• زمان انتشار: 1400/07/23 11:44
  • / کد خبر: 93548

هوای اصفهان برای گروه‌های حساس ناسالم است/ هوای سجزی ناسالم برای عموم

کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان در ۲۴ ساعت منتهی به صبح امروز _ جمعه ۲۳ مهرماه_ با قرار گرفتن روی شاخص ۱۲۲ در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس ثبت شده است.
 کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان در ۲۴ ساعت منتهی به صبح امروز _جمعه ۲۳ مهرماه _ با قرار گرفتن روی شاخص ۱۲۲ در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس ثبت شده است.
دستگاه سنجش کیفیت هوای کلانشهر اصفهان اکنون در خیابان‌های انقلاب با شاخص ۱۵۸، احمدآباد ۱۵۴، استانداری ۱۴۲، جی ۱۳۶، فرشادی ۱۳۱، پروین ۱۲۷، میرزاطاهر ۱۲۷، رودکی ۱۱۳، در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس قرار دارند.
دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های خرازی، باغ غدیر، دانشگاه، خواجو فعال نیست، همچنین دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های فیض با شاخص ۹۸، ورزشگاه میثاق ۹۷، کاوه ۹۵، رهنان ۹۱، مبارکه ۶۲ در وضعیت هوای سالم قرار دارند.
در حال حاضر تنها ایستگاه فعال در زمینه نشانگر شاخص کیفی هوا در استان به جز اصفهان، شاهین‌شهر و سجزی است و شاخص کیفی هوای شاهین‌شهر روی عدد ۶۰ در وضعیت سالم و سجزی با قرار گرفتن روی ۱۶۳ در وضعیت ناسالم برای عموم قرار دارند.
شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ خطرناک است.

منبع: ایمنا

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز دوشنبه ۱۵آذر ۱۴۰۰ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
تراژدی معیشت معلمان
تراژدی معیشت معلمان
کسب و کار ارزش آفرین راه چاره ی اقتصاد امروز
کسب و کار ارزش آفرین راه چاره ی اقتصاد امروز
مادری در زیر باران فریاد می‌زند
مادری در زیر باران فریاد می‌زند
ویژه استان ها
جمعیت "قرقاول" در زیستگاه‌های اردبیل ۱۱درصد افزایش یافتآمار کرونا اردبیل ۱۶ آذر؛ یک فوتی و ۳۱ ابتلای جدیدآمار کرونا اصفهان ۱۶ آذرماه؛ ۱۰ فوتی و ۲۰۴ ابتلای جدیدبستری ۱۱۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا در فارسفوت 1 نفر دیگر بر اثر کرونا در سیستان و بلوچستانصلح و سازش پرونده قتل پس از ۶سال در استان کردستان به سرانجام رسیدطرح ساماندهی محله پرتمان در حال بررسی است۳۲ مورد جدید مبتلا به کرونا ویروس در ایلام شناسایی شدآیا دانشجویان می توانند بیمه تامین اجتماعی شوند؟ارتباطم با دانشجویان دائمی می‌شود/ دانشجویان مراقب نفوذی‌ها باشندآمار کرونا کرمانشاه ۱۶ آذر؛ یک فوتی و ۴۱ ابتلای جدید۸۹ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژهآمار کرونا کاشان ۱۶ آذر؛ یک فوتی و ۲۶ ابتلای جدیدبرنامه مراکز تجمعی و منتخب واکسیناسیون کووید ۱۹ اصفهان در روز سه‌شنبه ۱۶ آذرماهفرماندار شهرستان گلپایگان منصوب شدابتلا ۲۱۶ نفر به کرونا در آذربایجان غربیبستری ۳۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اردبیلواکسن مناسب تزریق دوز سوم کدام است؟پوشش ۸۱ درصدی واکسیناسیون در استان/آغاز تزریق دوز سوم واکسن کرونا برای افراد بالای ۴۰ سالهوای اصفهان و سگزی ناسالم است