تبلیغات
  • زمان انتشار: 2 مرداد 1399, 12:00
  • / کد خبر: 39999

تمامی کلاس‌های تقویتی، جبرانی و زبان در مدارس استان اصفهان لغو شد

تمامی کلاس‌های تقویتی، جبرانی و زبان در مدارس استان اصفهان لغو شد معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: به منظور پیشگیری و حفظ سلامت دانش آموزان به دستور مرکز بهداشت، تمامی کلاس‌های جبرانی، تقویتی و زبان در مدارس تا اطلاع بعدی لغو شد.

عبدالرضا رئیسی، با اشاره به ممنوعیت برگزاری کلاس‌های تقویتی در مدارس استان، اظهار داشت: تا اطلاع بعدی تمامی کلاس‌های تقویتی، جبرانی و زبان انگلیسی در سطح استان اصفهان به دلیل افزایش بیماری کرونا ویروس برگزار نخواهد شد.

وی افزود: در اردیبهشت ماه ابلاغیه‌ای مبنی بر بازگشایی مدارس برای ارائه خدمات دروس تقویتی یا جبرانی به صورت اختیاری به مدارس داده شد.

 معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان با بیان اینکه دانش‌آموزانی که نیاز به آموزش داشتند در این کلاس‌ها حضور یافتند، گفت: این قبیل کلاس‌ها و همچنین امتحانات نهم و دوازدهم نیز با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در مدارس برگزار شد.

وی تصریح کرد: سه هفته پیش دستورالعمل دیگری برای ادامه فعالیت مدارس به آنها در قالب کلاس‌های جبرانی و اوقات فراغت داده شد که در صورت تمایل می‌توانند فعالیت آموزشی خود را با توجه به رعایت نکات بهداشتی ادامه دهند.

رئیسی ادامه داد: فعالیت آموزش در مدارس ادامه داشت تا اینکه اوایل هفته جاری ممنوعیت ادامه برگزاری کلاس‌ها از سوی مرکز بهداشت استان طی نامه‌ای به اداره کل آموزش و پرورش ابلاغ شد.

وی با اشاره به دلیل ممنوعیت برگزاری کلاس‌ها، اظهار داشت: با توجه به شدت یافتن بیماری کرونا در سطح استان اصفهان و به منظور پیشگیری و حفظ سلامت دانش آموزان، تمامی کلاس‌های جبرانی، تقویتی و اوقات فراغت تعطیل شد.

 معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان خاطرنشان کرد: در این راستا به دستور مرکز بهداشت استان ابلاغیه ممنوعیت برگزاری کلاس‌های آموزشی تا اطلاع بعدی به مدارس دولتی و غیر دولتی ارسال و از آنها خواسته شد تا  از برگزاری هر گونه کلاس در مدرسه خودداری کنند.

وی افزود: به کلاس‌های زبانی که زیر مجموعه اداره کل آموزش و پرورش استان هستند نیز دستور تعطیلی و لغو کلاس‌ها داده شد و تعدادی از آنها اقدام به برگزاری کلاس به صورت مجازی کردند.

رئیسی گفت: در حال حاضر تا بهبود وضعیت استان از نظر همه گیری و کنترل کرونا ویروس، مدارس اجازه برگزاری هیچ نوع کلاسی را ندارند.


منبع: تسنیم
اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
ویژه استان ها
تا پایان سال جاری بیش از ۹۸ درصد روستاهای مشهد از نعمت گاز بهره مند خواهند شدنصب سایبان‌ در حرم رضوی؛ مطالبه چندین ساله زائران که پاسخ داده شدفرماندار اردبیل: ۷۰ نفر از مهمانان یک مراسم عروسی آلوده به ویروس کرونا شدندکاهش ۷۰ الی ۸۰ درصدی فروش موبایل در بازار اصفهانماجرای تیراندازی در منطقه پردیسان قم چه بود؟ / مامور پلیس جان یک خانواده را نجات داداجرای طرح ترافیک در اصفهان بعدازظهرها جریان داردبستری 1854 مبتلا به کرونا در مازندران/ سفر به مازندران اکیدا ممنوع!ارسال ۲۷۰ هزار پیامک هشدار به متخلفان ورود به محدوده زوج و فردثبت تصویری ناب از پلنگ ایرانی در کهگیلویه و بویراحمدساختمان‌هایی که شهرکرد را خفه کرده‌اند / اعمال جریمه برای ساختمان‌های بدون پارکینگادارات بوشهر امروز و فردا تا ساعت ۱۱ کار می‌کنند/ چهارشنبه تعطیل شدهمه تولیدی‌های کفش مشهد تعطیل شدند/ قیمت تمام‌شده کفش ایرانی معقول استوخامت شرایط در انتظار نطنز است / مردم کرونا را جدی نمی‌گیرندجریمه ۴۰ هزار تومانی برای تردد در مسیرهای دوچرخه در اصفهانمدیریت مصرف آب برای عبور از شرایط بحرانی کرونا ضروریستپیشرفت 70 درصدی سازه تصفیه خانه فاضلاب در چادگان۸۲۲ نفر بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های اصفهان بستری هستند۱۷ بیمار بدحال کرونایی در شاهرود تحت مراقب ویژه هستندمردم رعایت نکنند، ۱۰ روز بعد باید منتظر فاجعه باشیمواکنش عضو شورای شهر تهران به جان‌باختن یکی از پاکبان در حین خدمتبازدید نایب‌رئیس اول مجلس شورای اسلامی از شرکت برق منطقه‌ای خراسانعارضه کشنده نگاه طبقاتیمشهد در وضعیت قرمز شیوع کرونا قرار دارد / ۲۰ درصد ‌بیماران بستری ‌غیر‌بومی‌اند /‌ هموطنان ‌به مشهد سفر نکنندکرونا همچنان می‌تازد/ حال یزد خوب نیستبرپایی تجمعات وبرگزاری مراسم های عروسی و ختم در هرمزگان ممنوع است