تبلیغات
  • زمان انتشار: 6 مرداد 1399, 09:37
  • / کد خبر: 40326

رئیس اتحادیه صنف حمل و نقل درون شهری مشهد خبر داد

افزایش ۷۰ درصدی قیمت کرایه وانت‌ها و پیک‌موتوری‌ها

افزایش ۷۰ درصدی قیمت کرایه وانت‌ها و پیک‌موتوری‌ها رئیس اتحادیه صنف حمل و نقل درون شهری مشهد گفت: در حال حاضر افزایش کرایه‌های اعمال‌ شده، غیر قانونی است و ما در تلاش هستیم تا به‌ صورت قانونی قیمت را حدود ۳۰ تا ۵۰ درصد افزایش دهیم، در حالی ‌که اکنون افزایش قیمت کرایه‌های وانت‌ها و پیک‌موتوری‌ها حدود ۷۰ درصد است.
خلیل دانش‌عدالت ، در خصوص افزایش کرایه حمل و نقل درون‌شهری، اظهار کرد: اوضاع در صنف حمل‌ونقل درون‌شهری خوب نیست و تمام هزینه‌های این صنف اعم از قیمت لوازم یدکی و قطعات، روغن و تعویض روغن و... افزایش یافته ‌است.
وی افزود: این موضوع باعث شده تا قیمت کرایه‌ها نیز افزایش یابد و ما از کمیسیون نظارت تقاضا کردیم نرخ مصوب را افزایش دهند تا بتوانیم فعالیت خود را با هزینه معقولی ادامه دهیم.
رئیس اتحادیه صنف حمل و نقل درون شهری مشهد گفت: در حال حاضر افزایش کرایه‌های اعمال‌ شده، غیر قانونی است و ما در تلاش هستیم تا به‌ صورت قانونی قیمت را حدود ۳۰ تا ۵۰ درصد افزایش دهیم، در حالی ‌که اکنون افزایش قیمت کرایه‌های وانت‌ها و پیک‌موتوری‌ها حدود ۷۰ درصد است.
دانش‌عدالت ادامه داد: امیدواریم هرچه سریع‌تر نرخ‌نامه جدید تعیین و ابلاغ و افزایش کرایه به صورت قانونی و منصفانه اجرا شود.
وی بیان کرد: از ابتدای سال ۹۹، حدود ۴۰ تا ۵۰ واحد در صنف حمل‌ونقل درون‌شهری تقاضای انصراف داده و واحد خود را تعطیل کرده‌اند. همچنین در این صنف تعداد زیادی ثبت ‌نام برای اخذ بیمه بیکاری انجام شده‌، اما تاکنون این بیمه به هیچ‌ کس تعلق نگرفته ‌است.

منبع: ایسنا
اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0