hamburger menu
search

redvid esle

redvid esle

رویداد ایران > رویداد > ورزشی > مرادی: چالشی در کمیته و دپارتمان داوری نداریم

مرادی: چالشی در کمیته و دپارتمان داوری نداریم

سرپرست کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: در دو بخش کمیته و دپارتمان داوری چالشی نداریم و همه چیز با نظارت رئیس فدراسیون انجام می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، دانیال مرادی در نشست خبری که امروز چهارشنبه ۲۰ تیر برگزار شد، اظهار داشت: یکی از مهم ترین مولفه های هر فدراسیون بخش داوری آن فدراسیون است که بخش داوری می تواند به آن اعتبار ببخشید یا به آن لطمه وارد کند.

او ادامه داد: یکی از نکات جذاب برای من این است که مهدی تاج به عنوان شخص اول فوتبال کشور در بحث‌ داوری بسیار پیگیر است و هر هفته از من آنالیز داوران را می خواست. تاج در هفته پایانی که با مساله هایی رو به رو شد پیگیر نحوه چیدمان بهترین داوران برای مسابقات بود.

او تصریح کرد: کمیته داوران متشکل از افراد بازنشسته داوری که تجربه های زیادی دارند و تصمیم گیرنده داوری در فوتبال هستند. و دپارتمان داوران زیر نظر دبیرکل است و این بخش در کنار هم به داوری در فوتبال کمک می کنند. خدا را شکر هیچ چالشی در این دو بخش نداریم و هر دو بخش بر اساس قوانین فیفا عمل می کنند.

مرادی تصریح کرد: ما ۹۰ مسابقه در لیگ دسته اول و بیش از ۷۰ مسابقه را در لیگ برتر چینش داوران را انجام داده ایم. همچنین در لیگ های بانوان هم چینش هایی را انجام داده ایم.

او خاطر نشان کرد: حدود ۵۰ کلاس برای ارتقا سطح داوران برگزار کرده ایم.

منبع: mehrnews-6163076

امتیاز: 0 (از 0 رأی )
برچسب ها
نظرشما
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی‌شود
نظرهای دیگران
نظری وجود ندارد. شما اولین نفری باشید که نظر می دهد