• زمان انتشار: 1400/07/24 11:13
  • / کد خبر: 93690

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین:

ترافیک عبوری برخی معابر شهر آرامسازی شد

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین گفت: ترافیک عبوری برخی از معابر سطح شهر با استفاده از تجهیزاتی چون گل میخ و چشم گربه‌ای آرام سازی شد.
به گزارش ایمنا و به نقل از روابط عمومی شهرداری قزوین، سعید جهانگیری در این باره اظهار کرد: آرام سازی جریان ترافیک در معابر شهری یکی از بهترین راهکارها برای کاهش آمار تصادفات رانندگی درون شهری به شمار می‌رود.
وی افزود: در این راستا معابر شهری مورد بازبینی قرار می‌گیرد تا در صورت نیاز نسبت به اجرای پروژه‌های آرام سازی در این معابر اقدام شود.
مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین خاطرنشان کرد: بر این اساس پروژه آرام سازی در خیابان سعدی فرعی با استفاده از نصب گل میخ و استوانه اجرا شده است.
جهانگیری اضافه کرد: ترافیک عبوری از کوچه زعفرانی تقاطع خیابان سعدی و بلوار لشگری نیز با استفاده از چشم گربه‌ای آرام سازی شده است.

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز دوشنبه ۱۵آذر ۱۴۰۰ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
تراژدی معیشت معلمان
تراژدی معیشت معلمان
کسب و کار ارزش آفرین راه چاره ی اقتصاد امروز
کسب و کار ارزش آفرین راه چاره ی اقتصاد امروز
مادری در زیر باران فریاد می‌زند
مادری در زیر باران فریاد می‌زند
ویژه استان ها
جمعیت "قرقاول" در زیستگاه‌های اردبیل ۱۱درصد افزایش یافتآمار کرونا اردبیل ۱۶ آذر؛ یک فوتی و ۳۱ ابتلای جدیدآمار کرونا اصفهان ۱۶ آذرماه؛ ۱۰ فوتی و ۲۰۴ ابتلای جدیدبستری ۱۱۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا در فارسفوت 1 نفر دیگر بر اثر کرونا در سیستان و بلوچستانصلح و سازش پرونده قتل پس از ۶سال در استان کردستان به سرانجام رسیدطرح ساماندهی محله پرتمان در حال بررسی است۳۲ مورد جدید مبتلا به کرونا ویروس در ایلام شناسایی شدآیا دانشجویان می توانند بیمه تامین اجتماعی شوند؟ارتباطم با دانشجویان دائمی می‌شود/ دانشجویان مراقب نفوذی‌ها باشندآمار کرونا کرمانشاه ۱۶ آذر؛ یک فوتی و ۴۱ ابتلای جدید۸۹ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژهآمار کرونا کاشان ۱۶ آذر؛ یک فوتی و ۲۶ ابتلای جدیدبرنامه مراکز تجمعی و منتخب واکسیناسیون کووید ۱۹ اصفهان در روز سه‌شنبه ۱۶ آذرماهفرماندار شهرستان گلپایگان منصوب شدابتلا ۲۱۶ نفر به کرونا در آذربایجان غربیبستری ۳۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اردبیلواکسن مناسب تزریق دوز سوم کدام است؟پوشش ۸۱ درصدی واکسیناسیون در استان/آغاز تزریق دوز سوم واکسن کرونا برای افراد بالای ۴۰ سالهوای اصفهان و سگزی ناسالم است