تبلیغات
  • زمان انتشار: 28 مهر 1399, 22:23
  • / کد خبر: 50966

خروجی جلسات و تصمیمات باید خود را در مدارس نشان دهند

خروجی جلسات و تصمیمات باید خود را در مدارس نشان دهند

کرج (پانا)- مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز گفت خروجی جلسات و تصمیمات ما، باید تاثیر خود را در دل مدارس نشان دهد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان البرز، سالار قاسمی در جلسه شورای معاونان استان که با حضور علیرضا عباسی نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی برگزار شد گفت: مدیریت با داشتن برنامه روشن و مشخص تعریف می شود و تمام برنامه های ما باید در آموزش و پرورش معطوف به مدرسه باشد.

قاسمی افزود: باید ببینیم جلسات ما چه خروجی و تاثیری در دل مدارس دارد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اظهار کرد: کار در آموزش و پرورش بدون مشارکت به جایی نمی رسد، مدیران از ستاد تا صف باید روحیه مشارکت جویی داشته باشند، با خودرایی، خودبینی و اینکه کسی فکر کند عقل کل است کار پیش نمی رود.

وی با بیان بخشی از عملکرد آموزش و پرورش استان طی سال های اخیر تاکید کرد: تمام توفیقات آموزش و پرورش استان البرز حاصل زحمات ۲۵ هزار فرهنگی استان است و ما فقط این موفقیت ها را گزارش می دهیم.

قاسمی یادآور شد: عزت و منزلت معلم در این است که احساس کند مسئولان آموزش و پرورش در تصمیمات خود ضمن مشورت پذیری، استقلال دارند.

این مقام مسوول با اشاره به اینکه "استان البرز دارای ظرفیت عظیم در حوزه جامعه فرهنگی است" تصریح کرد: یکی از مواردی که در کنار بسیاری از تهدیدها به یک ظرفیت نیز تبدیل شده است، وجود تنوع قومیتی در استان البرز است.

وی با عنوان اینکه "سرانه ورزشی، آموزشی و پرورشی در استان البرز به شدت در تهدید است" خاطرنشان کرد: آسیب‌های اجتماعی، حاشیه‌نشینی، همجواری با پایتخت از جمله مشکلاتی است که در استان البرز وجود دارد.

قاسمی بیان کرد: یکی از شاخص های کیفیت‌بخشی آموزش و پرورش فضاست و اگر فضای خوب و کافی موجود نباشد به تبع آن کیفیت آموزش پایین می‌آید، این موضوع مهم در استان ملموس است.


اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
ویژه استان ها
اصفهان پیشرو در امر معنوی فرزندخواندگیبا راه اندازی واحد مشاوره، چاپ و نشر خود را بیش از گذشته هدفمند کرده ایمآسیب صدای هیلتی‌های سنگ فرش آمادگاه به گنبد مدرسه چهارباغروند شیوع کرونا نزولی نشده/ منحنی رشد صعودی مبتلایان ثابت شده استقیمت واقعی بلیط مترو ۱۵ هزار تومان است!‌افزایش ۵۰ تا ۷۵ درصدی قیمت لاستیک در بازاراجرای عملیات آسفالت مکانیزه بلوار شهدای ارتش در مشکین دشتبازی با اسلحه حادثه آفرید/ مرگ کودک 10 ساله با شلیک اسلحه شکاریشناسایی بیماران کرونایی در اصفهان؛ به افراد مبتلا خدماتی ارائه نمی‌شودمحور ایلام ـ مهران تا اطلاع ثانوی مسدود شدتردد به ییلاقات یزد ممنوع است/لغو تعطیلی کارمندان متخلفآمار بستری‌های کرونایی در آذربایجان‌شرقی رو به کاهش استتردد بین‌شهری برای قزوینی‌ها ممنوع شدبرخوردهای ‌دوگانه با ‌"کوخ‌نشینان و آقازاده‌ها" /چرا ویلاهای لاکچری تخریب نمی‌شودتعطیلی متروی تبریز تا پایان هفتهادارات چهار شهرستان خوزستان تعطیل شدآخرین وضعیت نوسازی سینما ۲۹ بهمن تبریزمظنه آپارتمان در غربی‌ترین مناطق تهران چند؟با افزایش قیمت نهاده‌ها نباید انتظار ثبات قیمت لبنیات را داشتهیچ اداره ای به طور مطلق نباید تعطیل باشد/۱۲ اخطار کتبی و شفاهی به ادارات هرمزگانرشد قارچ‌گونه بنگاه‌های مشاور املاک در کرجشمار فوتی‌های ناشی از کرونا در چهارمحال و بختیاری به ۶۱۸ نفر رسیدقیمت گوشت مرغ در استان بوشهر به ۲۰هزار تومان کاهش می‌یابدراکبان مرگ، موتورسوارانی که قانون را جدی نمی‌گیرندسادات حسینی: ‌قطارها همچنان با نصف ظرفیت فعالیت می‌کنند