندارد. شما اولین نفری باشید که نظر می دهد