تبلیغات
  • زمان انتشار: 11 تیر 1399, 12:05
  • / کد خبر: 37473

جریان سازی رسانه ای با رنگ و بوی انقلابی در جشنواره ابوذر

جریان سازی رسانه ای با رنگ و بوی انقلابی در جشنواره ابوذر مدیرعامل سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم با بیان اینکه در جشنواره ابوذر به رسانه انقلاب اسلامی به عنوان رسانه پرسشگر، واقع‌بین و عدالت خواه توجه شده است، گفت: دست‌اندرکاران جشنواره ابوذر به دنبال جریان سازی در حوزه خبر و رسانه با رنگ و بوی انقلاب اسلامی هستند.
به گزارش رویداد ایران_قم،بوالقاسم مقیمی سه شنبه شب در آیین اختتامیه پنجمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان قم که در سالن همایش‌های شهرداری قم برگزار شد، ضمن تقدیر از دست اندرکاران جشنواره ابوذر اظهار کرد:  جشنواره رسانه‌ای ابوذر در دو سال گذشته فرای انتظار و استانداردهای استانی برگزار شده است و آثار فاخری به دبیرخانه جشنواره رسیده و تلاش زیادی در زمینه برگزاری این جشنواره صورت گرفته است.
  وی خاطرنشان کرد: مهمترین دلیل این رویداد استفاده از ظرفیت استانی در این جشنواره است و تمام برنامه‌های جشنواره از تمهیدات برگزاری و فراخوان از سوی نیروهای بومی و با شناخت درست از رسانه‌های استان شکل گرفته که جای تقدیر دارد.
  مدیرعامل سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم با بیان اینکه در این جشنواره به رسانه انقلاب اسلامی به عنوان رسانه پرسشگر، واقع‌بین و عدالت خواه توجه شده است، گفت: دست‌اندرکاران جشنواره ابوذر به دنبال جریان سازی در حوزه خبر و رسانه با رنگ و بوی انقلاب اسلامی هستند که جای تقدیر دارد.
  وی با اشاره به توجه ویژه به تربیت نسل جدید در حوزه خبر و رسانه عنوان کرد: با شکل‌گیری رسانه‌های جدید و فضای جدید نیاز است نسل جدیدی از خبرنگاران را تربیت کنیم و آموزش دهیم. این جشنواره به دنبال تقویت جوانان فعال رسانه‌ای در عرصه خبر و رسانه استان است که گام‌های خوبی در این جشنواره برداشته شده است.
  مقیمی عنوان کرد: سازمان فرهنگی و مدیران فرهنگی باید در این راه کمک کنند. به زودی در نظر داریم دوره‌های آموزش خبر و رسانه را به صورت بومی برگزار ‌کنیم.

اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
ویژه استان ها
دو واحد تولیدی در شهرک صنعتی چناران افتتاح شد ماجرای اعدام خبرساز یک جوان در مشهد اخبار ضدونقیض از شنیده شدن صدای انفجار در غرب تهرانخدمه و کارکنان نفتکش اعزامی به ونزوئلا در بوشهر مورد استقبال قرار گرفتندافتتاح فاز سوم ساماندهی جلوخان آرامگاه فردوسی / آغاز احداث مسیر دسترسی به کهن دژآخرین آمار ابتلا به کرونا در اصفهان در ۱۹ تیرماهکدام مراکز اصفهان بیشترین تخلف در مقابله با کرونا را داشتند؟بستری حدود ۲۵۰ بیمار کرونایی در مراکز درمانی گیلانرعایت موازین بهداشتی جهت پیشگیری از بروز تب خونریزی دهنده کریمه-کنگوغرق شدن دو نفر در سین برخوار طی شب گذشته/شنا در زاینده‌رود ممنوعبرگزاری محافل عروسی و عزا تا اطلاع ثانوی در خراسان جنوبی ممنوع شد164پروژه اقامتی در مشهدمقدس در حال اجراستدایره مشورت و همفکری آستان قدس محدود به جریان یا افراد خاصی نخواهد بودشطرنج باز مشهدی عنوان داور بین‌المللی جهان را کسب کردمدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی طی پیامی درگذشت استاد افضلی را تسلیت گفت .رشد 5 برابری قراردادهای تامین زمین برای واحدهای صنعتی در شهرکهای صنعتی سطح کشورنظارت شدید بر بازار مرغ و تخم مرغ اصفهان/نرخ تنظیم بازار ملاک استامکان ابتلا مجدد به کرونا در افراد بهبود یافته وجود داردمشکل صدور سند مالکیت کارخانه سبلان‌خودرو "مایوان " بعد از سال‌ها برطرف شدمصدومیت ۵ نفر در یک نزاع خونین در دماوندجولان مجدد کرونا در مازندران/ ۷ شهر در وضعیت قرمزبرگزاری مراسم عزا و عروسی در آذربایجان شرقی ممنوع استکاهش ۵۰ درصدی تقاضای میوه در شهرکردمظنه رهن آپارتمان در ازگلابتلا به کرونا در حوزه تاکسیرانی بالاتر است/ برخورد انضباطی با رانندگانی که از ماسک استفاده نمی‌کنند