hamburger menu
search

redvid esle

redvid esle

رویداد ایران > رویداد > فرهنگی > (تصاویر) مارگو رابی ستاره فیلم «باربی» در انتظار اولین فرزند خود با همسر استرالیای اش است

(تصاویر) مارگو رابی ستاره فیلم «باربی» در انتظار اولین فرزند خود با همسر استرالیای اش است

تصاویری منتشر شده که رابی را در دوران بارداری نشان می‌دهد که با لباسی سفید در تعطیلات خود در دریاچه کومو ایتالیا دیده می‌شود.

مارگو رابی، بازیگر مشهور استرالیایی و ستاره فیلم پرفروش باربی، در سن ۳۴ سالگی باردار شده و این خبر توسط منابع متعدد تأیید شده است.

رابی و همسرش تام اکرلی، که در سال ۲۰۱۳ در پشت صحنه فیلم Suite Française با یکدیگر آشنا شدند، اکنون در انتظار اولین فرزندشان هستند.

26_11zon

تصاویری منتشر شده که رابی را در دوران بارداری نشان می‌دهد که با لباسی سفید در تعطیلات خود در دریاچه کومو ایتالیا دیده می‌شود. این زوج که از سال ۲۰۱۴ با هم آشنا شدند و در سال ۲۰۱۶ ازدواج کردند، علاوه بر زندگی شخصی، در حرفه خود نیز همکاری نزدیکی دارند و شرکت تولیدی LuckyCap Entertainment را مدیریت می‌کنند.

27_11zon

رابی در مصاحبه‌ای درباره شکل‌گیری رابطه‌شان گفت: «من همیشه عاشقش بودم، اما فکر می‌کردم او هرگز مرا دوست نخواهد داشت. وقتی اتفاق افتاد، همه چیز معنا پیدا کرد.»

این زوج علی‌رغم فعالیت در صنعت پرمشغله سینما، تلاش می‌کنند زندگی خصوصی خود را از چشم رسانه‌ها دور نگه دارند. رابی در مصاحبه‌ای در سال ۲۰۱۶ گفت: «مهم‌ترین چیزی که از زوج‌های دیگر در این صنعت یاد گرفته‌ام این است که نباید بیش از سه هفته همدیگر را نبینیم.»

28_11zon

اکرلی اخیراً در مصاحبه‌ای گفت که آنها ۲۴ ساعت شبانه‌روز با هم هستند و زندگی و کارشان به طور یکپارچه در هم آمیخته است.

این زوج در پروژه‌های متعددی با هم همکاری کرده‌اند دو در حال همکاری در چندین پروژه جدید هستند.

شرکت آنها که اخیراً قراردادی با برادران وارنر امضا کرده و در حال برنامه‌ریزی برای تولید چندین پروژه جدید از جمله یک فیلم ابرقهرمانی و اقتباسی از بازی ویدیویی The Sims است.

30_11zon

خبر بارداری مارگو رابی، نه تنها برای طرفداران او، بلکه برای دنیای سینما نیز هیجان‌انگیز است و بی‌شک تأثیر قابل توجهی بر مسیر حرفه‌ای این بازیگر موفق خواهد داشت.

منبع: روزیاتو

منبع: faradeed-196715

امتیاز: 0 (از 0 رأی )
برچسب ها
نظرشما
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی‌شود
نظرهای دیگران
نظری وجود ندارد. شما اولین نفری باشید که نظر می دهد