hamburger menu
search

redvid esle

redvid esle

رویداد ایران > استان ها > فارس > رسيدگي به مسایل 21 صنعت در کمیته پایش طرح‌های راکد فارس

رسيدگي به مسایل 21 صنعت در کمیته پایش طرح‌های راکد فارس

پنجمين جلسه کمیته پایش طرح‌های راکد در شهرک‌ها و نواحی صنعتی فارس در سال 1403 برگزار و به مسایل 21 کارگاه و طرح صنعتی، رسیدگی شد.

مدير عامل شركت شهرك‌هاي صنعتي فارس در این جلسه گفت: امسال و برای تحقق جهش توليد با مشاركت مردم، دستورالعمل‌ها و آيين نامه‌ها با رويكرد حمايت از توليد و صنعتگران تصويب و توسط سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به استان‌ها ابلاغ شده است.

سيد مسعود عظيمي با بيان اينكه براي شتاب بخشي به روند تكميل و  بهره برداري طرح هاي صنعتي در شهرك‌ها و نواحي صنعتي و حمايت از صنعتگران  بايد ريسك پذير باشيم گفت: از همه ظرفيت هاي قانوني ،براي رفع مسائل و مشكلات و تحرك بخشيدن به بخش صنعت استان استفاده مي كنيم.

وی با اشاره به اینکه راه اندازی کارگاه‌ها و واحدهاي توليدي  ، صنعت  استان را پویا می‌کند ادامه داد: يكي از راهبردهاي  رشد اقتصادي استان ،مبتنی بر رشد صنعت و توسعه است که باید موانع و مشکلات این بخش برطرف تا چرخه اقتصادی بیش از پیش رونق گیرد.

مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي فارس با بيان اينكه در جلسات کمیته پایش، طرح‌های نیمه تمام صنعتی غیر فعال مورد بررسی و عارضه‌یابی قرار می‌گیرد ،  هدف از برگزاری جلسات را کمک به راه‌اندازی طرح‌های صنعتی بيان كرد و گفت: شرکت شهرك هاي صنعتي موظف به  کمک و حمایت از سرمایه‌گذارانی است  که موفق به اجرا و تکمیل طرح خود نشده‌اند اما در شرايط كنوني قصد ادامه کار را دارند

عظيمي افزود: برنامه‌ریزی برای فعال‌سازی طرح‌های صنعتی که در مرحله ساخت و ساز و یا نصب ماشین‌آلات متوقف شده‌اند ا در اولویت شركت شهرك هاي صنعتي فارس قراردارد و همه طرح‌های غیر فعال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان مورد بررسی و پایش قرار می‌گیرندتا  در خصوص اعطای مهلت به واحد‌های راکدی که دارای شرایط باشند، تصمیم‌گیری شود.

انتهای پیام

امتیاز: 0 (از 0 رأی )
نظرشما
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی‌شود
نظرهای دیگران
نظری وجود ندارد. شما اولین نفری باشید که نظر می دهد