• زمان انتشار: 1400/08/16 10:38
  • / کد خبر: 97183

درگیری لفظی عضو شورای شهر تهران با معاون شهردار

درگیری لفظی عضو شورای شهر تهران با معاون شهردار در جریان برگزاری جلسه امروز شورای شهر تهران درگیری لفظی بین یکی از اعضای شورای شهر تهران و معاون شهردار تهران رخ داد و در طی آن عضو شورای شهر صحن علنی شورا را ترک کرد.
 در جریان جلسه امروز شورای شهر تهران عباس شعبانی معاون عمرانی شهرداری تهران برای ارائه گزارش پشت تریبون قرار گرفت و در ابتدا خطاب به اعضای شورای شهر تهران گفت: بنده تذکری را می‌خواهم به اعضا شورای شهر تهران و البته خودم بدهم.
وی تصریح کرد: تذکر بنده اخلاقی است و به اعضا و به خودم مطرح می‌کنم.
در پی این اظهارات معاون شهردار تهران؛ مهدی اقراریان عضو شورای شهر تهران خطاب به معاون شهردار تهران گفت: شما در جایگاهی قرار ندارید که به اعضا تذکر بدهید. در ادامه نیز شعبانی معاون شهردار تهران تاکید کرد بنده می‌توانم این تذکر را که تذکر اخلاقی است هم به شما (اعضا) و هم به خودم بدهم.
به گزارش تسنیم؛ پس از این درگیری‌های لفظی و ادامه آن مهدی اقراریان عضو شورای شهر تهران در واکنش به اظهارات معاون شهردار تهران صحن علنی را ترک کرد.
در ادامه نیز عباس شعبانی معاون عمرانی شهرداری تهران از اعضا خواست تا سکوت کنند تا جلسه ادامه پیدا کند که این مسئله نیز منجر به واکنش حبیب کاشانی شد و وی خطاب به معاون شهردار تهران گفت: شما نمی‌توانید این مسئله را مطرح کنید.
به گزارش تسنیم در ادامه مهدی چمران ریاست شورای شهر تهران خطاب به معاون شهردار تهران گفت: اگر شما احساس می‌کنید آمادگی ارائه گزارش را ندارید این موضوع را به جلسه بعد موکول کنید، اما شعبانی اسرار کرد که آمادگی دارد و گزارش خود را ارائه خواهد کرد.

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز پنج شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
تراژدی معیشت معلمان
تراژدی معیشت معلمان
کسب و کار ارزش آفرین راه چاره ی اقتصاد امروز
کسب و کار ارزش آفرین راه چاره ی اقتصاد امروز
مادری در زیر باران فریاد می‌زند
مادری در زیر باران فریاد می‌زند
ویژه استان ها
آمار کرونا کاشان ۳۰ دی؛ بدون فوتی، ۱۰۴ ابتلای جدیددستگاه‌های متولی در صیانت از باغستان سنتی قزوین موفق نبودند‌آخرین وضعیت پرونده محیط‌بان کرمانشاهی/ جلسه صلح و سازش ‌برگزار می‌شودقیمت آپارتمان در تهران؛ ۳۰ دی ۱۴۰۰برنامه مراکز واکسیناسیون کرونا در بابل پنجشنبه ۳۰ دی‌ماه۲۰.۸ درصد افراد بالای ۱۸ سال دوز سوم واکسن کرونا را تزریق کردندبرنامه مراکز واکسیناسیون کرونا در اصفهان پنجشنبه ۳۰ دی‌ماهتوسط مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده استانداری خراسان رضوی برنامه‌های گرامیداشت هفته زن تشریح شدموافقت مقام معظم رهبری با اطلاق شهادت برای آتش‌نشانان حادثه پلاسکوهشدار نارنجی هواشناسی در استان سمنان/ سرما و بارش برف از امشبتزریق واکسن آسترازنکا در گیلان از هفته آیندهتعطیلی ادارات کردستان پنجشنبه 30 دی 1400/ تمام محورهای اصلی استان مسدود شدروستای هیر قزوین منطقه ای چشم نواز با طبیعتی زیباکف بودجه برای اجاره آپارتمان در تهرانوقوع زلزله ۴.۹ریشتری درآران و بیدگل/تیم‌های ارزیاب خسارت اعزام شدگزارش از یک کارآفرینی خاص؛ تجلی زیبایی طبیعت زاگرس ‌با دوخت لباس محلیچالش فرآوری یاقوت کویر در قطب تولید/ فروش فله‌ای و سودهایی که به جیب دلالان می‌رودبا وجود شبکه "شاد" ،در حوزه های آموزشی و پرورشی از پیام رسان های خارجی استفاده نشودبرای ارتقای کشاورزی، توسعه کشت قراردادی در اولویت سازمان جهاد کشاورزی استبقاع متبرکه سنگر و خط مقدم مبارزه فرهنگی با دشمنان است