تبلیغات
  • زمان انتشار: 1 آبان 1399, 10:02
  • / کد خبر: 51263

مشکلی از لحاظ تامین آرد و گندم در اردبیل وجود ندارد

مشکلی از لحاظ تامین آرد و گندم در اردبیل وجود ندارد فرماندار اردبیل گفت: نظارت بر نانوایی‌های شهرستان اردبیل افزایش می‌یابد تا شاهد ارتقای کیفیت نان در اردبیل باشیم.
مسعود امامی‌یگانه صبح امروز در بازدید از نانوایی‌های شهرستان اردبیل اظهار داشت: نظارت بر نانوایی‌های شهرستان اردبیل افزایش می‌یابد تا شاهد ارتقای کیفیت نان در اردبیل باشیم.
امامی‌یگانه ار پلمب نانوایی‌های متخلف و نانوایی‌هایی که تذکرات را رعایت نکرده‌اند خبر داد و گفت: در این زمینه چند مورد نانوایی نیز قطع سهمیه شده است.
وی گفت: نانوایی‌هایی هم که کیفیت نان و نحوه خدمات دهی مناسب در نانوایی ها را ارتقا داده‌اند تشویق و سهمیه آردشان اضافه می‌شود.
فرماندار اردبیل افزود: باید نان با کیفیت به دست مردم برسد و در این زمینه نانوایی‌ها اهتمام ویژه داشته باشند و مسئولان هم در این زمینه نظارت بر نانوایی‌ها را تشدید کنند.
وی گفت: در حال حاضر از لحاظ تامین گندم و آرد مشکلی در شهرستان اردبیل وجود ندارد و درصورت عدم پخت آرد سهمیه ای و ورود آرد به بازار آزاد بامتخلفان برخورد می شود.

فرماندار اردبیل گفت رعایت ساعت کار توسط نانوایی ها الزامی است و مردم در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را به شماره 124 سازمان صنعت ، معدن و تجارت اطلاع دهند.

منبع: تسنیم
اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
ویژه استان ها
چگونگی کیفیت آب استان؛ آیا آب اصفهان برای نوشیدن مناسب است؟افزایش قیمت مرغ در اصفهان حباب است/ بازار مرغ به تعادل می رسدمظنه آپارتمان‌های میان سال در تهرانبستری ۸۲۰ بیمار کرونایی در مازندرانروایت از تشنگی اهالی شهر کاج ‌در کنار رودهای خروشان/گویا مسئولان همتی برای رفع این مشکل ندارندکاهش ۴۰ درصدی مسافران مترو اصفهانسرگردانی مردم شیراز در تهیه روغن خوراکی/ سازمان صمت فارس: منکر مشکل شهروندان در خرید روغن نمی‌شویمراه اندازی اولین کارگاه آسفالت امولسیون قیری آماده درآبفا گرمدرهحضور تدریجی اهداکنندگان خون تا پایان زمستان ضروری استماجرای چادرنشینی زن و مرد معتاد در جلوی بیمارستان ارومیه چه بود؟آمار کرونا کردستان ۳ آذر؛ ۵ فوتی و ۲۶۸ ابتلای جدیدسوء قصد به جان سرپرست آموزش و پرورش قرچک با اسلحه/ فراهانی زنده استتعداد جان‌باختگان کرونایی در گلستان دو رقمی شد/مردم محدودیت‌ها را رعایت کنندممنوعیت تردد خودروهای پلاک غیربومی در ساعات مجاز شایعه استآمار کرونای اصفهان ۳ آذر؛ ۳۶ فوتی و ۸۷۹ ابتلای جدیدفوت بیماران کرونایی در کهگیلویه و بویراحمد به دلیل کمبود اکسیژن کذب استکمبود نان در ارومیه نداریم/مردم بیش از نیاز خود نان نخرندتعداد جانباختگان کرونا در البرز به ۲۱۸۳ نفر رسیدکرونا در یزد همچنان می‌تازد؛ چرا یزد از تعطیلی‌های دو هفته‌ای پیروی نکرد؟روش‌های مسدود کردن کارت بانکی مفقودی یا سرقت شدهرضایت به تعطیلی اصناف نداشتیمقیمت میوه و تره‌بار در بازارهای کوثر امروز ۳ آذرماه + جدولتعطیلی آموزشگاههای رانندگی استان اصفهان تا اطلاع بعدینرخ کرایه ترددهای دریایی در هرمزگان افزایش یافتافزایش شدید قیمت مرغ در بازار اصفهان؛ احتمال کاهش قیمت‌ها تا اوایل هفته آینده