تبلیغات
  • زمان انتشار: 13 خرداد 1399, 08:00
  • / کد خبر: 34268

این تخلفات هیچ گونه توجیهی ندارد

واکنش استاندار کرمان به دستگیری یکی از مدیران ‌به اتهام فساد اداری

واکنش استاندار کرمان به دستگیری یکی از مدیران ‌به اتهام فساد اداری استاندار کرمان با اشاره به اینکه از هر گونه مقابله با مفاسد اقتصادی و اداری در استان کرمان حمایت می‌کنیم گفت: مدیران در رصد دقیق دستگاه‌های نظارتی هستند.
محمدجواد فدائی، با اشاره به دستگیری مدیر‌کل شرکت غله استان کرمان و معاون وی به اتهام فساد اداری و اخذ رشوه اظهار داشت: هر جا که تخلف و فسادی وجود داشته باشد دستگاه‌های نظارتی باید ورود کرده و‌ با آن برخورد داشته باشند و این امری عادی است.

وی با بیان اینکه در مواردی هم که لازم باشد این موارد به دستگاه قضائی ارجاع داده می‌شود تاکید کرد: هر گونه تخلف و‌ مفاسد اقتصادی و‌ اداری که محرز شود بلافاصله به دستگاه قضائی ارجاع می‌شود.

استاندار کرمان با اشاره به اینکه با هر گونه فساد اداری و تخلف و اقدامات خلاف قانون به شدت مخالف هستیم گفت: اعتقاد داریم که باید با این موارد برخورد جدی شده و اقدامات انجام شده در استان کرمان نیز که منجر به دستگیری یکی از مدیران استان شد در همین راستا بوده است.

وی با تاکید بر حمایت جدی از هر گونه مقابله با مفاسد اقتصادی در استان کرمان خاطر‌نشان کرد: مدیران استان موظف به انجام وظایف خود در راستای قانون بوده و از هر گونه سوءاستفاده مالی از جایگاه و موقعیت خود به نفع خود یا دیگری باید خودداری کنند.


فدائی با بیان اینکه مدیران و‌مسئولان در حکومت اسلامی بدانند که در هر پست و مقامی خدمتگزار مردم بوده و در برابر خدواند مسئول و ‌پاسخگو‌ هستند ادامه داد: از طرف دیگر مسئولان باید بدانند که همواره در رصد دقیق اطلاعاتی دستگاه‌های نظارتی هستند.

وی با بیان اینکه با هر گونه اقدام خلاف قانون برخورد جدی می‌شود و این تخلفات هیچ گونه توجیهی ندارد تصریح کرد: دستگاه‌های نظارتی در راستای منافع مردم و‌ کشور با هیچ کس در هیچ جایگاهی تعارف ندارند.

استاندار کرمان با اشاره به اینکه گاهی نیز گزارش‌های مردمی مبنی بر تخلفات در ادارات و مدیران به ما می‌رسد که این موارد نیز پیگیری جدی می‌شود افزود: گزارش‌های مردمی برای پیگیری به دستگاه‌های نظارتی و اداره کل اطلاعات استان ارجاع می‌شود.

وی اظهار داشت: البته مدیران استان نوعا مدیرانی درستکار، منظم و تابع قانون و مقررات هستند و از هر گونه سوء‌استفاده اجتناب می‌کنند که باید از این جهت از آنها سپاسگزاری و قدردانی کرد.


منبع: تسنیم
اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
ویژه استان ها
توزیع ۶۰ بسته معیشتی بین افراد آسیب دیده از کرونا توسط «کانون مومنان»هوای اصفهان در وضعیت نارنجیکاشان در وضعیت قرمز/ ۴ شهر اصفهان نارنجی شدرکوردشکنی بی سابقه مبتلایان کرونا در کرمان/۳۱۴ موارد قطعی بستریابتلای ۲۰۰ نفر به کرونا در یکی از روستاهای گلستان پس از شرکت در عروسیانفجار گاز در یک کارگاه خیاطی حادثه آفرید/ ۵ نفر مصدوم شدند + تصاویرشیب تند‌ افزایش کرونا در بافق / آمار بیماران کرونایی از ۲۰ نفر گذشتبازداشت عوامل اجرای موسیقی خیابانی در ایلامروند افزایشی شیوع کرونا در شرق استان کرمان نگران کننده است۱۴ بیمار مبتلا به کرونا در فارس جان باختندبستری بودن ۷۰۰ بیمار کرونایی/ وضعیت ۱۵۰ نفر وخیم استمیزان تخلفات در سرشاخه‌های زاینده رود کاهش یافتابلاغ ثبت ملی بنای تاریخی انبارغله روستای کندکلی سرخسباید برای دستفروشان مترو کاریابی کردتصویب لایحه دوفوریتی تهاتر با بنیاد تعاون ناجاماجرای عجیب هجوم مردم اصفهان برای خرید قرص ید بعد از انفجار نطنزوضعیت شهرستان‌های گناوه، کنگان و بوشهر به لحاظ کرونا قرمز استبستری ۷۰۰ بیمار کرونایی در مراکز درمانی/ پایان کرونا مشخص نیستزاهدان‌ دارای بالاترین میزان ابتلاستتوجه ویژه آستان قدس به محرومانی که در مناطق موقوفه‌ دار زندگی می کنندبستری شدن 589 مبتلا به کرونا در مازندرانبرخورد اتوبوس و ۲ دستگاه خودروی سواری در آزادراه قزوین - كرج/ ۲ نفر کشته شدندبدحال بودن۴۰درصد بیماران کرونایی گلستان/کروناهمچنان ویروس جدی استمظنه رهن و اجاره آپارتمان در پاسدارانزلزله ۴.۸ ریشتری «لیردف» استان هرمزگان را لرزاند