hamburger menu
search

redvid esle

redvid esle

رویداد ایران > رویداد > سیاسی > یک عضو شورای شهر تهران: مردم از عملکرد ما راضی نیستتند؛ نباید دوره مدیریت شهری ۷ ساله شود

یک عضو شورای شهر تهران: مردم از عملکرد ما راضی نیستتند؛ نباید دوره مدیریت شهری ۷ ساله شود

ناصر امانی گفت: ما شاهد تمایل مردم برای تغییر هستیم و فکر می‌کنم مردم از عملکرد ما راضی نیستند. من هم از عملکرد این دوره مدیریت شهری راضی نیستم و معتقدم به مردم حق انتخاب بدهیم. اگر از کار ما راضی بودند با تثبیت این دوره افرادی را انتخاب کنند که همین روش و منش را در پیش بگیرند.

روزنامه هم میهن با ناصر امانی، عضو شورای شهر تهران درباره 7ساله شدن دوره مدیریت شهری گفت‌‌وگو کرده است.

به گزارش هم میهن، بخش‌های مهم این گفت‌وگو را در ادامه می‌خوانید:

 

  • قانون این حق را به مردم داده که درباره نمایندگان مجلس، شوراها و رئیس‌جمهور به مدت 4 سال تصمیم بگیرند و اگر راضی نبودند آنها را تغییر بدهند. چرا باید این حق را از مردم سلب کنیم؟ چه ایرادی دارد که یک دوره انتخابات شوراها جداگانه برگزار شود؟
  • ما شاهد تمایل مردم برای تغییر هستیم و فکر می‌کنم مردم از عملکرد ما راضی نیستند. من هم از عملکرد این دوره مدیریت شهری راضی نیستم و معتقدم به مردم حق انتخاب بدهیم. اگر از کار ما راضی بودند با تثبیت این دوره افرادی را انتخاب کنند که همین روش و منش را در پیش بگیرند.
  • در دوره قالیباف مردم شاهد افزایش مستمر تغییر در شهر بودند و کیفیت زندگی در آن دوره ارتقا پیدا کرده بود. نمی‌گویم در آن دوره مشکل وجود نداشت؛ حتماً اشکالاتی در مدیریت آن زمان هم وجود داشته اما محاسن آن بیش از مشکلات بود. مخالفین جدی قالیباف هم معتقدند یکی از درخشان‌ترین دوره‌های مدیریت شهری دوره 12ساله اوست. متاسفانه در این دوره چنین چیزی را شاهد نیستیم.
  • نباید حق انتخاب را از مردم بگیریم و امیدوارم سال آینده مردم پای صندوق‌های رای بیایند و با آرای خود نظرشان را در مورد عملکرد این دوره از مدیریت شهری اعلام کنند.

منبع: etemadonline-666759

امتیاز: 0 (از 0 رأی )
برچسب ها
نظرشما
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی‌شود
نظرهای دیگران
نظری وجود ندارد. شما اولین نفری باشید که نظر می دهد