تبلیغات
  • زمان انتشار: 6 آبان 1399, 13:20
  • / کد خبر: 51780

چگونه در واتساپ صفحه شخصی پیام‌های ذخیره‌شده را داشته باشید؟

چگونه در واتساپ صفحه شخصی پیام‌های ذخیره‌شده را داشته باشید؟ شاید در نگاه نخست تصور کنید هیچ راهی برای داشتن صفحه شخصی پیام‌هایتان در واتساپ ندارید، اما با خرج اندکی خلاقیت می‌توانید قابلیت پیام‌های ذخیره‌شده را در واتساپ هم داشته باشید.
واتساپ یک پیام‌رسان اینترنتی است که نخستین بار در سال ۲۰۰۹ منتشر شد. این پیام‌رسان محبوب در سال‌های گذشته بروزرسانی‌های بسیاری را تجربه کرده که براساس آن‌ها قابلیت تماس تلفنی، تصویری و ارسال انواع فایل‌های گوناگون هم به آن اضافه شده، اما به نظر می‌رسد واتساپ هنوز هم پیام‌رسان بی‌نقصی نیست. یکی از مهم‌ترین مشکلات واتساپ عدم پشتیبانی از قابلیت جذاب و حیاتی پیام‌های ذخیره‌شده است.
پیام‌های ذخیره‌شده این فرصت را به کاربر می‌دهد تا هر نوع محتوایی که دوست دارد را حفظ کرده و آرشیو شخصی‌اش را داشته باشد. این قابلیت مفید در پیام‌رسان واتساپ وجود ندارد، اما راه‌هایی برای ایجاد آن شکل گرفته که البته همه آن‌ها ناشی از خلاقیت کاربرانی هستند که از نبود چنین امکان ساده‌ای در واتساپ ناراضی بوده‌اند؛ بنابراین اگر به داشتن یک صفحه شخصی پیام‌های ذخیره‌شده در واتساپ نیاز دارید، این روش‌ها را از دست ندهید.
صفحه گفتگو با یکی از دوستان مطمئن یا اعضای خانواده‌تان را به صفحه پیام‌های ذخیره‌شده تبدیل کنید
بسیاری از کاربران واتساپ این پیام‌رسان را روی تلفن هوشمند یا کامپیوتر شخصی‌شان نصب کرده‌اند، اما استفاده خاصی از آن نمی‌کنند. اگر شما استفاده ویژه‌ای از این پیام‌رسان دارید و باید لینک‌ها، تصاویر، ویدیو‌ها و فایل‌های متعددی را روی این پیام‌رسان مدیریت کنید، می‌توانید از صفحه گفتگو با یکی از دوستان مطمئن یا اعضای خانواده‌تان که استفاده زیادی از واستاپ نمی‌کنند هم استفاده کنید. بدین ترتیب فرصت آن را دارید تا صفحه شخصی پیام‌های ذخیره‌شده را در واتساپ هم داشته باشید.
گروهی دو نفره ایجاد کنید و سپس عضو دیگر آن را حذف کنید
برای این روش هم به یکی از دوستان مطمئن یا اعضای خانواده‌تان نیاز دارید. تنها کاری که باید انجام دهید، آن است که یک گروه دو نفره واتساپ درست کنید. در ابتدا وارد صفحه اصلی واتساپ شده و نشانه سه نقطه بالا سمت راست را لمس کنید. سپس با انتخاب گزینه New Group می‌توانید یک نفر را از فهرست مخاطبین انتخاب کرده و به گروه واتساپی اضافه کنید. دقیقا به همین دلیل است که به شما پیشنهاد می‌کنیم از یکی از دوستان نزدیک یا اعضای خانواده‌تان برای ایجاد گروهی دو نفره یاری بگیرید. پس از ساخت گروه، مخاطب عضوشده را از گروه حذف کنید.
با حذف‌شدن مخاطبی که افزوده شده بود، گروه هم‌چنان به فعالیت خودش ادامه می‌دهد و شما تنها عضو آن هستید. بدین ترتیب فرصت آن را دارید تا صفحه شخصی پیام‌های ذخیره‌شده را در واتساپ هم داشته باشید.
مخاطبی به اسم خودتان در دفترچه تلفن ایجاد کنید و به آن در واتساپ پیام دهید
این روش احتمالا هوشمندانه‌ترین روشی باشد که با کمک آن می‌توانید صفحه شخصی پیام‌های ذخیره‌شده را در واتساپ داشته باشید. ابتدا شماره تلفن خود را به‌عنوان یک مخاطب جدید در دفترچه تلفن هوشمند خود ذخیره کنید. سپس از درون دفترچه تلفن وارد صفحه شماره‌تان شوید و به حساب کاربری شماره خودتان در واتساپ پیام دهید. فراموش نکنید که پیام‌دادن به شماره خودتان در واتساپ از صفحه مخاطبین این پیام‌رسان هم در دسترس قرار دارد.

منبع: ایرنا
اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
ویژه استان ها
اصفهان پیشرو در امر معنوی فرزندخواندگیبا راه اندازی واحد مشاوره، چاپ و نشر خود را بیش از گذشته هدفمند کرده ایمآسیب صدای هیلتی‌های سنگ فرش آمادگاه به گنبد مدرسه چهارباغروند شیوع کرونا نزولی نشده/ منحنی رشد صعودی مبتلایان ثابت شده استقیمت واقعی بلیط مترو ۱۵ هزار تومان است!‌افزایش ۵۰ تا ۷۵ درصدی قیمت لاستیک در بازاراجرای عملیات آسفالت مکانیزه بلوار شهدای ارتش در مشکین دشتبازی با اسلحه حادثه آفرید/ مرگ کودک 10 ساله با شلیک اسلحه شکاریشناسایی بیماران کرونایی در اصفهان؛ به افراد مبتلا خدماتی ارائه نمی‌شودمحور ایلام ـ مهران تا اطلاع ثانوی مسدود شدتردد به ییلاقات یزد ممنوع است/لغو تعطیلی کارمندان متخلفآمار بستری‌های کرونایی در آذربایجان‌شرقی رو به کاهش استتردد بین‌شهری برای قزوینی‌ها ممنوع شدبرخوردهای ‌دوگانه با ‌"کوخ‌نشینان و آقازاده‌ها" /چرا ویلاهای لاکچری تخریب نمی‌شودتعطیلی متروی تبریز تا پایان هفتهادارات چهار شهرستان خوزستان تعطیل شدآخرین وضعیت نوسازی سینما ۲۹ بهمن تبریزمظنه آپارتمان در غربی‌ترین مناطق تهران چند؟با افزایش قیمت نهاده‌ها نباید انتظار ثبات قیمت لبنیات را داشتهیچ اداره ای به طور مطلق نباید تعطیل باشد/۱۲ اخطار کتبی و شفاهی به ادارات هرمزگانرشد قارچ‌گونه بنگاه‌های مشاور املاک در کرجشمار فوتی‌های ناشی از کرونا در چهارمحال و بختیاری به ۶۱۸ نفر رسیدقیمت گوشت مرغ در استان بوشهر به ۲۰هزار تومان کاهش می‌یابدراکبان مرگ، موتورسوارانی که قانون را جدی نمی‌گیرندسادات حسینی: ‌قطارها همچنان با نصف ظرفیت فعالیت می‌کنند