• زمان انتشار: 1400/08/16 01:01
  • / کد خبر: 97236

آیا ۲ طبقه کردن اتوبان همت انجام می‌شود؟

آیا ۲ طبقه کردن اتوبان همت انجام می‌شود؟ معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران در ارتباط با دو طبقه کردن بخشی از اتوبان همت توضیح داد.
مجتبی شفیعی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در حاشیه جلسه علنی امروز شورا، در جمع خبرنگاران در ارتباط با طرح دو طبقه شدن بخشی از اتوبان همت اظهار کرد: این طرح یعنی حرکت قطار فوق سبک (LRT) در بخشی از اتوبان همت به عنوان برنامه مطرح نیست و در حال بررسی و مطالعه است و بودجه مسئله اصلی آن خواهد بود.
وی با اشاره به وضعیت حمل و نقل عمومی در پایتخت گفت: فرسودگی ناوگان حمل و نقل عمومی دغدغه اصلی محسوب می‌شود که ناشی از کم توجهی مسئولان سابق بوده است.
معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران درباره اختلالات شبکه مترو در روز گذشته خاطرنشان کرد: اختلال سیگنالی بود که کمتر از یک ربع این مسئله برطرف شد. البته این موضوع در یکی از ایستگاه‌ها رخ داده بود و دو ایستگاه را درگیر کرده بود که از حالت خودکار به حالت دستی درآمد و 40 دقیقه به طول انجامید.
شفیعی تاکید کرد: باید مدیریت کنیم که این اتفاقات دیگر رخ ندهد و ممکن است این اتفاقات ناشی از خطای انسانی و یا ضعف تجهیزات باشد.
وی در ادامه با اشاره مجدد به دو طبقه کردن بخشی از اتوبان همت ادامه داد: برخی بخشی از همت که ترافیک زیادی دارد این طرح ارائه شده است و می‌تواند برای دو طبقه کردن استفاده کرد و تنها ایده است و اگر به تصویب برسد ایده خوبی است.

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز دوشنبه ۲۷ دی۱۴۰۰ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
تراژدی معیشت معلمان
تراژدی معیشت معلمان
کسب و کار ارزش آفرین راه چاره ی اقتصاد امروز
کسب و کار ارزش آفرین راه چاره ی اقتصاد امروز
مادری در زیر باران فریاد می‌زند
مادری در زیر باران فریاد می‌زند
ویژه استان ها
هدف کشورهای غربی از جنگ نرم ازبین بردن سنت های کشورهای ضعیف می باشدآمار کرونا استان مرکزی۲۷ دی؛ بدون فوتی و ۱۰۰ ابتلای جدیدآمار کرونا چهارمحال و بختیاری ۲۷ دی ماه؛ یک فوتی و ۳۳ ابتلای جدیدبرنامه مراکز تزریق واکسن کرونا در شیراز دوشنبه ۲۷ دی‌ماه۱۶۶ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شدند / فوت یک نفرابتلای ۱۷۲ اصفهانی به اُمیکرونتعطیلی مدارس کردستان فردا سه شنبه 28 دی 1400آمار کرونا کاشان ۲۷ دی؛ ۶۴ ابتلای جدید بدون فوتیگزارش از پرورش شتر‌ در خراسان جنوبی/‌ سودی که به جیب دلالان می‌رودمعاینه فنی رایگان تاکسی‌ها و آژانس‌های اصفهان به مدت یک هفتهمشکلات حقوقی زمین تامین اجتماعی شهرستان بردسکن حل شدواکسن «آسترازنکا» در حال توزیع در استان‌ها است/آغاز فعالیت مرکز واکسیناسیون گلستان شهداهشدار ابتلای فزاینده به اُمیکرون در خوزستان / مردم برای تزریق دوز سوم اقدام کنندتولید پودر تزریقی سفکوئینوم سولفات با نام تجاری سفاکتان برای اولین بار در کشورتعطیلی مدارس شیفت عصر امروز استان کردستان دوشنبه 27 دی 1400قیمت آپارتمان در تهران؛ ۲۷ دی ۱۴۰۰پلنگ مجروح ایلام تلف شدبرنامه مراکز واکسیناسیون کرونا در اصفهان دوشنبه ۲۷ دی‌ماهتمام راه‌های اصلی و فرعی استان اصفهان باز است/ بارش بیش از ۲ متر برف در گردنه کلوسهبرنامه واکسیناسیون بابل امروز دوشنبه 27 دی 1400