• زمان انتشار: 1400/07/22 12:20
  • / کد خبر: 93536

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان خبر داد؛

بستری ۱۰۶ بیمار جدید کرونایی در مراکز درمانی گیلان

 سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به روند افزایشی بستری های روزانه کرونایی در این استان، گفت: ۱۰۶ بیمار جدید در بیمارستان های گیلان بستری شدند.
فردین مهرابیان ظهر پنج شنبه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به ابزار نگرانی از روند افزایشی بیماران کرونایی، اظهار کرد: طی چند روز گذشته شاهد افزایش تدریجی بستری‌های روزانه کرونایی در گیلان هستیم.
وی با بیان اینکه در شبانه روز گذشته ۱۰۶ بیمار جدید کرونایی پذیرش شده‌اند، گفت: هم اکنون ۳۷۱ بیمار کرونایی در مراکز درمانی گیلان بستری هستند که در مقایسه با روز گذشته شاهد افزایش ۱۳ نفری هستیم.
مهرابیان با اشاره به بستری ۷۷ بیمار بد حال کرونایی در بخش مراقبت‌های ویژه، اضافه کرد: ۲۱ بیمار امروز به بخش مراقبت‌های ویژه منتقل شدند.
وی با بیان اینکه در مجموع ۶۲ بیمار بدحال در بیمارستان‌های گیلان بستری هستند، ادامه داد: شهروندان باید با جدیت بیشتری شیوه نامه‌ها را رعایت کنند زیرا واکسیناسیون به تنهایی ایمنی ایجاد نمی‌کند.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با ابزار نگرانی از نزدیک شدن موج ششم به این استان، گفت: استفاده از ماسک، پرهیز از مسافرت‌های غیر ضروری، عدم شرکت در دورهمی و مهمانی‌ها و پرهیز از عادی انگاری باید از سوی شهروندان مد نظر قرار گیرد.

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز دوشنبه ۱۵آذر ۱۴۰۰ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
تراژدی معیشت معلمان
تراژدی معیشت معلمان
کسب و کار ارزش آفرین راه چاره ی اقتصاد امروز
کسب و کار ارزش آفرین راه چاره ی اقتصاد امروز
مادری در زیر باران فریاد می‌زند
مادری در زیر باران فریاد می‌زند
ویژه استان ها
جمعیت "قرقاول" در زیستگاه‌های اردبیل ۱۱درصد افزایش یافتآمار کرونا اردبیل ۱۶ آذر؛ یک فوتی و ۳۱ ابتلای جدیدآمار کرونا اصفهان ۱۶ آذرماه؛ ۱۰ فوتی و ۲۰۴ ابتلای جدیدبستری ۱۱۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا در فارسفوت 1 نفر دیگر بر اثر کرونا در سیستان و بلوچستانصلح و سازش پرونده قتل پس از ۶سال در استان کردستان به سرانجام رسیدطرح ساماندهی محله پرتمان در حال بررسی است۳۲ مورد جدید مبتلا به کرونا ویروس در ایلام شناسایی شدآیا دانشجویان می توانند بیمه تامین اجتماعی شوند؟ارتباطم با دانشجویان دائمی می‌شود/ دانشجویان مراقب نفوذی‌ها باشندآمار کرونا کرمانشاه ۱۶ آذر؛ یک فوتی و ۴۱ ابتلای جدید۸۹ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژهآمار کرونا کاشان ۱۶ آذر؛ یک فوتی و ۲۶ ابتلای جدیدبرنامه مراکز تجمعی و منتخب واکسیناسیون کووید ۱۹ اصفهان در روز سه‌شنبه ۱۶ آذرماهفرماندار شهرستان گلپایگان منصوب شدابتلا ۲۱۶ نفر به کرونا در آذربایجان غربیبستری ۳۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اردبیلواکسن مناسب تزریق دوز سوم کدام است؟پوشش ۸۱ درصدی واکسیناسیون در استان/آغاز تزریق دوز سوم واکسن کرونا برای افراد بالای ۴۰ سالهوای اصفهان و سگزی ناسالم است