• زمان انتشار: 1400/07/24 12:46
  • / کد خبر: 93725

فوت سه بیمار کرونایی در کرمانشاه

سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت : با فوت سه بیمار دیگر در ۲۴ ساعت گذشته آمار مرگ و میر ناشی از کرونا در استان به ۲ هزار و ۶۶۴ نفر مورد رسید.

مهدی محمدی سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت : تعداد موارد بستری از ابتدای پاندمی تا امروز در استان ۶۲ هزار و ۷۱۰ نفر بوده است.
او با اشاره به جانباختن سه نفر از هم‌استانی دیگر با ابتلا قطعی به کرونا طی شبانه‌روز گذشته از کاهش قابل ملاحظه مرگ و میر در استان خبر داد و گفت : با احتساب این تعداد مجموع جانباختگان به ۲ هزار و ۶۶۴ نفر رسید.
سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه افزود: ۱۵۶ بیماری طی ۲۴ ساعت گذشته با علائم کرونا بستری شده که در همین بازده زمانی هم ۱۴۳ مورد پس از بهبودی از بیمارستان‌های سطح استان ترخیص شده‌اند.
محمدی ادامه داد: هم‌اکنون ۸۶۳ بیمار با علائم کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند که از این تعداد ۳۱۸ نفر در بیمارستان‌های شهرستان‌ها بستری هستند.
او به وضعیت قرمز خطرناک شهرستان پاوه اشاره کرد و افزود: بیمارستان قدس پاوه با ۶۷ بیمار و بیمارستان امام خمینی (ره) اسلام آبادغرب بیشترین موارد بستری کرونایی را بین شهرستان‌ها دارند.
محمدی ادامه داد: ۴۰۱ بیمار هم در بیمارستان‌های دانشگاهی و ۱۴۴ بیمار هم در بیمارستان‌های غیردانشگاهی شهر کرمانشاه بستری هستند.
او گفت: ۱۷۴ بیمار از این تعداد در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان هستند که ۲۴ مورد از آن‌ها اینتوبه و متصل به دستگاه تنفس مصنوعی هستند.
محمدی از هم‌استانی‌ها خواست، ضمن جدی گرفتن بحث واکسیناسیون همواره رعایت دستورالعمل ها و شیوه‌نامه‌های بهداشتی را برای جلوگیری از بروز موج ششم مدنظر داشته باشند .

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز دوشنبه ۱۵آذر ۱۴۰۰ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
تراژدی معیشت معلمان
تراژدی معیشت معلمان
کسب و کار ارزش آفرین راه چاره ی اقتصاد امروز
کسب و کار ارزش آفرین راه چاره ی اقتصاد امروز
مادری در زیر باران فریاد می‌زند
مادری در زیر باران فریاد می‌زند
ویژه استان ها
جمعیت "قرقاول" در زیستگاه‌های اردبیل ۱۱درصد افزایش یافتآمار کرونا اردبیل ۱۶ آذر؛ یک فوتی و ۳۱ ابتلای جدیدآمار کرونا اصفهان ۱۶ آذرماه؛ ۱۰ فوتی و ۲۰۴ ابتلای جدیدبستری ۱۱۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا در فارسفوت 1 نفر دیگر بر اثر کرونا در سیستان و بلوچستانصلح و سازش پرونده قتل پس از ۶سال در استان کردستان به سرانجام رسیدطرح ساماندهی محله پرتمان در حال بررسی است۳۲ مورد جدید مبتلا به کرونا ویروس در ایلام شناسایی شدآیا دانشجویان می توانند بیمه تامین اجتماعی شوند؟ارتباطم با دانشجویان دائمی می‌شود/ دانشجویان مراقب نفوذی‌ها باشندآمار کرونا کرمانشاه ۱۶ آذر؛ یک فوتی و ۴۱ ابتلای جدید۸۹ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژهآمار کرونا کاشان ۱۶ آذر؛ یک فوتی و ۲۶ ابتلای جدیدبرنامه مراکز تجمعی و منتخب واکسیناسیون کووید ۱۹ اصفهان در روز سه‌شنبه ۱۶ آذرماهفرماندار شهرستان گلپایگان منصوب شدابتلا ۲۱۶ نفر به کرونا در آذربایجان غربیبستری ۳۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اردبیلواکسن مناسب تزریق دوز سوم کدام است؟پوشش ۸۱ درصدی واکسیناسیون در استان/آغاز تزریق دوز سوم واکسن کرونا برای افراد بالای ۴۰ سالهوای اصفهان و سگزی ناسالم است