• زمان انتشار: 1400/10/04 07:40
  • / کد خبر: 103938

سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پردیس خبر داد؛

حریق اتوبوس مسافربری در آزادراه تهران - پردیس/راننده فوت شد

حریق اتوبوس مسافربری در آزادراه تهران - پردیس/راننده فوت شد

مسئول سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پردیس از وقوع یک مورد حریق اتوبوس بدون مسافر در آزادراه تهران- پردیس خبر داد و گفت: راننده این خودرو فوت شده است.

مهدی درفکی در گفتگو با خبرنگار مهر، از وقوع آتش سوزی یک اتوبوس مسافربری خبر داد و اظهار داشت: این اتوبوس در آزادراه تهران- پردیس پارک شده بوده که دچار حریق می‌شود.

درفکی در تشریح جزئیات بیشتر این حادثه گفت: این حادثه ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه امشب جمعه سوم دی ماه رخ داد که با اطلاع به سازمان آتش نشانی بلافاصله مأموران و نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

وی بیان داشت: این اتوبوس، از صبح امروز به دلیل نقص فنی و بدون حضور مسافر در این مکان علی رقم تذکرهای داده شده متوقف بوده است.

مسئول سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پردیس در ادامه عنوان داشت: با اعزام نیروها مشاهده شد که راننده حدود ۵۰ ساله در اتوبوس حضور دارد که به علت نشت گاز پیک نیک حادثه رخ داده و راننده نیز بر اثر نشت گاز فوت شده است.

درفکی با اشاره به اینکه این اتوبوس از ناوگان حمل و نقل عمومی پردیس نبوده و به صورت گذری به علت نقص فنی در این محل توقف کرده بود بیان داشت: حریق اتوبوس اطفا شد و متوفی نیز که دچار سوختگی از ناحیه پاها شده بود نیز از محل خارج شد.


ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز دوشنبه ۲۷ دی۱۴۰۰ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
تراژدی معیشت معلمان
تراژدی معیشت معلمان
کسب و کار ارزش آفرین راه چاره ی اقتصاد امروز
کسب و کار ارزش آفرین راه چاره ی اقتصاد امروز
مادری در زیر باران فریاد می‌زند
مادری در زیر باران فریاد می‌زند
ویژه استان ها
هدف کشورهای غربی از جنگ نرم ازبین بردن سنت های کشورهای ضعیف می باشدآمار کرونا استان مرکزی۲۷ دی؛ بدون فوتی و ۱۰۰ ابتلای جدیدآمار کرونا چهارمحال و بختیاری ۲۷ دی ماه؛ یک فوتی و ۳۳ ابتلای جدیدبرنامه مراکز تزریق واکسن کرونا در شیراز دوشنبه ۲۷ دی‌ماه۱۶۶ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شدند / فوت یک نفرابتلای ۱۷۲ اصفهانی به اُمیکرونتعطیلی مدارس کردستان فردا سه شنبه 28 دی 1400آمار کرونا کاشان ۲۷ دی؛ ۶۴ ابتلای جدید بدون فوتیگزارش از پرورش شتر‌ در خراسان جنوبی/‌ سودی که به جیب دلالان می‌رودمعاینه فنی رایگان تاکسی‌ها و آژانس‌های اصفهان به مدت یک هفتهمشکلات حقوقی زمین تامین اجتماعی شهرستان بردسکن حل شدواکسن «آسترازنکا» در حال توزیع در استان‌ها است/آغاز فعالیت مرکز واکسیناسیون گلستان شهداهشدار ابتلای فزاینده به اُمیکرون در خوزستان / مردم برای تزریق دوز سوم اقدام کنندتولید پودر تزریقی سفکوئینوم سولفات با نام تجاری سفاکتان برای اولین بار در کشورتعطیلی مدارس شیفت عصر امروز استان کردستان دوشنبه 27 دی 1400قیمت آپارتمان در تهران؛ ۲۷ دی ۱۴۰۰پلنگ مجروح ایلام تلف شدبرنامه مراکز واکسیناسیون کرونا در اصفهان دوشنبه ۲۷ دی‌ماهتمام راه‌های اصلی و فرعی استان اصفهان باز است/ بارش بیش از ۲ متر برف در گردنه کلوسهبرنامه واکسیناسیون بابل امروز دوشنبه 27 دی 1400