• زمان انتشار: 1400/07/24 09:54
  • / کد خبر: 93652

طراحی ناخن اداری

در این مطلب ایده هایی برای طراحی ناخن اداری زنانه و دخترانه را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد که امیدواریم با ایده گرفتن از آن ها بتوانید دیزاینی متفاوت و در عین حال ساده را روی سطح ناخن های خود ایجاد نمایید.
اغلب خانم ها تصور می کنند نباید برای حضور در محیط کار خود با ناخن های دیزاین شده حضور پیدا کنند در صورتی که این تصور نادرست می باشد و هر خانمی می تواند از مدل های طراحی ناخن اداری الگوبرداری نماید و دیزاینی متفاوت را برای ناخن هایش داشته باشد.

طراحی ناخن اداری به کمک روش های ساده و بی نظیر

دیزاین ناخن ها به کمک طرح ناخن مناسب باعث می شود تا تغییرات مثبتی در استایل خانم ها ایجاد شود از این رو بهتر است ناخن های شما همواره دیزاینی خاص و جذاب داشته باشند تا تغییرات مثبتی در ظاهر و استایل تان ایجاد شود. در ادامه تصاویری از انواع مدل های طرح ناخن اداری را پیش رو خواهید داشت.
دیزاین ناخن اداری

دیزاین ناخن اداری زنانه و دخترانه

دیزاین های زیادی برای طراحی ناخن ها وجود دارند که انتخاب هر یک از آن ها به سلیقه شخصی و موقعیت اجتماعی شما بستگی دارد. اگر شما شاغل هستید و در محیطی اداری و رسمی مشغول به کار می باشید بهتر است دیزاین ناخن هایتان را از بین طرح های ساده انتخاب نمایید.
برای دیزاین ناخن اداری می توانید لاک تک رنگی را روی سطح ناخن هایتان بزنید سپس روی یک یا دو تا از ناخن هایتان طرحی ساده را طراحی نمایید. ناخن هایتان را نباید بیش از حد بلند کنید زیرا با ناخن بلند نمی توان فعالیت های روزمره را به راحتی انجام داد همچنین اگر ناخن هایی کوتاه دارید بهتر است از مدل دیزاین ناخن کوتاه برای طراحی ناخن هایتان استفاده کنید.


برای دیزاین ناخن های اداری هرگز از نگین های تزیین کننده استفاده نکنید همچنین طرح های پیچیده و شلوغ را روی سطح ناخن هایتان ایجاد نکنید زیرا برای حضور در مکان اداری باید استایلی ساده و آراسته داشته باشید.
دیزاین ناخن اداریمدل طراحی ناخن اداری آموزش دیزاین ناخن اداری دیزاین ناخن اداری زیبادیزاین ناخن زیبا و اداریطرح لاک ناخن اداریدیزاین ناخن شیک اداریدیزاین ناخن اداری زیبادیزاین ناخن اداری با دو رنگ لاکطراحی ناخن ساده اداری
انتخاب رنگی مناسب برای لاک ناخن از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و بهتر است شما رنگ لاک ناخن را با توجه به طرح دیزاین مورد نظر و رنگ پوست و سایر ویژگی های ظاهری تان انتخاب نمایید. برای حضور در محیط اداری هرگز از لاک با رنگ جیغ نظیر قرمز و سبز و … استفاده نکنید. لاک های رنگ خنثی برای داشتن دیزاینی ساده و اداری انتخابی مناسب می باشند همچنین این رنگ ها را می توانید به راحتی با سایر رنگ ها ست نمایید.
اگر تمایل دارید از چند رنگ مختلف لاک ناخن برای دیزاین ناخن هایتان استفاده نمایید بهتر است رنگ ها را به گونه ای انتخاب نمایید که با یکدیگر مطابقت و همخوانی داشته باشند همچنین می توانید ناخن هایتان را به کمک چند رنگ لاک مختلف و به صورت خیلی ساده دیزاین کنید.
برای ایجاد اشکال و خطوط ساده روی سطح ناخن هایتان می توانید از چسب نواری و قلم مو مخصوص دیزاین ناخن و … استفاده نمایید که این مدل دیزاین برای خانم ها و دختران جوان در رده سنی مختلف انتخابی مناسب می باشند.
طراحی ناخن اداری زیبا و جذابطراحی شیک ناخن اداریدیزاین ناخن زیبا و اداریمدلهای طراحی ناخن اداریدیزاین ناخن دخترانه اداریطراحی ناخن اداری سادهطراحی ناخن اداری مخصوص خانم هاطرح لاک ناخن اداریدیزاین ساده ناخن اداریدیزاین ناخن برای مکان های اداریدیزاین ناخن اداری و خاصطراحی ناخن اداری با دو رنگ لاکمدل های طرح ناخن اداریطراحی زیبا ناخن اداری

منبع: آرگا

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز دوشنبه ۱۵آذر ۱۴۰۰ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
تراژدی معیشت معلمان
تراژدی معیشت معلمان
کسب و کار ارزش آفرین راه چاره ی اقتصاد امروز
کسب و کار ارزش آفرین راه چاره ی اقتصاد امروز
مادری در زیر باران فریاد می‌زند
مادری در زیر باران فریاد می‌زند
ویژه استان ها
وقف ۲ هزار جلد مصحف شریف در خراسان رضویجمعیت "قرقاول" در زیستگاه‌های اردبیل ۱۱درصد افزایش یافتآمار کرونا اردبیل ۱۶ آذر؛ یک فوتی و ۳۱ ابتلای جدیدآمار کرونا اصفهان ۱۶ آذرماه؛ ۱۰ فوتی و ۲۰۴ ابتلای جدیدبستری ۱۱۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا در فارسفوت 1 نفر دیگر بر اثر کرونا در سیستان و بلوچستانصلح و سازش پرونده قتل پس از ۶سال در استان کردستان به سرانجام رسیدطرح ساماندهی محله پرتمان در حال بررسی است۳۲ مورد جدید مبتلا به کرونا ویروس در ایلام شناسایی شدآیا دانشجویان می توانند بیمه تامین اجتماعی شوند؟ارتباطم با دانشجویان دائمی می‌شود/ دانشجویان مراقب نفوذی‌ها باشندآمار کرونا کرمانشاه ۱۶ آذر؛ یک فوتی و ۴۱ ابتلای جدید۸۹ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژهآمار کرونا کاشان ۱۶ آذر؛ یک فوتی و ۲۶ ابتلای جدیدبرنامه مراکز تجمعی و منتخب واکسیناسیون کووید ۱۹ اصفهان در روز سه‌شنبه ۱۶ آذرماهفرماندار شهرستان گلپایگان منصوب شدابتلا ۲۱۶ نفر به کرونا در آذربایجان غربیبستری ۳۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اردبیلواکسن مناسب تزریق دوز سوم کدام است؟پوشش ۸۱ درصدی واکسیناسیون در استان/آغاز تزریق دوز سوم واکسن کرونا برای افراد بالای ۴۰ سال