رویداد ایران
hamburger menu
FastDL sssinstagram
search
رویداد ایران > سبک زندگی > تعبیر دیدن لیمو ترش در خواب؛ تعبیر خواب لیموترش از معبران

تعبیر دیدن لیمو ترش در خواب؛ تعبیر خواب لیموترش از معبران

انتشار ویرایش 1401/06/8 , 07:00
تعبیر خواب دادن لیمو ترش به دیگران، تعبیر خواب لیمو ترش برای زن باردار، تعبیر خواب خوردن لیمو ترش سبز و تعبیر خواب خریدن لیمو ترش را در این مطلب مشاهده کنید.
دیدن لیموترش در خواب نشانه شروع یک شکست است. حوادث ناگواری که شما را نگران و درون احساس افسردگی فرو می‌برد. به زودی تجربه پنهان شدن از دوستان و خانواده خود را در فضایی نا امن پیدا خواهید کرد. این رویدادهای بد می‌تواند همزمان با شنید اخبار شوکه کننده و تلخ روی دهد. شما بایستی در برخورد با این مشکلات بسیار با قدرت برخورد کنید. روحیه خود را در تمامی مراحل حفظ کنید زیرا رسیدن له موفقیت هدف شماست. 

تعبیر خواب لیموترش

 • تعبیر خواب لیموترش بیانگر این است که یک موقعیت یا رابطه خاص در حال تبدیل شدن به ترش است. اما در کل دیدن و خوردن، خریدن، گرفتن و داشتن لیموترش در خواب به هیچ وجه خوب نیست.

تعبیر خواب دادن لیمو ترش به دیگران

 • تعبیر خواب دادن لیموترش به دیگران این است که از بی معرفتی دوستان خود رنج می برید و دوست دارید آن ها هم شما را درک کنند. مراقب کارهای خود باشید ، به خصوص اگر شخصی که می توانید صدمه بزنید برای شما عزیز باشد.

تعبیر خواب خوردن لیمو ترش سبز

تعبیر خواب خوردن لیموترش سبز نشان دهنده ای ناکامی در زندگی است.

تعبیر خواب خریدن لیمو ترش

تعبیر خواب خریدن لیمو ترش در خواب خوب نیست.


 تعبیر خواب آبلمیو خوردن

 • تعبیر خواب نوشیدن لیمو علامت بدی دارد. خواب بیانگر این است که شما باید دوره پرتلاطمی از مشکلات مالی را پشت سر بگذارید. در حال حاضر، شما باید مراقب پول خود باشید و در اسرع وقت پس انداز کنید تا مشکل را کاهش دهید. رویای خوردن لیمو همچنین می تواند نشان دهنده نیاز شما به اتخاذ عادات سبک زندگی بهتر و از بین بردن اعتیادهایی باشد که بر سلامت شما تأثیر می گذارد.

تعبیر خواب لیمو ترش برای زن باردار

 • لیمو ترش در خواب به سختی های نه بارداری اشاره می کند که با زایمان به شادی تبدیل می شود.

تعبیر خواب دیدن دور انداختن لیمو ترش

 • تعبیر خواب دیدن دور انداختن لیمو ترش به این معنی است که از سلامتی خود مراقبت نمی کنید. شما علائمی را که مدتی است داشته اید نادیده می گیرید ، آنچه می خورید را ردیابی نمی کنید و به اندازه کافی ورزش نمی کنید.

 تعبیر خواب دیدن کاشت لیمو

 •  تعبیر خواب دیدن کاشت لیمو به این معنی است که در آینده موفقیت بزرگی را تجربه خواهید کرد. شاید این چیزی نباشد که شما درباره آن خیال پردازی کرده باشید ، اما با تغییرات مثبتی روبرو خواهید شد.

تعبیر خواب لیمو خشک

 • دیدن لیموی خشک شده در خواب ، نشانه جدایی و طلاق از همسر است.

 تعبیر خواب پوست کندن لیمو

 •  تعبیر خواب پوست کندن لیمو به این معنی است که شما می دانید چگونه از فرصتی که در آینده به دست می آورید استفاده کنید. شما اخیراً به فکر از دست رفتن فرصت ها بوده اید و از خود می پرسید که اگر از آنها استفاده می کنید چه اتفاقی می افتاد. با این حال ، اتفاقی که نمی خواهید آن را رد کنید به زودی اتفاق خواهد افتاد ، که یک حرکت عالی برای آینده درخشان خواهد بود.

تعبیر خواب لیمو سبز

 • تعبیر خواب لیموی سبز، آن است که اگر یکی از نزدیکان شما بیمار باشد، آن شخص به زودی خوب می شود. نارنجی سبز نماد سلامتی شما و اعضای خانواده شماست. این خواب همچنین می گوید که شما لذت خواهید برد. زمان مناسبی برای ایجاد مخاطبین جدید است و ممکن است پروژه جدیدی را با هم دریافت کنید.

 تعبیر خواب لیموی زرد 

 • خواب لیمو زرد نشان می دهد که به زودی خبرهای خوبی در راه است. برای سرگرم کردن زندگی با افرادی که دوستشان دارید، وقت بگذارید. در حال حاضر، افرادی که به آنها اهمیت می دهید، اوقات خوشی را با شما به اشتراک خواهند گذاشت.

 تعبیر خواب رشد لیمو

 • تعبیر خواب رشد لیمو، نویدبخش خوبی است و نمادی از باروری است. این رویا نشان می دهد که برای مقابله با مشکل ترین موقعیت های رابطه وقت دارید. با این حال، شما به سرعت بر این مشکل غلبه خواهید کرد.

تعبیر خواب درخت لیمو

 • تعبیر خواب درخت لیمو نشان دهنده موفقیت درکسب و کار است.وقتی در خواب درخت لیمو را ببینید احساس خوشبختی خواهید کرد. این یک فرصت جدید در زندگی است. با فرصت هایی روبرو می شوید که نمی توانید آنها را لغو کنید و این زندگی شما را تغییر می دهد. از این شادترین لحظه لذت ببرید.

 تعبیر خواب چیدن لیمو

 • تعبیر خواب چیدن لیمو، یک لحظه خوش شانس را نشان می دهد. این دوره برای سورپرایز شدن شما ایده آل خواهد بود. می توانید از انرژی خود برای انجام فعالیت های مفید استفاده کنید زیرا این کار سود قابل توجهی را به همراه خواهد داشت.تعبیر براشت یا چیدن لیمو در خواب این است که باید به فرصت هایی که توسط دیگران نادیده گرفته می شوند، توجه کنید.شاید این فرصت یک معامله تجاری خاص باشدکه سود بسیاری در آن وجود دارد.

تعبیر خواب لیمو شیرین

 • تعبیر خواب لیمو شیرین هشدار است. شما باید شروع به توجه به چیزهای خاصی کنید زیرا آنچه می بینید آن چیزی نیست که فکر می کنید. افرادی که فکر می کنید خوب هستند و ممکن است بتوانند به شما خیانت کنند. اگر شروع به فکر کردن به جنبه های خوب و بد هر موقعیتی کنید، نتیجه گیری درست و جلوگیری از ناامیدی به شما کمک می کند.

 تعبیر خواب لیموی گندیده

 • تعبیر خواب لیموی گندیده بیانگر این است که دوستی بدی در اطراف شما وجود دارد. این دوستان جعلی تمایل دارند دعوا را تحریک کنند و به دنبال لذت بردن از چیزی هستند. اگر شخصی در خواب شما ظاهر شود، این شخص مشکل ایجاد می کند. اما اگر کسی را در خواب خود نمی بینید، مراقب باشید. مراقب دوستان خود باشید! افراد شرور تمایل دارند آثاری از خود بر جای بگذارند. 

تعبیر خواب لیموترش به روایت معبران

تعبیر خواب لیمو ترش از دید امام صادق 

 • دیدن لیمو ترش در خواب غم و اندوه و سختی و ضرر و زیان مالی است.


تعبیر خواب لیموترش به روایت منوچهر مطیعی تهرانی 

 • ديدن و خوردن، خريدن، گرفتن و داشتن ليموترش در خواب به هيچ وجه خوب نيست لذا درباره آن سخن نمي گوئيم اما ليموي شيرين. چون رنگ زرد دارد از نظر معبران اسلامي خوب تشخيص داده نشده. اگر در خواب ببينيد ليموئي پوست کنده مي خوريد و طعم شيرين آن را مي چشيد بعد از يک دوره ناراحتي به نعمت و کامروائي مي رسيد زيرا ليمو بخصوص شيريني آن کام و کامروائي است و صحت و سلامت مي آورد. اگر ليموي شيرين پوست کنده کسي به شما بدهد لذتي باد آورده نصيب شما مي شود . لذتي که انتظارش را نداشته ايد و کام شما شيرين مي شود. همين تعبيراست اگر شما ليموي شيرين پوست بکنيد و به ديگري بدهيد. دادن ليموي پوست نکنده ابراز محبت تلاقي نمي شود
 تعبیر خواب لیموترش به روایت معبرین غربی 
 • دیدن لیموترش در خواب نشانه شروع یک شکست است. حوادث ناگواری که شما را نگران و درون احساس افسردگی فرو می‌برد. به زودی تجربه پنهان شدن از دوستان و خانواده خود را در فضایی نا امن پیدا خواهید کرد. این رویدادهای بد می‌تواند همزمان با شنید اخبار شوکه کننده و تلخ روی دهد. شما بایستی در برخورد با این مشکلات بسیار با قدرت برخورد کنید. روحیه خود را در تمامی مراحل حفظ کنید زیرا رسیدن له موفقیت هدف شماست.

تعبیر خواب لیموترش به روایت محمد ابن سیرین

 • دیدن لیمو درخواب، دلیل بیماری است و در دیدن آن خیری نباشد.

تعبیر خواب لیموترش به روایت آنلی بیتون

 • اگر در خواب لیموها را بر شاخ و برگ درختان ببینید، علامت آن است که به امری حسادت خواهید ورزید ولی عاقبت در خواهید یافت که منشأ حسادت پوچ و بی معنی بوده است.خوردن لیمو در خواب، علامت حقارت و نومیدی است.دیدن لیموی سبز در خواب، نشانه ابتلا به بیماری واگیردار است.دیدن لیموی خشک شده در خواب، نشانه جدایی و طلاق از همسر است.

تعبیر خواب لیموترش به روایت خالد محد العنبری

دیدن لیمو در خواب، اگر زرد باشد به بیماری تعبیر میشود. دیدن لیموی سبز در خواب از دیدن لیموی زرد بهتر است. درخت لیمو، به فردی سودمند برای دیگران تعبیر میشود. لیمو، به سرزنش کردن نیز، تعبیر میشود.

تعبیر خواب لیموترش به روایت کتاب سرزمین رویاها

 • درخت لیمو : هشدار برای اصلاح روش زندگی
 • لیموی سبز : شما سبک مغز هستید
 • برگ درخت لیمو : یک سفر خارج از کشور خواهید کرد
 • لیموهای رسیده : سخت عاشق می شوید
 • شما لیمو می خورید : ناکامی
 • آب لیمو : سلامتی
 • لیموشیرین : خوشبختی
 • آب لیمو می گیرید : از شر دشمنانتان خلاص میشوید


امتیاز: 0 (از 0 رأی )
نظرشما
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی‌شود