رویداد ایرانفهرست جستجو
رویداد ایراناستان هاویژه استان هاارائه خدمات به رزمندگان فقط از طریق امور ایثارگران نیروی های مسلح انجام می‌شود

ارائه خدمات به رزمندگان فقط از طریق امور ایثارگران نیروی های مسلح انجام می‌شود

ارائه خدمات به رزمندگان فقط از طریق امور ایثارگران نیروی های مسلح انجام می‌شود
سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: طبق قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران، بنیاد شهید و امور ایثارگران موظف است به خانواده شهدا، جانبازان و آزادگانی که در این نهاد مقدس پرونده ایثارگری داشته باشند، خدمات ارائه کند و خدمت به رزمندگان و خانواده معزز آنان فقط از طریق امور ایثارگران نیروهای مسلح انجام می‌شود.

مشهد پایگاه خبری رویداد ایران-صدیقه خدیوی افزود: بیشترین سئوالات مربوط به قشر رزمندگان است که مسئولان امور ایثارگران نیروی‌های مسلح باید در این خصوص پاسخگو باشند.

وی  ادامه داد: طبق قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران، جامعه هدف این نهاد مقدس مشخص است، والدین، همسر و فرزندان شهدا، جانبازان و آزادگان و خانواده‌های آنان که در بنیاد پرونده ایثارگری دارند می‌توانند از خدمات این نهاد بهره‌مند شوند.

وی با بیان اینکه بین بنیاد و نیروهای مسلح تعامل و همکاری مطلوبی برقرار است، تصریح کرد: به دلیل عدم آگاهی رزمندگان، بسیاری از این عزیزان به صورت حضوری به بنیاد و یا با سامانه تلفنی این نهاد ارتباط برقرار می‌کنند که کارشناسان بنیاد در حد توان پاسخگوی سئوالات این عزیزان هستند و راهنمایی‌های لازم را انجام می‌دهند تا رزمندگان به امور ایثارگران نیروهای مسلح مراجعه کنند.

وی به سوال تعدادی از ایثارگران در خصوص جذب در سازمان‌های دولتی تصریح کرد: جذب در سازمان‌های دولتی طبق قانون فقط از طریق آزمون استخدامی است و همه متقاضیان باید در آزمون‌های استخدامی ثبت نام و پس از قبولی مراحل اداری آن را طی کنند.

خدیوی افزود: بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی خدمات و تسهیلاتی در خصوص کارآفرینی دارد که فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان 25درصد و بالاتر در اولویت این طرح ها قرار دارند.

ناشناس
ناشناس 25 تیر 1401 10:35
تشکرازشمادرست است رزمندگان تحت پوشش ایثارگران نیروهای مسلح اموررزمندگان امیدواریم رزمندگان حمایت ومساعدت فرمایند