• زمان انتشار: 1400/06/09 11:13
  • / کد خبر: 86839

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا در جمع خبرنگاران مطرح کرد؛

دفن روزانه ۴۰۰ فوتی کرونایی و غیر کرونایی در بهشت زهرای تهران

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) گفت: روزانه نزدیک به ۲۰۰ متوفای کرونایی و روزانه ۲۰۰ فوتی غیر کرونایی داریم که مجموع اموات بهشت زهرای تهران در این روزها حدود ۴۰۰ فوتی است.
​سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) امروز در حاشیه حضور خود در شورای شهر در جمع خبرنگاران گفت: حدود ۱۹ ماه از بحران کرونا می‌گذرد و بچه‌های بهشت زهرا در کنار کادر درمان در خط مقدم کرونا قرار گرفتند.
وی عنوان کرد: در پیک پنجم کرونا، حدود ۴۰ درصد متوفیان کرونایی کل کشور سهم بهشت زهرای تهران بود.
مدیرعامل سازمان بهشت زهرا ابراز داشت: نیروهای بهشت زهرا در تمام روزها و تعطیلی‌ها مشغول فعالیت هستند و امیدواریم شاهد کاهش آمار باشیم.
خال تصریح کرد: در پیک فعلی کرونا روزانه نزدیک به ۲۰۰ متوفای کرونایی و روزانه ۲۰۰ فوتی غیر کرونایی داریم که مجموع اموات بهشت زهرای تهران در این روزها حدود ۴۰۰ فوتی است.
وی درباره قبور رایگان نیز گفت: هرکس درخواست دارد می‌تواند از سه طبقه یک طبقه را رایگان دریافت کند. بیشترین قیمت قبور نیز طبقه‌ای ۲۵ میلیون تومان و کم‌ترین قیمت هم طبقه‌ای رایگان است.
مدیرعامل سازمان بهشت زهرا تصریح کرد: در سالن‌های تطهیر نیز هوشمندسازی انجام شده و طرح وان‌های هوشمند اموات اجرا شده است.
خال درباره توسعه بهشت زهرا گفت: در حال تلاش هستیم که بهشت زهرا را توسعه دهیم. پیش بینی می‌کنیم که بهشت زهرا سه تا پنج سال ظرفیت داشته باشد اما در تلاشیم این زمان را افزایش دهیم.

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز دوشنبه ۱۵آذر ۱۴۰۰ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
تراژدی معیشت معلمان
تراژدی معیشت معلمان
کسب و کار ارزش آفرین راه چاره ی اقتصاد امروز
کسب و کار ارزش آفرین راه چاره ی اقتصاد امروز
مادری در زیر باران فریاد می‌زند
مادری در زیر باران فریاد می‌زند
ویژه استان ها
جمعیت "قرقاول" در زیستگاه‌های اردبیل ۱۱درصد افزایش یافتآمار کرونا اردبیل ۱۶ آذر؛ یک فوتی و ۳۱ ابتلای جدیدآمار کرونا اصفهان ۱۶ آذرماه؛ ۱۰ فوتی و ۲۰۴ ابتلای جدیدبستری ۱۱۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا در فارسفوت 1 نفر دیگر بر اثر کرونا در سیستان و بلوچستانصلح و سازش پرونده قتل پس از ۶سال در استان کردستان به سرانجام رسیدطرح ساماندهی محله پرتمان در حال بررسی است۳۲ مورد جدید مبتلا به کرونا ویروس در ایلام شناسایی شدآیا دانشجویان می توانند بیمه تامین اجتماعی شوند؟ارتباطم با دانشجویان دائمی می‌شود/ دانشجویان مراقب نفوذی‌ها باشندآمار کرونا کرمانشاه ۱۶ آذر؛ یک فوتی و ۴۱ ابتلای جدید۸۹ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژهآمار کرونا کاشان ۱۶ آذر؛ یک فوتی و ۲۶ ابتلای جدیدبرنامه مراکز تجمعی و منتخب واکسیناسیون کووید ۱۹ اصفهان در روز سه‌شنبه ۱۶ آذرماهفرماندار شهرستان گلپایگان منصوب شدابتلا ۲۱۶ نفر به کرونا در آذربایجان غربیبستری ۳۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اردبیلواکسن مناسب تزریق دوز سوم کدام است؟پوشش ۸۱ درصدی واکسیناسیون در استان/آغاز تزریق دوز سوم واکسن کرونا برای افراد بالای ۴۰ سالهوای اصفهان و سگزی ناسالم است