• زمان انتشار: 1400/08/17 08:39
  • / کد خبر: 97343

مظنه مسکن در مناطق مختلف تهران

مظنه مسکن در مناطق مختلف تهران در روز‌های اخیر تعداد فایل‌های فروش در برخی از محله‌های مصرفی در حال افزایش بوده و به گفته واسطه‌ها، برخی فروشنده‌های انصرافی دوباره تصمیم به عرضه واحد‌های خود به بازار مسکن گرفته‌اند.
روزنامه دنیای اقتصاد نوشت: مهر ماه امسال سرمای ناشی از خروج فروشنده‌ها از بازار مسکن، بر معاملات حاکم شد و تعداد خرید و فروش انجام شده در کف رکود قرار گرفت. اما در نیمه دوم آبان ظاهرا شرایط به تدریج در حال تغییر است به نحوی که برخی از فروشنده‌های انصرافی ماه گذشته، به تازگی دوباره واحد خود را برای فروش عرضه کرده‌اند.
فروشنده‌های بازار مسکن می‌خواستند از ادامه‌دار بودن ثبات قیمت مسکن اطمینان حاصل کنند و در نتیجه به طور موقت از فروش منصرف شدند، اما به گفته واسطه‌ها، اخیرا یک به یک تصمیم به بازگشت به بازار گرفته‌اند و دوباره واحد‌های خود را نزد آن‌ها فایل کرده‌اند. البته این وضعیت هنوز منجر به افزایش قابل توجه تعداد آپارتمان‌های فروشی در همه نقاط تهران نشده است، اما در برخی محله‌ها محسوس‌تر است.
این تغییر وضعیت در موتور‌های جست‌وجوی معتبر ملکی قابل رصد است، طوری که در برخی محله‌ها هر روز فایل جدیدی اضافه می‌شود. البته بسیاری از فایل‌های موجود، آپارتمان‌های بی‌نقص به شمار نمی‌آیند و به لحاظ امکانات یا نور و نقشه دچار مشکل هستند، بنابراین افزایش فایل‌ها هنوز به طور محسوس به افزایش معاملات منجر نشده است. در عین حال انتظار می‌رود در صورت ادامه روند آشتی فروشنده‌ها با بازار مسکن که منوط به ادامه ثبات در بازار‌های مختلف به ویژه بازار ارز است، نبض معاملات نیز قدری تندتر شود.
مظنه مسکن در مناطق مختلف تهران

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز دوشنبه ۲۷ دی۱۴۰۰ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
تراژدی معیشت معلمان
تراژدی معیشت معلمان
کسب و کار ارزش آفرین راه چاره ی اقتصاد امروز
کسب و کار ارزش آفرین راه چاره ی اقتصاد امروز
مادری در زیر باران فریاد می‌زند
مادری در زیر باران فریاد می‌زند
ویژه استان ها
هدف کشورهای غربی از جنگ نرم ازبین بردن سنت های کشورهای ضعیف می باشدآمار کرونا استان مرکزی۲۷ دی؛ بدون فوتی و ۱۰۰ ابتلای جدیدآمار کرونا چهارمحال و بختیاری ۲۷ دی ماه؛ یک فوتی و ۳۳ ابتلای جدیدبرنامه مراکز تزریق واکسن کرونا در شیراز دوشنبه ۲۷ دی‌ماه۱۶۶ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شدند / فوت یک نفرابتلای ۱۷۲ اصفهانی به اُمیکرونتعطیلی مدارس کردستان فردا سه شنبه 28 دی 1400آمار کرونا کاشان ۲۷ دی؛ ۶۴ ابتلای جدید بدون فوتیگزارش از پرورش شتر‌ در خراسان جنوبی/‌ سودی که به جیب دلالان می‌رودمعاینه فنی رایگان تاکسی‌ها و آژانس‌های اصفهان به مدت یک هفتهمشکلات حقوقی زمین تامین اجتماعی شهرستان بردسکن حل شدواکسن «آسترازنکا» در حال توزیع در استان‌ها است/آغاز فعالیت مرکز واکسیناسیون گلستان شهداهشدار ابتلای فزاینده به اُمیکرون در خوزستان / مردم برای تزریق دوز سوم اقدام کنندتولید پودر تزریقی سفکوئینوم سولفات با نام تجاری سفاکتان برای اولین بار در کشورتعطیلی مدارس شیفت عصر امروز استان کردستان دوشنبه 27 دی 1400قیمت آپارتمان در تهران؛ ۲۷ دی ۱۴۰۰پلنگ مجروح ایلام تلف شدبرنامه مراکز واکسیناسیون کرونا در اصفهان دوشنبه ۲۷ دی‌ماهتمام راه‌های اصلی و فرعی استان اصفهان باز است/ بارش بیش از ۲ متر برف در گردنه کلوسهبرنامه واکسیناسیون بابل امروز دوشنبه 27 دی 1400