رویداد ایران
hamburger menu
search
رویداد ایران > رویداد > این جایگزین بازگرداندن «هوای پاک»، کارشناسی است؟ / وزیر کشور: احتمالا، استانداردهای شاخص آلودگی هوا برای جلوگیری از تعطیلی مدارس، «تغییر» می‌کنند

این جایگزین بازگرداندن «هوای پاک»، کارشناسی است؟ / وزیر کشور: احتمالا، استانداردهای شاخص آلودگی هوا برای جلوگیری از تعطیلی مدارس، «تغییر» می‌کنند

انتشار
ایسنا نوشت: وحیدی از طرح پیشنهادی در دولت از سوی سازمان محیط زیست برای تغییر در استانداردهای شاخص آلودگی هوا خبر داد تا لازم نباشد در این شرایط مدارس تعطیل شود.

احمد وحیدی وزیر کشور در حاشیه نشست استانداران در پاسخ به سوالی درباره تعطیلی مدارس به جهت آلودگی هوا، اظهار کرد: تعطیلی مدارس به خاطر رفع آلودگی نیست، بلکه بخاطر سلامتی فرزندان‌مان است. مصوبه‌ای وجود دارد که در آن مشخص کرده در چه شاخصی از آلودگی، مدارس باید تعطیل باشند. گروه‌های اضطراری استان‌ها براساس همین مصوبه ناچارند تصمیم به تعطیلی بگیرند.

وی اضافه کرد: در هرحال این موضوع موجب شد تا با کمک سازمان محیط زیست پیشنهاد جدیدی را برای دولت تعیین کنیم تا این استانداردها را کمی تغییر دهیم تا لازم نباشد در این شرایط مدارس مان را تعطیل کنیم.

۲۱۲۱

منبع: khabaronline-1722864

امتیاز: 0 (از 0 رأی )
برچسب ها
نظرشما
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی‌شود