• زمان انتشار: 1400/07/24 09:33
  • / کد خبر: 93641

یک طرفه شدن جاده چالوس صحت ندارد

سرپرست پلیس راه مازندران گفت: یک‌طرفه شدن جاده چالوس که در فضای مجازی و برخی رسانه‌ها اعلام شده صحت ندارد. در حال حاضر هیچ کدام از جاده‌های مازندران یک‌طرفه نیستند و تردد به صورت دو طرفه در جریان است.
سرهنگ هادی عبادی اظهار کرد: ترافیک در محورهای مواصلاتی مازندران به سمت تهران سنگین است و در برخی نقاط شاهد ترافیک مقطعی به صورت ایست و حرکت هستیم. اما در هیچ مسیری ممنوعیت تردد به دلیل یک‌طرفه شدن یکی از لاین‌ها را نخواهیم داشت.
وی با تکذیب خبری که ساعتی پیش در برخی رسانه‌ها مبنی بر یک‌طرفه شدن جاده چالوس به نقل از یکی از مسئولان استان البرز منتشر شد، افزود: از اواخر سال ۱۳۹۹ یک طرفه کردن این مسیرها به طور کلی لغو شده و اعمال نمی‌شود. در حال حاضر نیز در محدوده استان مازندران هیچ مسیری یک‌طرفه نیست.
سرپرست پلیس راه مازندران خاطرنشان کرد: هم‌اکنون ترافیک محور چالوس از ابتدای این جاده در مازندران تا دهانه جنوبی تونل کندوان دو طرفه جریان دارد.
عبادی تصریح کرد: در برخی مواقع برای کاهش بار ترافیکی این احتمال وجود دارد که به صورت موقتی و در بازه‌های زمانی کوتاه‌مدت مدیریت ترافیک به صورت رفت و برگشت در هر دو لاین اعمال شود. اما این که محوری به طور کامل به یک سمت یک‌طرفه شود دست‌کم در مازندران صحت ندارد.
ساعتی پیش در برخی رسانه‌ها به نقل از علی زندی‌فر مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان البرز عنوان شد که تردد همه وسایل نقلیه از محور کرج-چالوس در مسیر جنوب به شمال ممنوع است.

منبع: ایرنا

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز دوشنبه ۱۵آذر ۱۴۰۰ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
تراژدی معیشت معلمان
تراژدی معیشت معلمان
کسب و کار ارزش آفرین راه چاره ی اقتصاد امروز
کسب و کار ارزش آفرین راه چاره ی اقتصاد امروز
مادری در زیر باران فریاد می‌زند
مادری در زیر باران فریاد می‌زند
ویژه استان ها
جمعیت "قرقاول" در زیستگاه‌های اردبیل ۱۱درصد افزایش یافتآمار کرونا اردبیل ۱۶ آذر؛ یک فوتی و ۳۱ ابتلای جدیدآمار کرونا اصفهان ۱۶ آذرماه؛ ۱۰ فوتی و ۲۰۴ ابتلای جدیدبستری ۱۱۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا در فارسفوت 1 نفر دیگر بر اثر کرونا در سیستان و بلوچستانصلح و سازش پرونده قتل پس از ۶سال در استان کردستان به سرانجام رسیدطرح ساماندهی محله پرتمان در حال بررسی است۳۲ مورد جدید مبتلا به کرونا ویروس در ایلام شناسایی شدآیا دانشجویان می توانند بیمه تامین اجتماعی شوند؟ارتباطم با دانشجویان دائمی می‌شود/ دانشجویان مراقب نفوذی‌ها باشندآمار کرونا کرمانشاه ۱۶ آذر؛ یک فوتی و ۴۱ ابتلای جدید۸۹ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژهآمار کرونا کاشان ۱۶ آذر؛ یک فوتی و ۲۶ ابتلای جدیدبرنامه مراکز تجمعی و منتخب واکسیناسیون کووید ۱۹ اصفهان در روز سه‌شنبه ۱۶ آذرماهفرماندار شهرستان گلپایگان منصوب شدابتلا ۲۱۶ نفر به کرونا در آذربایجان غربیبستری ۳۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اردبیلواکسن مناسب تزریق دوز سوم کدام است؟پوشش ۸۱ درصدی واکسیناسیون در استان/آغاز تزریق دوز سوم واکسن کرونا برای افراد بالای ۴۰ سالهوای اصفهان و سگزی ناسالم است