hamburger menu
search

redvid esle

redvid esle

رویداد ایران > استان ها > آبرسانی دائم به ۱۸۰۰۰واحد مسکن ملی در ۱۷ شهرستان فارس

مدیر عامل آبفا فارس خبر داد:

آبرسانی دائم به ۱۸۰۰۰واحد مسکن ملی در ۱۷ شهرستان فارس

مدیر عامل شرکت آبفا فارس از اجرایی شدن پروژه های آبرسانی دائم به طرح نهضت ملی مسکن در هفده شهرستان این استان خبرداد.

علیجان صادقپور با بیان اینکه تأمین آب شرب۱۴۴ سایت از ۱۷۲ سایت مسکن ملی در شهرستان های استان در حیطه ی وظایف شرکت آبفا استان فارس است، گفت: آبرسانی دائم به ۱۸۰۰۰ واحد از ۲۵ سایت نهضت ملی مسکن در ۱۷ شهرستان استان انجام شد.

وی گفت: ۱۷۲ سایت مسکن ملی در شهرستان های استان وجود دارد که از این تعداد تأمین آب شرب ۱۴۴ سایت با ۸۶ هزار و ۳۴۵ واحد مسکونی در حیطه مسئولیت شرکت آبفا استان فارس است.

او اضافه کرد: برای اجرای پروژه های آبرسانی به ۱۴۴ سایت مسکن ملی در استان به ۸۰۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم که تاکنون با صرف اعتباری بالغ بر ۱۸۰ میلیارد تومان آبرسانی دائم به ۲۵ سایت مسکن ملی در ۱۷ شهرستان با تعداد ۱۸۰۰۰ واحد مسکونیاجرا شده است.

مدیر عامل شرکت آبفا فارس با تأکید بر این مهم که مجدانه پیگیر اجرای پروژه های آبرسانی دائم به مسکن ملی سایر شهرستان های استان هستیم، اضافه کرد: برای تأمین آب شرب کارگاهی دائم در این ۲۵ سایت، اقدام به حفر ، تجهیز و برق رسانی۱۲ حلقه چاه، احداث مخازن ذخیره ی آب با ظرفیت مجموع ۵۰۰۰ متر مکعب و همینطور اجرای ۵۵۰۰۰ متر خطوط انتقال و شبکه ی توزیع آب شده و اکنون بالغ بر ۶۰۰۰ انشعاب آب مسکونی آماده واگذاری به متقاضیان است. 

وی با بیان اینکه برای اجرای پروژه های جمع آوری و دفع بهداشتی فاضلاب در ۱۴۴ سایت مسکن ملی در استان نیز به ۲۰۰۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم، گفت: در بخش فاضلاب طرح های نهضت ملی مسکن نیز بالغ بر ۱۰۰۰ متر مکعب در شبانه روز ظرفیت جمع آوری، انتقال و تصفیه فاضلاب ایجاد کرده ایم که اجرای بیش از ۳۰۰۰۰ متر خطوط انتقال و شبکه ی جمع آوری فاضلاب را به دنبال داشته است.

انتهای پیام

امتیاز: 0 (از 0 رأی )
برچسب ها
نظرشما
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی‌شود
نظرهای دیگران
نظری وجود ندارد. شما اولین نفری باشید که نظر می دهد