تبلیغات
  • زمان انتشار: 8 مرداد 1399, 10:43
  • / کد خبر: 40639

قیمت خودرو به نرخ دلار وابسته است

قیمت خودرو به نرخ دلار وابسته است رئیس اتحادیه فروشندگان اتومبیل اصفهان گفت: قیمت خودرو در بازار به نرخ دلار و نوسانات آن بستگی دارد و در صورت کاهش قیمت این ارز، نرخ اتومبیل هم کاهشی می‌شود.

حمیدرضا قندی  با بیان این که نبض بازار اتومبیل اصفهان در دست فروشندگان خودرو نیست، اظهار کرد: فروشندگان کارخانه‌های ایران‌خودرو و سایپا را مدیریت نمی‌کنند و به همین دلیل با توجه به شرایط نرخ دلار و نوسانات ارزی پیش‌بینی یا تحلیل وضعیت بازار بسیار دشوار شده است.

وی افزود: همانطور که بازار مسکن توسط رئیس اتحادیه صنف مشاوران املاک مدیریت نمی‌شود، مدیریت بازار خودرو هم در دست رئیس اتحادیه صنف فروشندگان اتومبیل نیست و انتشار اخبار از وضعیت بازار در رسانه‌ها نیز نتیجه‌ای در روند کنترل بازار ندارد.

رئیس اتحادیه فروشندگان اتومبیل اصفهان با بیان این که افزایش نرخ دلار به ۲۴ هزار تومان، قیمت اتومبیل را در بازار پنج تا شش میلیون تومان افزایش داد، تصریح کرد: همه قیمت‌ها تحت تأثیر نرخ دلار و نوسانات آن در بازار است و بازار خودروی اصفهان نیز از این قاعده مستثنی نیست.

قندی با گلایه از وضعیت موجود و نوسانات اخیر اضافه کرد: قیمت خودرو در بازار به نرخ دلار و نوسانات آن بستگی دارد و در صورت کاهش قیمت ارز، نرخ اتومبیل هم کاهشی می‌شود. تقاضای عمومی برای خرید خودرو در بازار از سوی مردم هم با توجه به کاهش قدرت خرید جامعه، کاهش یافته است.


منبع: ایمنا
اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز پنج شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
ویژه استان ها
به نام زیبا نگار حقیقتتوزیع ۲۰ هزار بسته معیشتی همزمان با دهه امامت و ولایتواکنش به خبر خودکشی همزمان ۴ دختر در بابلتقدیر از عکاسان خبری استان قم توسط انجمن عکس بسیج هنرمندانخبرنگاران قمی پرکارترین خبرنگاران کشور هستندمرکز نشر هاجر طرح ویژه خود را معرفی کردخبرنگاران قمی در خط مقدم جهاد اطلاع رسانیقم| بازدید معاون سپاه علی بن ابی طالب (ع) از دفتر رویداد ایرانقتل جوان سیرجانی در نزاع دست جمعی/ عاملان قتل دستگیر شدندعاملان درگیری دسته جمعی یاسوج دستگیر شدندقربانیان کرونا در هرمزگان به ۵۷۷ نفر رسیدندوضعیت کرونا در قم به مرحله قرمز رسید /بعد از بازگشایی‌ها ‌به ‌بحران رسید‌یم‌دریافت شهریه هنگام ثبت‌نام در مدارس دولتی خلاف مقررات است؛ صدور احکام مدیران متخلف به زودیتکذیب ادعای سگ‌کشی در مبارکه!خودروهای فرسوده عامل ۴۰ درصدی آلودگی هوای تهرانسرعت انتشار کرونا نسبت به اسفندماه ۹۸ در کاشان ۷ برابر شدعلت اصلی افسارگسیختگی قیمت‌ها در بازار مسکن چیست؟تازه نفس ها به خط شدنداجرای ۵۰۰ برنامه شاد فرهنگی در مشهد به مناسبت عید غدیرآمار جدید مبتلایان کرونا در کاشان در ۱۵ مردادآمار ابتلاء به کرونا در اصفهان ۱۵ مردادماهتداوم هوای غبارآلود در اصفهانشناساندن واقعه غدیر وظیفه همه است۹۰ بیمار کرونایی در بیمارستان بزرگ دزفول بستری هستند۵۶۴ نفر بر اثر ابتلا به کرونا در استان فارس جان باختند