hamburger menu
search

redvid esle

redvid esle

رویداد ایران > رویداد > اقتصادی > معرفی ارزان‌ترین و گران‌ترین خودروهای وارداتی در سامانه یکپارچه + جدول

معرفی ارزان‌ترین و گران‌ترین خودروهای وارداتی در سامانه یکپارچه + جدول

اقتصادنیوز: پس از آغاز فرآیند ثبت‌نام در سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی، فهرست و قیمت خودروهای عرضه‌شده منتشر شد. گران‌ترین و ارزان‌ترین این 36 خودروی وارداتی کدام‌اند؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از اکوایران، دور جدید عرضه خودروهای وارداتی از روز گذشته- 19 تیرماه- آغاز شد و متقاضیان این خودروها با بلوکه کردن مبلغ 500 میلیون تومان در حساب‌‌های وکالتی‌شان می‌توانند در این مرحله از عرضه خودروهای وارداتی ثبت‌نام کنند.

روز گذشته لیستی از خودروهای وارداتی منتشر شد که دو بخش داشت. یک بخش آن، اسامی خودروها همراه با قیمت قطعی در مبادی ورودی و بخش دیگر اسامی خودروها همراه با قیمت فروش علی‌الحساب در مبادی ورودی.

ارزان و گرانترین خودروهای وارداتی

فهرست قیمت قطعی خودروهای وارداتی به ترتیب قیمت به شرح زیر اعلام شده است:

خود1

هیچ خودرویی در این لیست زیر یک میلیارد تومان نیست. ارزان‌ترین خودروی عرضه‌شده در این نوبت از فروش، خودروی نیسان سانی از شرکت جهان نوین آریا است. قیمت قطعی فروش در مبادی وردی این خودرو یک میلیارد و 107 میلیون تومان اعلام شده است.

خودروی ارزان‌قیمت بعدی خودروی GS3 با قیمت یک میلیارد و 491 میلیون تومان است. واردات این خودرو را راسا موتور برعهده گرفته است.

گران‌ترین خودروی این لیست هم نیسان قشقایی است که با قیمت قطعی و نهایی دو میلیارد و 880 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

ارزان و گران‌ترین علی‌الحساب‌ها

لیست قیمت دوم ارائه شده از عرضه خودروهای وارداتی، لیست قیمت علی‌الحساب خودروها است؛ که به ترتیب قیمت در جدول زیر آمده است:

خود2

منبع: eghtesadnews-658968

امتیاز: 0 (از 0 رأی )
برچسب ها
نظرشما
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی‌شود
نظرهای دیگران
نظری وجود ندارد. شما اولین نفری باشید که نظر می دهد