• زمان انتشار: 1400/08/03 10:43
  • / کد خبر: 95164

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک:

۳ شهرستان استان مرکزی وارد لیست قرمز کرونایی شدند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: بر اساس آخرین رنگ بندی اعلام شده سه شهرستان از ۱۲ شهرستان استان مرکزی در وضعیت قرمز قرار می‌گیرند.

به گزارش خبرگزاری مهر، سید محمد جمالیان بیان کرد: بر اساس آخرین رنگ بندی شهرستان‌های استان که توسط وزارت بهداشت اعلام شد، شهرستان‌های تفرش و آشتیان در کنار زرندیه در وضعیت قرمز کرونایی قرار گرفتند.

وی افزود: شهرستان‌های اراک، ساوه، فراهان و دلیجان در شرایط نارنجی و ۵ شهرستان محلات، خمین، شازند، خنداب و کمیجان در لیست شهرستان‌های زرد قرار دارند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک تصریح کرد: در حال حاضر شرایط بسیار حساس است و هرگونه بی توجهی و تعلل در رعایت پروتکل‌های بهداشتی شرایط استان را در وضعیت خطرناکی قرار می‌دهد و وارد پیک ششم خواهیم شد؛ لذا تنها راه برون رفت از این بحران، توجه مردم به توصیه‌های بهداشتی و زدن واکسن است.

جمالیان افزود: تزریق واکسن کرونا در استان با سرعت قابل قبولی جریان دارد با این حال از تمامی شهروندان خواستاریم بدون هیچ‌گونه نگرانی و دغدغه نسبت به واکسیناسیون خود و فرزندان خویش اقدام نمایند.


ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز دوشنبه ۱۵آذر ۱۴۰۰ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
تراژدی معیشت معلمان
تراژدی معیشت معلمان
کسب و کار ارزش آفرین راه چاره ی اقتصاد امروز
کسب و کار ارزش آفرین راه چاره ی اقتصاد امروز
مادری در زیر باران فریاد می‌زند
مادری در زیر باران فریاد می‌زند
ویژه استان ها
جمعیت "قرقاول" در زیستگاه‌های اردبیل ۱۱درصد افزایش یافتآمار کرونا اردبیل ۱۶ آذر؛ یک فوتی و ۳۱ ابتلای جدیدآمار کرونا اصفهان ۱۶ آذرماه؛ ۱۰ فوتی و ۲۰۴ ابتلای جدیدبستری ۱۱۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا در فارسفوت 1 نفر دیگر بر اثر کرونا در سیستان و بلوچستانصلح و سازش پرونده قتل پس از ۶سال در استان کردستان به سرانجام رسیدطرح ساماندهی محله پرتمان در حال بررسی است۳۲ مورد جدید مبتلا به کرونا ویروس در ایلام شناسایی شدآیا دانشجویان می توانند بیمه تامین اجتماعی شوند؟ارتباطم با دانشجویان دائمی می‌شود/ دانشجویان مراقب نفوذی‌ها باشندآمار کرونا کرمانشاه ۱۶ آذر؛ یک فوتی و ۴۱ ابتلای جدید۸۹ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژهآمار کرونا کاشان ۱۶ آذر؛ یک فوتی و ۲۶ ابتلای جدیدبرنامه مراکز تجمعی و منتخب واکسیناسیون کووید ۱۹ اصفهان در روز سه‌شنبه ۱۶ آذرماهفرماندار شهرستان گلپایگان منصوب شدابتلا ۲۱۶ نفر به کرونا در آذربایجان غربیبستری ۳۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اردبیلواکسن مناسب تزریق دوز سوم کدام است؟پوشش ۸۱ درصدی واکسیناسیون در استان/آغاز تزریق دوز سوم واکسن کرونا برای افراد بالای ۴۰ سالهوای اصفهان و سگزی ناسالم است