رویداد ایران
hamburger menu
search

اُمیکرون مدارس ابتدایی اردستان را تعطیل کرد

1400/11/13 , 09:12
مدیر آموزش و پرورش اردستان گفت: با توجه به شروع موج ششم کرونا و افزایش شیوع سویه اُمیکرون در شهرستان، مدارس ابتدایی در شهرهای اردستان و مهاباد به مدت ۱۰ روز بار دیگر مجازی برگزار می‌شود.

مدارس اردستان حضوری می‌شوند

1400/10/1 , 09:39

مدیر آموزش و پرورش شهرستان اردستان با بیان اینکه بسیاری از خانواده‌ها تأکید دارند مدارس به صورت کاملاً حضوری برگزار شود، گفت: در تلاش هستیم با رفع کمبودها، مدارس را به صورت کاملاً حضوری برگزار کنیم.

ساماندهی معتادان متجاهر در اردستان؛ دغدغه‌ای که در پیچ و خم بروکراسی اداری گرفتار شده است

1400/07/6 , 11:36
ساماندهی معتادان متجاهر در اردستان به دغدغه‌ای تبدیل شده که در پیچ و خم بروکراسی اداری گرفتار شده و مسئولان باید در این زمینه هزینه‌های آنان در کمپ‌های ترک اعتیاد حمایت کنند.

افزایش ۲ برابری مبتلایان در یک هفته اردبیل

1400/01/18 , 11:06
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: با توجه به این که شاهد افزایش فجیع ابتلا به کرونا در سطح استان بیمارستان‌های امام رضا(ع) و سبلان کار خود را مجدداً آغاز کردند.

اردستان در وضعیت زرد قرار گرفت

1399/03/31 , 16:02
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان اردستان با بیان اینکه اردستان در وضعیت زرد قرار گرفت، گفت: شهروندان پروتکل‌های بهداشتی را جدی بگیرند.

اصفهان| مبارزه با نیوکاسل در اردستان

1398/05/10 , 12:40
«نیوکاسل» ویروسی بدون درمان که طیور را به کام مرگ می‌برد و تنها ابزار قدرتمند در برابر این مرض ناعلاج، پیشگیری و کنترل با واکسیناسیون است و مبارزه با این ویروس در اردستان به جدیت دنبال می شود.

اصفهان| معضل افزایش قیمت گوشت در اردستان

1398/01/27 , 12:56

موضوع گرانی گوشت به‌عنوان یکی از اقلام مهم و مایحتاج مردم در شهرستان اردستان نیز به‌عنوان یکی از مبادی تولید گوشت استان اصفهان و کشور به یک معضل تبدیل‌شده است به‌نوعی که گوشت به شکل چند نرخی در اکثر قصابی‌ها فروخته می‌شود.

اصفهان| وجود شهر زیرزمینی زیر شهر اردستان

1397/05/21 , 16:13
شهردار اردستان با بیان اینکه در زیر شهر اردستان یک شهر زیرزمینی وجود دارد، گفت: شهر زیرزمینی اردستان شبیه شهر زیرزمینی نوش‌آباد است، اما میراث فرهنگی نمی‌گذارد ما آن را اعلام کنیم، ما این شهر زیرزمینی را شناسایی کرده‌ایم و حتی تعدادی از راه‌های زیرزمینی از منازل مردم به این شهر راه دارد، آثاری از دوره ساسانیان در حال مدفون شدن هستند.

اصفهان| تغییر ساعات کاری ادارات 6 شهرستان اصفهان

1397/04/4 , 15:57
مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان از تغییر ساعات کار ادارات در شهرستان‌های خور و بیابانک ، اردستان ، کاشان ، آران و بیدگل ، نایین و نطنز (صرفاً بخش امامزاده) به مدت دو ماه به دلیل گرما خبر داد.

اردبیل| ضرورت راه‌اندازی پژوهشکده بیماری‌ سرطان گوارش در اردبیل

1397/04/3 , 16:01
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: استان اردبیل مرکز شیوع سرطان گوارش به ویژه سرطان مری در کشور است و توجه ویژه مسؤولان برای راه‌اندازی پژوهشکده این بیماری‌ در استان را نیازمندیم.

اصفهان| میراث سوخته، کاخ سرهنگ آباد

1397/02/15 , 10:50
کوشک یا کاخ و یا شکارگاه سرهنگ‌آباد در روستایی به همین نام از توابع دهستان سفلای زواره، در ۷۶ کیلومتری شرق اردستان از شهرستان‌های استان اصفهان قرار دارد. این بنا توسط «سهام السلطنه عرب عامری» حدود سال ۱۲۹۹ هجری قمری مصادف با دوره ناصرالدین شاه قاجار برای پذیرایی از شاهزاده‌های قاجاری ساخته شده است. این عمارت در دامنه کوهستان زیبا و با طراوت و سبزی واقع شده و از دیرباز به عنوان منطقه‌ای ییلاق نشین نامگذاری شده است. کاخ سرهنگ آباد زواره که عملیات مرمت آن از آبان ماه سال ۹۶‍ آغاز شده بود، چندی پیش در آتش سوخت. در این آتش سوزی بخش زیادی از سازه چوبی عمارت چهلستون این کاخ از بین رفته است.