تبلیغات
  • زمان انتشار: 11 مرداد 1399, 15:04
  • / کد خبر: 40964

باشگاه ذوب‌آهن: اشتباهات داوری ما را در آستانه سقوط قرار داده و هیچکس هم پاسخگو نیست

باشگاه ذوب‌آهن: اشتباهات داوری ما را در آستانه سقوط قرار داده و هیچکس هم پاسخگو نیست باشگاه ذوب‌آهن اصفهان با صدور اطلاعیه‌ای به اشتباهات داوری واکنش نشان داد.
روابط عمومى و امور بین الملل باشگاه ذوب آهن با انتشار ویدئویى از صحنه گل آفساید تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در رابطه با آنچه در هفته هاى اخیر براى تیم فوتبال ذوب آهن رقم خورده است، به شدت اعتراض کرد. 
در این اطلاعیه آمده است:
«دیگر کار از اشتباه، خطاى دید و داور هم انسان است و جایز الخطا، گذشته است!؟ آنچه در طول این فصل و بویژه در هفته‌هاى اخیر بر سر تیم فوتبال ذوب آهن آمده است را با هیچ حرف و سخنى نمی‌توان توجیه کرد؟! در این فصل اشتباهات فاحش و مکرر داورى تیم فوتبال پرافتخار ذوب آهن را در آستانه سقوط به دسته پایین تر قرار داده و هیچکس هم پاسخگو نیست! 
اشتباهاتى که از مرز سهوى بودن فراتر رفته و عذرخواهى‌هاى پیاپى مسئولین هم دردى را از شرایط کنونى ما دوا نخواهد کرد.
اشتباهات تاثیر گذار داورى در حداقل ٩ دیدار این فصل جایى براى دفاع باقى نمى‌گذارد و در همین چند مسابقه اخیر نیم فصل دوم رقابت‌ها، تیم فوتبال ذوب آهن به طور مستقیم و با مستندات موجود، از قضاوت اشتباه تیم‌هاى داورى دیدار با استقلال تهران، سپاهان، پیکان، پدیده شهر خودرو، ماشین سازى و نفت مسجد سلیمان  ضربه خورده است.
به عنوان مثال و شاهدى بر این مدعا، در مسابقه با تیم فوتبال ماشین سازى تبریز همه جامعه فوتبال ایران به عینه مشاهده کردند که دو گل صد درصد سالم ذوب آهن نادیده انگاشته شد و کاپیتان خوش اخلاق تیم فوتبال ذوب آهن اخراج شد و از طرفى در مسابقه شب گذشته هم گل مردود و صد در صد آفساید تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان و خطا و اخراج کاملا اشتباه نژاد مهدى مدافع تیم فوتبال ذوب آهن به علاوه اشتباهات ریز و درشت دیگر، نشانگر همین مساله است که اراده اى فراتر از اشتباهات داورى معمول، ذوب آهن را نشانه رفته اند.
گویا در جلسه‌هاى پشت پرده فوتبال ایران به این استدلال و نتیجه رسیده اند که یک تیم لیگ برترى براى استان اصفهان کافى است و جاى بسیار تاسف دارد که به اذعان همه و همه، فوتبال اصفهان و دو تیم اصفهانى ذوب آهن و سپاهان از سالیان گذشته تاکنون، افتخارات بیشمارى را براى فوتبال این مرز و بوم رقم زده اند که بر همگان عیان است. 
علاوه بر اینکه دو باشگاه ساختارمند و به معناى واقعى باشگاه ذوب آهن و سپاهان، در عرصه ورزش کشور چه در حوزه بانوان و چه در حوزه آقایان خدمات کتمان ناپذیرى را به ورزش این سرزمین ارائه کرده اند.
در هر حال به نظر مى رسد که آنچه بر سر ذوب آهن در حال رقم خوردن است دیگر جاى هیچگونه توجیه، عذرخواهى و اغماضى نداشته و چنانچه این روند ادامه شوم خود را رقم زند، در شرایط کنونى فوتبال ایران، دیگر نه از تاک نشانى خواهد ماند و نه از تاک نشان»

اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
ویژه استان ها
آمار جدید مبتلایان کرونا در کاشان در ۱۵ مردادآمار ابتلاء به کرونا در اصفهان ۱۵ مردادماهتداوم هوای غبارآلود در اصفهانشناساندن واقعه غدیر وظیفه همه است۹۰ بیمار کرونایی در بیمارستان بزرگ دزفول بستری هستند۵۶۴ نفر بر اثر ابتلا به کرونا در استان فارس جان باختنددادستان مشهد ممنوعیت دوچرخه سواری بانوان را تکذیب کردهنوز برای مقابله با فرونشست‌های اصفهان اقدام جدی نشده‌ استپیشرفت 98 درصدی طرح آبرسانی به شهرستان لنجانقم| جشنواره بین الملی «من غدیری‌ام» برگزار می شود۸۱ بیمار کرونایی در استان البرز بستری شدند / ۷ نفر جان باختندقیمت میوه و تره بار در بازار امروز ۱۵مردادماهجولان کرونا در ایلام/وقتی به آمارها توجه نمی شودقم| شرق و غرب عالم از فضائل و ویژگی‌های امام علی(ع) مملو است4 شهر استان مرکزی در وضعیت قرمزحکم قصاص قاتل پاسدار شهید سجاد شاه سنایی اجرا شدانفجار یک شی صوتی در زاهدان / ۴ مامور انتظامی زخمی شدندجدیدترین قیمت آپارتمان در مناطق مختلف تهرانمجتمع گردشگری "خلیل باغبان" هفته دولت در ارومیه افتتاح می‌شودهزینه برگزاری مراسم عزاداری محرم صرف کمک به نیازمندان می شودطرح تابستانه کتاب سال جاری از ۱۸ مرداد در استان اجرا می شودضریب بهره‌مندی روستایی خراسان رضوی از گاز طبیعی به ۹۲ درصد رسیده استبازگشت قم به وضعیت قرمز / نگران تکمیل ظرفیت بیمارستان ها هستیمواگذاری پارک بانوان به بخش خصوصی در دستور کار شهرداری شهرکردتداوم کرونا به نفع طلای جهانی تمام می‌شود