تبلیغات
  • زمان انتشار: 1400/06/31 11:51
  • / کد خبر: 90297

شخصیت شناسی با مدل قلاب کردن انگشتان دست

شخصیت شناسی با مدل قلاب کردن انگشتان دست بنا بر آخرین تحقیقات و گفته متخصان زبان بدن نحوه عبور انگشتان هر دو دست در هم ، می تواند موارد بسیاری را در رابطه با شخصیت انسان ها بگوید.
متخصصان زبان بدن بر این باورند که نحوه عبور انگشتان هر دو دست در هم ، چیزهای زیادی در مورد شخصیت افراد خواهند گفت. این نتیجه گیری براساس تحقیقاتی است که توسط راجر ولکوت اسپری برنده جایزه نوبل انجام شد. تحقیقات او ثابت کرد که مغز به دو بخش تقسیم شده است - چپ و راست - و رفتار هر فرد می تواند به آن بستگی داشته باشد که کدام قسمت مغز بیشتر فعال است. ما در این بخش از شخصیت شناسی در نمناک تلاش می کنیم این ارتباط مرموز را فاش کنیم تا به شما کمک کند اطلاعات بیشتری در مورد خودتان کسب کنید.

تشخیص انواع شخصیت

شخصیت شناسی افراد از روی انگشتان

1. شخصیت شناسی انگشت شست چپ رو به بالا:

اگر این مدلی است که شما دست تان را درهم قلاب می کنید، پس به احتمال زیاد یک فرد عمل گرا هستید. شما کسی هستید که هرگز در لحظه تصمیم گیری نمی کند و قبل از رسیدن به یک نتیجه گیری، مزایا و معایب هر کاری را بررسی خواهید کرد. فریب دادن شما هم بسیار دشوار است و شما یک کیفیت ذاتی دارید که از آن طریق، دروغ های دیگران را متوجه خواهید شد.
به این دلایل دوستان و اعضای خانواده تان، که اغلب برای مشورت نزد شما می آیند، ارزش زیادی برای تان قائل هستند و در اغلب موارد، عاقلانه توصیه می کنید اما همه اینها به این معنا نیستند که شما فردی جدی هستید و بر عکس، هوش و ذکاوت شما می تواند حتی تاریک ترین مکان ها را هم روشن کند و حس شوخ طبعیتان باعث می شود که در مجامع اجتماعی به یک آهن ربای مردمی تبدیل شوید.
شما همچنین یک فرد رمانتیک هستید که دقیقاً می داند چگونه با باید رفتار کند و دقیقاً می دانید چه بگویید و چه وقت آن را بگویید.
شخصیت انگشتان دست

انگشت شست چپ رو به بالا

2. هر دو انگشت شست هم تراز:

شما یک فرد کمال گرا هستید و از دیگران نیز انتظار فداکاری و تمرکز یکسانی را دارید. رهبری در طبیعت ذات شما است و اما این بدان معنا نیست که شما نسبت به نیازها و شرایط دیگران محتاط نیستید.
شما همیشه افکار دیگران را می شنوید و سعی می کنید قبل از رسیدن به یک تصمیم، نقطه نظر آن ها را نیز درک کنید . رک گویی ، صداقت و خلوص شما گاهی اوقات می تواند برخی افراد را خلع سلاح کند اما این ها ویژگی هایی هستند که شما را برای بسیاری از افراد دیگر گرامی می دارد.
در روابط نیز ، شما به صراحت و صداقت اهمیت می دهید و هرگز از صحبت کردن درباره ذهن خود دور نمی شوید و همچنین معشوقه تان را از این کار باز نمی دارید.
انگشتان دست

شخصیت شناسی از مدل داخل هم بردن انگشتان دست

3. انگشت شست راست رو به بالا:

اگر کسی هستید که ترجیح می دهد در زمان چفت کردن دستهایتان، انگشت شست راست خود را بر روی انگشت دست چپ خود قرار دهید، پس شما فردی با یک بهره عاطفی بالا هستید.
می توانید درک کنید که افراد چه حسی دارند ، حتی وقتی می خواهند سعی کنند احساسات واقعی خود را پنهان کنند و این توانایی منحصر به فرد باعث می شود که دیگران برای شما پذیرا شوند.
این توانایی همچنین به شما دیدگاهی را می دهد که دیگران نمی توانند ببینند و به شما کمک می کند در خارج از کادر فکر کنید و شما را قادر می سازد تا تصمیمات صحیحی بگیرید. اگرچه تصمیم گیری پس از سنجش عاطفی همه جنبه ها، گاهی به کمی زمان نیاز دارد اما توانایی شما در درک احساسات عمیق و ایجاد گرما ، افراد را به سمت تان جذب خواهد کرد.
در روابط، شما احساسات ناگفته شریک زندگی خود را درک می کنید و هرگز مشکلاتی برای تامین نیازهای عاطفی خود نخواهید داشت.

اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز شنبه ۲۴مهر ۱۴۰۰ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
تراژدی معیشت معلمان
تراژدی معیشت معلمان
تراژدی معیشت معلمان
کسب و کار ارزش آفرین راه چاره ی اقتصاد امروز
کسب و کار ارزش آفرین راه چاره ی اقتصاد امروز
کسب و کار ارزش آفرین راه چاره ی اقتصاد امروز
مادری در زیر باران فریاد می‌زند
مادری در زیر باران فریاد می‌زند
مادری در زیر باران فریاد می‌زند
ویژه استان ها
آمار کرونا قم ۲۴ مهر؛ ۶ فوتی و ۵۵ ابتلای جدیدآمار کرونا استان مرکزی ۲۴ مهر؛ ۱۰ فوتی و ۲۶۹ ابتلای جدیدآمار کرونا سمنان ۲۴ مهر؛ ۱۳ ابتلای جدیدیکه‌تازی کرونا در استان فارس؛ وضعیت کنونی شکننده و ناپایدار است"یزدانشهر" استان کرمان دوباره لرزیدقتل نوزاد ۱۸ماهه در سنندج/ قاتل دستگیر شدردیابی و بازگشت بیش از ۳۵ درصد کالاهای دیجیتال مفقودی و سرقتی به مال‌باختگانصدای پای پیک ششم کرونا در اردستان شنیده می‌شوداخراج مجرم خانه سالمندان بروجردثبت ۱۱ خانه تاریخی همدان در فهرست آثار ملی ایرانشهرهای قرمز کرونایی استان آذربایجان‌غربی افزایش یافتبروزرسانی پاسخ به استعلامات ادارات دولتی در منابع طبیعی شهرستان قوچانآمار کرونا اردبیل ۲۴ مهر؛ یک فوتی و ۲۵ ابتلای جدیدنصب و راه اندازی 239 دستگاه آبگرمکن خورشیدی در روستاهای کم برخوردار خراسان رضوی6 کیلومتر کمربند حفاظتی در اراضی ملی خراسان رضوی اجرا شده است.ساخت 12 هزار و 300 واحد مسكوني براي مددجويان بهزيستي خراسان رضوي۶۰ بیمار کرونایی در بیمارستان قدس پاوه بستری هستندامضاء تفاهم نامه همکاری های مشترک منابع طبیعی و نیروی انتظامی در شهرستان زبر خانکاهش ۱۵ درصدی بیماران کرونایی در استان کرمانسنگ اصفهان می‌تواند چندین برابر نفت درآمد داشته باشدراهیابی 34 نخبه قرآنی استان به مرحله کشوری چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریممنطقه حفاظت شده سالوک قرنطینه شد/ تامین علوفه مغذی جهت کنترل بیماری PPR از نیازهای منطقه"شفافیت برداشت‌ها" نخستین گام برای نجات زاینده‌رود است/ حق محیط‌زیست و کشاورزان نادیده گرفته نشود۱۸۲ بیمار کرونایی در بیمارستان های خراسان شمالی بستری هستندآمار کرونا ایلام ۲۴ مهر؛ ۲ فوتی و ۱۰۰ ابتلای جدید